Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

MKS Sailor Fer

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez Ramsey 14 paź 2017, o 19:24

Mecz MKS Sailor Fer vs BP Almera wygrany 3:1. Dziękuję wszystkim kibicom za przybycie.
Ramsey

Postprzez Ramsey 21 paź 2017, o 20:59

Mecz z Ormal Altbork zakończony remisem 0:0. Mimo znacznej przewagi w posiadaniu piłki 61% do 39% w pierwszej połowie a w całym meczu 59% do 41% nie udało nam się strzelić bramki. Nie jest to dla nas jednak zła wiadomość bo dzięki temu remisowi udało się uciec ze strefy spadkowej.
Ramsey

Postprzez Ramsey 25 paź 2017, o 21:28

Mecz towarzyski z Ormalem Altbork przegrany 4-1. Zdecydowałem się dać zagrać graczom rezerwowym co oczywiście odbiło się na wyniku. Nie mam nic więcej do dodania na ten moment. Do zobaczenia na następnym meczu.
Ramsey

Postprzez Grimknur 26 paź 2017, o 01:24

Towarzyskie mecze od tego są, by czasami je przegrywać. Najważniejsze, by ogólny raport formy był zwyżkowy. :D
Jan Grimknur
Czarnoleski Wiedun i Szeptun
ObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Ramsey 28 paź 2017, o 18:35

MKS Sailor Fer 3:0 WKS Rotor Precelurbansk

Po dzisiejszym meczu drużyna Marynarzy znajduje się na 4 miejscu w SLP Drugiej Klasie. Mecz od samego początku układał się po naszej myśli. Fenomenalna wręcz formacja obronna dopuściła tylko do jednej groźnej sytuacji bramkowej.
Posiadanie piłki: 64% - 36%
Szanse: 8 - 1
Ramsey

Postprzez LdR 10 cze 2019, o 09:52

Obrazek

SLP TRZECIA KLASA | SEZON 34. | KOLEJKA 8.

MKS Sailor Fer 0:4 FC Angstrem
Daliśmy dupy. Jedyne usprawiedliwienie jest takie, że klub został przejęty 40 minut przed meczem, zawodnicy biegali w strojach od WF-u i generalnie partyzantka z wyciętego lasu. 2 szanse w całym meczy, nieuznany gol na 1:1, hattrick zawodnika rywali. Kompletny kanał. Odpalamy trening niektórym spuchniętym i jedziemy dalej. Przepracujemy w tygodniu, żeby weekened bla, bla, takie tam, rozumiecie. Dzisiejszy trening nasz menago otworzył słowami klasyka: "U mnie się zapierdala. Jak kto u mnie nie zapierdala, to nie gra". I pod tym hasłem będziemy odbudowywać zespół.

EXSTRAKLASA ORIENTYKI | SEZON 12. | KOLEJKA 1.

Sclav Vronenberg 2:0 MKS Sailor Fer
W Lidze Orientyki rozpoczął się nowy sezon. W przeciwieństwie do macierzystej komórki klubu, oddział z LO jest mocną drużyną z niezgorsza budżetem. Szefostwo podjęło jednak decyzję o wstrzymaniu inwestycji na bieżący sezon, postawiono na inwestycje w młodzież i zorientowanie się w sytuacji ligowej. Kto wie, czy porażka w pierwszej kolejce nie jest przypadkiem zapowiedzią srogich konsekwencji takich kroków. Słabo zagraliśmy przede wszystkim w ofensywie - mieliśmy ledwie jedną dogodną sytuację. Przeciwnik nas zdominował, a mecz przypominał spotkanie czwartoklasistów z licealistami. No lipa. Liczymy, że trener szybko pozna zespół i wymyśli jakieś taktyczne zagrywki, by przechytrzyć kolejnych rywali. W najbliższą sobotę mierzymy się z Bohemians Praha 1905 - klubem diuka Timana Demollariego, mentora naszego menago. Nie liczymy na górnolotny pojedynek uczeń-mistrz. Liczymy na brak wpierdolu.
Leszek diuk de Ruth
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji