Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

FC Grodzisk

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: FC Grodzisk

Postprzez Hugo 6 mar 2018, o 11:32

Bardzo udany początek sezonu. Nie ma co się krygować - świetny. Dwie wysokie wygrane i obie na wyjeździe, bez straty gola.

Na pierwszy ogień poszli Osadzeni. Beniaminek, ale zdaje się z ambicjami, no i z pewnością wcale nie odstający od Delfinów. No a jak spojrzymy na trenera, to już w ogóle można się wiele spodziewać. Jednak mimo nastawienia ofensywnego i wystawienia 3 napastników, to my mieliśmy więcej okazji strzeleckich (3-8). I aż trzy z nich zamieniliśmy na gole; wszystkie w ostatnim kwadransie spotkania.

Drugi wyjazd, to już nie przelewki - Zenit Vihren. Co prawda w poprzednim sezonie uplasowali się tuż za nami, ale na papierze to mocniejsza drużyna. Jednak boisko zweryfikowało statystyki zawodników. Tym razem aż 4:0. Odwrotnie niż w poprzednim spotkaniu, tutaj więcej się działo w pierwszej połowie - zdobyliśmy 3 gole. Pod koniec spotkania Anatol Malkiewicz wykorzystał rzut karny i tym samym ustrzelił hat-trick (zresztą asystował także przy czwartej bramce). A mogło być nawet więcej - trochę ponad 10 minut wcześniej sędzia nie uznał naszej bramki.

Nastroje więc są na pewno bojowe, humory dopisują, ale zdajemy sobie sprawę, że to dopiero początek, począteczek i w każdym spotkaniu wszystko się może zdarzyć.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Hugo 6 mar 2018, o 11:56

A co w "rezerwach" z Ligi Królewskiej?

Od początku sezonu szliśmy jak burza - same zwycięstwa, w większości wysokie. Aż przyszedł półmetek rozgrywek i mecze z Lwami Segali. No i coś się zacięło. Oba mecze przegraliśmy. W obu przypadkach remisy uciekły nam w ostatnich minutach.

No i tym sposobem w dwie kolejki spadliśmy z lidera na 3. miejsce. Przewaga nad KS Geldberg (z którymi zresztą wygraliśmy na wyjeździe) to niby aż 7 punktów, ale teraz pewnie wszyscy są żądni rewanżu na nas i będzie ciężko. Poza tym nie wiem czyśmy gotowi na grę na wyższym szczeblu.
Tomasz Ivo Hugo
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Hugo 12 mar 2018, o 11:56

Kolejny mecz i kolejna wygrana! Znowu z "papierowo" lepszym przeciwnikiem, druga na wyjeździe.

Ty razem Vienna FC padła pod naszym ostrzałem - na 0:2. Mimo, iż obaj trenerzy otrzymali po 4 gwiazdki, to jednak statystyki nie kłamią - przeważaliśmy w każdym względzie: 3-0 w akcjach bramkowych dla nas, posiadanie piłki 58:42 też dla nas. No, w jednym nas przebili - w kartkach: dwie żółte i czerwona, wszystki dla jednego zawodnika, u nas jedno żółtko. W rolach głównych Zélio Miranda (pierwszy gol i asysta przy drugim), Zygmunt Gladysiewicz (asysta przy pierwszym) i Anatol Malkiewicz (drugi gol). Co ciekawe, żaden z tej trójki nie załapał się do 11 kolejki. Ale i tak trzech naszych zawodników się tam znalazło.

Choć to dopiero dwie kolejki w marcu, to miło patrzeć, jak przynajmniej przez chwilę Delfiny prowadzą w klasyfikacji na drużynę miesiąca. Nie przypominam sobie, żebyśmy za mojego prowadzenia kiedykolwiek choć na chwilę tak wysoko byli.

Przy całym szacunku do menedżerów trójki poprzednich przeciwników, to chyba jednak teraz nas będzie czekał prawdziwy sprawdzian. A właściwie sprawdziany. Najpierw Telewizorki, czyli spadkowicz z ambicjami powrotu do Ekstraklasy, no i Krokodyle, którzy nam dali łupnia w poprzednim sezonie na naszym stadionie. Oba zespoły na pewno w naszym zasięgu, ale wszystko może się zdarzyć.
Tomasz Ivo Hugo
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Hugo 6 cze 2018, o 08:06

Zostały tylko 3 kolejki do końca sezonu. Wszystkie 3 mecze mamy u siebie. "Jej, super!" ktoś by zakrzyczał. A ja odpowiem "dupa tam!". Na wyjeździe, to się nam wiodło - zero porażek, 6 zwycięstw, 3 remisy, do tego 17 bramek strzelonych, 1 stracona(!). A w domu? Jesteśmy w strefie spadkowej... Na dotychczas 6 rozegranych meczów mamy, bilans "idealny": 2 wygrane, 2 remisy i 2 porażki, a w bramkach: 4 - 4. Więc... jeszcze Delfiny mogą nawet stracić awans. Teoretycznie, ale kto wie.
Tomasz Ivo Hugo
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Hugo 26 cze 2018, o 08:06

No to mamy awans. Mimo obaw o mecze u siebie, nie było większych problemów - stracilismy tylko 2 pkty. Zresztą ten remis - z Vienna FC chyba zapewnił im awans.

Po raporcie zmian nie jest źle - jeden minus, niestety od razu z cegłą i reszta same plusy, z czego 14 zawodników zyskało 1 cegłę. Pozbylismy sie już 3 zawodników, w tym minusa, który i tak miał zakończyć karierę po nadchodzącym sezonie.

Zobaczymy co dalej z drużyną, a właściwie z menedżerem. Objąłem Delfiny, żeby się nie rozpadły, po porzuceniu przez poprzednika. I tak zleciały mi 2 sezony. Spróbuję jeszcze trzeci w Ekstraklasie i... nie wróżę sobie kolejnych ;)
Tomasz Ivo Hugo
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Hugo 16 lip 2018, o 13:12

Delfiny z Bykami mają długą historię, w większości chyba pół na pół. No ale to my jesteśmy beniaminkiem, a oni się utrzymali, gdy Delfiny po każdym ostatnio awansie spadały. Więc obawa była. Zwłaszcza przy sprawdzaniu wyniku, bo zorientowałem się, że zapomniałem ustawić zmiany.

Zaczęło się bramką, potem żółte i czerwona kartka i zamknięcie znowu bramką. 2:0 na początek cieszy, tym bardziej, że obie zdobył nasz nowy nabytek Per-Arne Randal.

Bramki tego piłkarza szczególnie cieszą, zważywszy na to, że nie dość, że to była jedyna aukcja, którą wygrałem, to jeszcze w raporcie przed przydatność była bardzo dobra, a po transferze - kiepska... Teraz jest dostateczna.
Tomasz Ivo Hugo
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Hugo 24 lip 2018, o 14:09

O lol! - tylko tyle zdołał z początku wydusić z siebie trener po zakończonym meczu z Grabarnią.

Pierwsza część była tak nudna, że gdyby nie kontuzja (u nas) i żółta kartka (Gości), to można by stwierdzić, że nic się nie wydarzyło. W drugiej połowie Delfiny przystąpiły do ataku, ale długo nie mogli znaleźć recepty na obronę Gości. Wreszcie na 11 minut przed końcem Alexander Kuhn podał wprost na głowę Guttorma Markena, który nie zmarnował okazji. Niecały kwadrans później, już w doliczonym czasie, Kuhn przypieczętował zwycięstwo w derbach Grodziska (asystował Zélio Miranda).

Kibice będą mogli później opowiadać swoim wnukom, że byliśmy przez chwilę nawet liderami Ekstraklasa SLP.

Zobaczymy, co przyniosą następne kolejki. Najpierw przeprawa z Hrabiami, z którymi za często nie graliśmy, ale jeśli już, to więcej niż 0:0 nie osiągnęliśmy..
Tomasz Ivo Hugo
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Hugo 24 sie 2018, o 20:45

Miłe złego początki:
Choć to nawet jeszcze nie połowa sezonu, to tak można podsumować naszą obecną sytuację. Po dwóch dość szczęśliwych wygranych, nadeszło 6 meczów bez zwycięstwa.
Mimo, iż to dopiero początek Pucharu, już z niego odpadliśmy. Niedosyt to złe słowo, ponieważ mogę mieć pretensje tylko do siebie - zapomniałem ustawić taktykę na mecz rewanżowy. Słoniki były do przejścia, ale przez moje gapiostwo zawaliłem - 0:1 na wyjeździe i 0:0 u siebie.
W lidze trzy porażki i jeden remis - w sumie remis z Vienna FC budzi największy niedosyt, ponieważ w poprzednim sezonie wygraliśmy na Hohe Warte Stadion. No ale punkt, to punkt, nie zero. Szkoda tylko dwóch kontuzji, które też mogły mieć wpływ na wynik spotkania. Ostatni mecz z Krasnoludami też wywołuje frustrację - nieuznana bramka, poważna kontuzja i czerwona kartka podstawowych zawodników, no i remis utracony w końcówce.
No ale sezon wciąż trwa, a nigdy nie twierdziłem, że będziemy walczyć o coś więcej, niż utrzymanie. I po najbliższej kolejce cudów też się nie spodziewam. Do nas przyjeżdżają Republikanie, którzy może nie mają najlepszej passy ostatnio, ale zawsze są groźni, a my jeszcze z nimi nie wygraliśmy. Z kolei tracące do nas 2 pkty Byki, podejmują u siebie Krasnoludy, które są do ogrania przez piłkarzy ze Śliwowicy.
Tomasz Ivo Hugo
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Remigiusz L. 24 sie 2018, o 22:29

Pozostaje mieć nadzieję, że skoro federacja ma nowego prezesa, to i gra naszych klubów wejdzie na nowy poziom :D
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Legat Koronny
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez Ludwik Tomović 28 sie 2018, o 23:49

Remigiusz L. napisał(a):Pozostaje mieć nadzieję, że skoro federacja ma nowego prezesa, to i gra naszych klubów wejdzie na nowy poziom :D

No, nie przesadzacie z tym zaufaniem do mnie? :D
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

/-/
dr net. Ludwik Wilhelm wicehrabia Tomović

Prezes SFSP
Trener LKS-NK Troyanowitze Krasnystok
Były Naczelnik Krasnegostoku
Były trener FC San Silvestro, LKS Krasnystok i Wielonarodowej Kadry Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Poprzednia stronaNastępna strona