Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

KS Anioły Grodzisk

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: KS Anioły Grodzisk

Postprzez RCA 5 lis 2017, o 17:32

Spotkanie z Zombiakami to zawsze w Grodzisku spotkanie podwyższonego ryzyka. Jak nie upilnujesz to lecą na komendę zgłoszenia o zjedzonych mózgach, urwanych rękach, wyprutych flakach. Na szczęście udało nam się jakiś poradzić z tą plagą ekkorzyńską i zwyciężyć. Bardzo ważne trzy punkty, bardzo ważne zwycięstwo.

W lidze jakimś cudem prowadzimy w tabeli i mamy w dodatku dwa punkty przewagi nad Synami i Czarnolasem. W przyszły weekend jedziemy do Rantiochii i szykujemy się na pierwsze bęcki. Co by o Krasnalach nie mówić, przeciwnik to niewygodny, a że też niski to kopie po kostkach.

Ruszamy też w Pucharze. Na pierwszy ogień wyjeżdżamy do Almery gdzie spotkamy się z BP Almera. Wreszcie okazja do oćwiczenia młodych. Mamy nadzieję, że staną na wysokości zadania i skorzystają z okazji by nauczyć się co nieco od kolegów.

A w Lidze Królewskiej zanotujemy kolejne wicemistrzostwo. Gad demyt.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Avatar użytkownika
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel
 

Re: KS Anioły Grodzisk

Postprzez RCA 5 lis 2017, o 20:25

Liga Królewska, sezon 38, właśnie się zakończyła. Ostatni mecz sezonu zagraliśmy z drużyną Kwiatanga Eldorat. Wygraliśmy 1:0.

Ten sezon nie zaczął się dla nas dobrze. Remisy i porażki, ledwo wyrywane punkty, posmakowanie jak w tych czasach smakuje strefa spadkowa... zaczęliśmy naszych piłkarzy nazywać Cieniasami i skończyliśmy z bezstresowym wychowaniem. To dało pewne efekty, drużyna zaczęła się rozkręcać. Co prawda nie skończyły się nasze finansowe problemy i będzie nam szalenie trudno zbudować sensowny team na nadchodzący 39. sezon, ale mimo to należy sezon uznać za udany.

Do lidera, oczywiście Ajaxu Nowy Amsterdam, ostatecznie straciliśmy tylko 1 punkt. Warto też wspominać, że niedługo przed końcem sezonu udało nam się Ajax pokonać i urwać im cenne punkty. Faktem jednak jest, że nawet jakby dziś Ajax przegrał swój mecz (a zremisował) to remis w punktach dużych by nas nie uratował. Przed dzisiejszym spotkaniem, różnica bramek na plus między nami wynosiła aż 16 oczek!

Obrazek

Przed naszą drużyną w LK trudne zadanie i zapewne trudny sezon. Stawiamy wszystko na odbudowę. Godzimy się z możliwością spadku. Jesteśmy za starzy, jest nas za mało, potrzeba nam ikry. Nauczeni doświadczeniem z sekcji rozgrywającej w SLP wdrażamy ciężką terapię odchudzająco wzmacniająco odmładzającą. Celujemy w efekty w perspektywie 3-4 sezonów. Na pewno nie w kolejnym. Na koniec poglądowo jak to wyglądało na przestrzeni ostatnich 11 sezonów, od 27 sezonu (kiedy team przejąłem) do dziś zakończonego 38. Dwa pierwsze sezony to 2 miejsca w lidze srebrnej (odpowiednik Pierwszej Klasy w SLP). Reszta to już dywizja złota.

Obrazek
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Avatar użytkownika
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel
 

Re: KS Anioły Grodzisk

Postprzez RCA 11 lis 2017, o 22:24

Do Rantiochii jechaliśmy trochę zesrani. Krasnoludy to nie w kij dmuchał, choć małe toto. Jak wiadomo kopią po kostkach i dość szybko przekonał się o tym Grekberg. Na szczęście uraz nie był jednak nadto uciążliwy i pozostał w grze, a jakiś czas później zemścił się na pokurczach i asystował przy bramce na 1:0 dla Aniołów. Zapachniało niespodzianką, krasnoludzkie sektory ucichły.

Czas płynął, robiło się nerwowo. Nie odpuściliśmy i krótko przed końcem spotkania dołożyliśmy brameczkę na 2:0! Wywozimy z Rantiochii bardzo ważne 3 punkty i czyste saldo bramkowe! Brawo my!

W środę rewanż pucharowy u siebie. Mamy przewagę, jesteśmy w gazie, przyjeżdża Almera.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Avatar użytkownika
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel
 

Poprzednia strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość