Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

MKS Sailor Fer

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

MKS Sailor Fer

Postprzez Ramsey 10 paź 2017, o 16:57

Zarząd klubu MKS Sailor Fer zaprasza wszystkich do wspólnego kibicowania naszej drużynie. W tym miejscu będą publikowane najświeższe wieści dotyczące naszej drużyny.

Obrazek

Po pierwszej kolejce zajmujemy ostatnie miejsce w Drugiej Klasie. Wkrótce po meczu dostałem propozycję poprowadzenia tego klubu w jubileuszowym 30 sezonie SLP. Naszym celem jest wywalczenie awansu i odbudowanie dawnej formy. Niewielu pamięta ale to Marynarze zostali mistrzami ekstraklasy w 3 sezonie SLP oraz aż cztery razy dochodzili do półfinału pucharu kolejno w 4,5,12,19 sezonie.

Pierwszym krokiem będzie odmłodzenie składu. Wczoraj wieczorem bardzo długo przeglądałem listy transferowe z wielu lig na świecie. Ruszyłem wielką machinę transferową i w momencie kiedy czytacie to do naszego klubu sprowadzanych jest czterech nowych zawodników w wieku od 19 do 23 lat.
Ramsey
Ramsey

Re: MKS Sailor Fer

Postprzez Remigiusz L. 12 paź 2017, o 10:11

W takim razie miałem farta, że grałem z Żeglarzami zanim przyszedł nowy trener :D Życzę powodzenia! :)
Remigiusz Vladimirowicz Lwowski von Hochenhaüser
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Korona Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez Ramsey 13 paź 2017, o 19:39

Dziękuję w imieniu całej drużyny. Oczywiście na boisku wszystko mogło się zdarzyć. Myślę jednak, że mecz byłby bardziej wyrównany a nasz porażka nie byłaby tak wielka.
Ramsey
Ramsey

Postprzez Ramsey 14 paź 2017, o 20:24

Mecz MKS Sailor Fer vs BP Almera wygrany 3:1. Dziękuję wszystkim kibicom za przybycie.
Ramsey
Ramsey

Postprzez Ramsey 21 paź 2017, o 21:59

Mecz z Ormal Altbork zakończony remisem 0:0. Mimo znacznej przewagi w posiadaniu piłki 61% do 39% w pierwszej połowie a w całym meczu 59% do 41% nie udało nam się strzelić bramki. Nie jest to dla nas jednak zła wiadomość bo dzięki temu remisowi udało się uciec ze strefy spadkowej.
Ramsey
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Ramsey

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji