Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

FC Czarnolas

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: FC Czarnolas

Postprzez leszcz 16 lip 2018, o 14:09

Inauguracyjny remis z Aniołami pozostawia nas w mieszanych uczuciach.
Z jednej strony sumarycznie cegłowo byliśmy bodaj najlepszym zespołem w tej kolejce, graliśmy mądrze, zamknęliśmy Anioły na ich połowie. Z drugiej dobra postawa drużyny nie zaowocowała ani przedostaniem się jakiegokolwiek gracza do jedenastki kolejki, ani, co gorsza, bramkami. Zwłaszcza, że rywal był osłabiony po czerwonej kartce. Znów zawodzi więc atak, a my nie potrafimy przekonująco rozpocząć sezonu.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
 

Re: FC Czarnolas

Postprzez leszcz 5 sie 2018, o 13:19

Mecze z Synami od kilku sezonów przybierają ten sam obrót. Dwa autobusy w bramkach, ale to z wandejskiego wybiegają zawodnicy, by stworzyć te dwie-trzy sytuacje. Jedna nawet kończy się bramką, ale nieuznaną przez sędziego. I tak kończy się remisem.
Tym razem było podobnie, nawet bramka wpadła, choć czarnolesianie próbowali zaskoczyć rywali stawiając na długie podania do przodu. Nic to nie dało. 0-0.
- Chwilami zastanawiam się, jak my ugraliśmy te dwa tytuły - stwierdził kwaśno Valeriano Taddei. - Synowie absolutnie dominują - dodał.
Po czterech kolejkach FCC ma cztery punkty, żadnego zwycięstwa i jedną strzeloną bramkę.
Nieoficjalnie wiemy, że trener Leszczyński dziś rano odbył długie spotkanie z Radą Komandytariuszy, Komplementariuszy i Weredyków [RKKW]. - Już samo to, że ściągnęli go z łóżka przed południem, pokazuje że sprawa jest poważna - zawyrokował Freddie Potts. Rada zapowiedziała wydanie oświadczenia w najbliższych dniach.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
 

Re: FC Czarnolas

Postprzez leszcz 2 wrz 2018, o 20:04

FCC odpadło z pucharu z trzecioklasową Polonią. W lidze remisujemy z Hrabiami na Arena auf Schwarzwald.

Porażka FCC z Polonią Czarnolas w fazie eliminacyjnej pucharu wstrząsnęła piłkarskim światkiem. Różnica klas nie miała znaczenia, dwa remisy, w tym bramkowy na stadionie FCC, okazały się zwycięskie dla rywali.
- Nie doceniliśmy przeciwnika - przyznał trener Leszczyński. - Od kilku sezonów, dzięki konsekwentnej grze i wysokiemu rozstawieniu, w początkowych fazach ogrywaliśmy juniorów. Tak było i teraz, ale to nie wystarczyło na Polonię. Niech was nie zwiedzie trzecioligowa afiliacja tej drużyny, jak już ktoś zauważył, mają ekipę na środek ekstraklasowego zaplecza. A trener wykazał się świetnym instynktem, przeczytał nasze zamiary. Na poziomie taktycznym pokazał ogromne umiejętności, które sprawiają, że należy go umieścić wśród objawień sezonu. Za jakiś czas jeszcze o Polonii usłyszymy - mówił szkoleniowiec FCC. - Kibiców i sympatyków naszego zespołu przepraszam za naszą postawę. Nie pokpiliśmy sprawy, po prostu podeszliśmy do pucharu bez podniesionej gardy, a potem nie udało nam się nadrobić strat - dodał.

Tymczasem w lidze znów niedosyt. FCC remisuje z Hrabiami. - Znów będę chwalił trenera rywali, ale to trenerowi Demollari nie jest potrzebne. Dość, że prowadzi zespół o klasę słabszy cegłowo, a walczymy jak równy z równym - mówił trener Leszczyński. - Tego by nie było, gdyby nie rozczarowująca postawa naszej ofensywy. Przyznaję, czasem gramy zbyt zachowawczo, jednak przebieg sezonu w lidze i nasze gorzkie doświadczenie w pucharze pokazuje, że wystawienie się na ciosy oznacza tylko straty - mówił trener.
- Kibice muszą się uzbroić w cierpliwość. Nowe pokolenie piłkarzy musi okrzepnąć, starsi muszą zrobić im nieco miejsca. Dwa, trzy sezony i wrócimy do walki o najwyższe cele - skomentował Valeriano Taddei, asystent trenera i legenda FCC.

Z dobrych wieści - w lidze pozostajemy niepokonani i tracimy zaledwie dwa punkty do lidera.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
 

Re: FC Czarnolas

Postprzez Ludwik Tomović 2 wrz 2018, o 20:36

Mimo tego niedosytu, gratuluję osiągnięć ligowych!

PS. Czy byłaby możliwość podesłania jakieś klubowego gadżetu?
Skoro bywam na Waszych meczach, to chciałbym kibicować w barwach FCC :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. Ludwik Wilhelm diuk Tomović

Prezes SFSP
Trener LKS-NK Troyanowitze Krasnystok
Były Naczelnik Krasnegostoku
Były trener FC San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii
 

Re: FC Czarnolas

Postprzez leszcz 10 lis 2018, o 11:58

- Listopad mial byc miesiacem spokojnej, leniwej przebiezki do konca sezonu, ze znacznym udzialem naszej mlodziezy. A tymczasem walczymy o tytul - powiedzial trener Leszczynski na konferencji przed wienczacym sezon meczem z Aniolami. - Otóz nie przeslyszeliscie sie, drodzy panstwo. Walczymy o tytul - podkreslil.
- No jak ma nie walczyc - usmiechnal sie zawadiacko Freddie Potts. - Kibice by go znienawidzili.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
 

Re: FC Czarnolas

Postprzez leszcz 15 gru 2018, o 20:32

Mecze FCC z Bullace są już pewną tradycją. Od kilku sezonów siła czarnoleskich cegieł ściera się z rozumem bullacowskiej taktyki. Z ostatnich starć wciąż górą wychodzi siła. Za każdym razem przewaga jest jednak mniejsza, a nie brakowało i niespodzianek. Tym razem jednak FCC wygrał u siebie 1-0.
- Nie tylko komentatorzy i kibice, ale i sami rywale po meczach z Bullace mają do nas pretensje, że wygrywamy - mówił na pomeczowej konferencji trener Leszczyński. - Bo jak to? Tak wspaniale dobrali taktykę! Tak nas przeczytali! A przegrywają. Otóż te mecze, nie wiem czy zauważyliście, są do bólu przewidywalne. Bullace odpuszcza środek pola i próbuje zbijać nasze największe atuty. Nam nie pozostaje nic innego jak, zresztą zgodnie z podręcznikiem x11, na swoje atuty stawiać. W rezultacie mamy zderzenie siły i, powiedzmy, sprytu. Spryt biorę w nawias, bo i my dobrze wiemy, co zagra Bullace, a Bullace dobrze wie, co zagramy my. Pytanie pozostaje otwarte - czy górą okażą się nasze atuty czy ich zgrany fortel. Jak na razie wciąż, minimalnie, wygrywamy, choć za moment rywale na tyle urosną, że te mecze w końcu będą mogły wyglądać inaczej - tłumaczył trener. - Na razie mamy trzy punkty i tego nikt nie podważy - skwitował.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
 

Re: FC Czarnolas

Postprzez Januszek Pałasz 15 gru 2018, o 20:36

Gratuluję!
(-)Szeregowy KSZ Januszek Pałasz Książęce Siły Lądowe 150.batalion pancerny ZOMMERLAND
Służba Dyżurna nr 50/2018 na czas 9-16 grudnia 2018

Obywatel Księstwa Sarmacji Obywatel Starosarmacji Mieszkaniec Książęcego Miasta GrodziskBurmistrz Książęcego Miasta Grodzisk
Przewodniczący Rady KM Grodzisk
Wierny Kościoła Diuczej Wiary

Asystent Wydziału Medycyny - Collegium Medicum
Przewodniczący Oddziału Starosarmacja w Partii Rozwój
Obrazek
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
 

Poprzednia strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość