Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

FC Czarnolas

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: FC Czarnolas

Postprzez leszcz 16 lip 2018, o 14:09

Inauguracyjny remis z Aniołami pozostawia nas w mieszanych uczuciach.
Z jednej strony sumarycznie cegłowo byliśmy bodaj najlepszym zespołem w tej kolejce, graliśmy mądrze, zamknęliśmy Anioły na ich połowie. Z drugiej dobra postawa drużyny nie zaowocowała ani przedostaniem się jakiegokolwiek gracza do jedenastki kolejki, ani, co gorsza, bramkami. Zwłaszcza, że rywal był osłabiony po czerwonej kartce. Znów zawodzi więc atak, a my nie potrafimy przekonująco rozpocząć sezonu.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Rada Nauki
Korona Księstwa Sarmacji
 

Re: FC Czarnolas

Postprzez leszcz 5 sie 2018, o 13:19

Mecze z Synami od kilku sezonów przybierają ten sam obrót. Dwa autobusy w bramkach, ale to z wandejskiego wybiegają zawodnicy, by stworzyć te dwie-trzy sytuacje. Jedna nawet kończy się bramką, ale nieuznaną przez sędziego. I tak kończy się remisem.
Tym razem było podobnie, nawet bramka wpadła, choć czarnolesianie próbowali zaskoczyć rywali stawiając na długie podania do przodu. Nic to nie dało. 0-0.
- Chwilami zastanawiam się, jak my ugraliśmy te dwa tytuły - stwierdził kwaśno Valeriano Taddei. - Synowie absolutnie dominują - dodał.
Po czterech kolejkach FCC ma cztery punkty, żadnego zwycięstwa i jedną strzeloną bramkę.
Nieoficjalnie wiemy, że trener Leszczyński dziś rano odbył długie spotkanie z Radą Komandytariuszy, Komplementariuszy i Weredyków [RKKW]. - Już samo to, że ściągnęli go z łóżka przed południem, pokazuje że sprawa jest poważna - zawyrokował Freddie Potts. Rada zapowiedziała wydanie oświadczenia w najbliższych dniach.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Rada Nauki
Korona Księstwa Sarmacji
 

Re: FC Czarnolas

Postprzez leszcz 2 wrz 2018, o 20:04

FCC odpadło z pucharu z trzecioklasową Polonią. W lidze remisujemy z Hrabiami na Arena auf Schwarzwald.

Porażka FCC z Polonią Czarnolas w fazie eliminacyjnej pucharu wstrząsnęła piłkarskim światkiem. Różnica klas nie miała znaczenia, dwa remisy, w tym bramkowy na stadionie FCC, okazały się zwycięskie dla rywali.
- Nie doceniliśmy przeciwnika - przyznał trener Leszczyński. - Od kilku sezonów, dzięki konsekwentnej grze i wysokiemu rozstawieniu, w początkowych fazach ogrywaliśmy juniorów. Tak było i teraz, ale to nie wystarczyło na Polonię. Niech was nie zwiedzie trzecioligowa afiliacja tej drużyny, jak już ktoś zauważył, mają ekipę na środek ekstraklasowego zaplecza. A trener wykazał się świetnym instynktem, przeczytał nasze zamiary. Na poziomie taktycznym pokazał ogromne umiejętności, które sprawiają, że należy go umieścić wśród objawień sezonu. Za jakiś czas jeszcze o Polonii usłyszymy - mówił szkoleniowiec FCC. - Kibiców i sympatyków naszego zespołu przepraszam za naszą postawę. Nie pokpiliśmy sprawy, po prostu podeszliśmy do pucharu bez podniesionej gardy, a potem nie udało nam się nadrobić strat - dodał.

Tymczasem w lidze znów niedosyt. FCC remisuje z Hrabiami. - Znów będę chwalił trenera rywali, ale to trenerowi Demollari nie jest potrzebne. Dość, że prowadzi zespół o klasę słabszy cegłowo, a walczymy jak równy z równym - mówił trener Leszczyński. - Tego by nie było, gdyby nie rozczarowująca postawa naszej ofensywy. Przyznaję, czasem gramy zbyt zachowawczo, jednak przebieg sezonu w lidze i nasze gorzkie doświadczenie w pucharze pokazuje, że wystawienie się na ciosy oznacza tylko straty - mówił trener.
- Kibice muszą się uzbroić w cierpliwość. Nowe pokolenie piłkarzy musi okrzepnąć, starsi muszą zrobić im nieco miejsca. Dwa, trzy sezony i wrócimy do walki o najwyższe cele - skomentował Valeriano Taddei, asystent trenera i legenda FCC.

Z dobrych wieści - w lidze pozostajemy niepokonani i tracimy zaledwie dwa punkty do lidera.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
Rada Nauki
Korona Księstwa Sarmacji
 

Re: FC Czarnolas

Postprzez Ludwik Tomović 2 wrz 2018, o 20:36

Mimo tego niedosytu, gratuluję osiągnięć ligowych!

PS. Czy byłaby możliwość podesłania jakieś klubowego gadżetu?
Skoro bywam na Waszych meczach, to chciałbym kibicować w barwach FCC :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. Ludwik Wilhelm wicehrabia Tomović

Prezes SFSP
Trener LKS-NK Troyanowitze Krasnystok
Były Naczelnik Krasnegostoku
Były trener FC San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel
 

Poprzednia strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości