Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Cocodrilos de Punta

Starosarmacja sportem stoi. Piłka? Snooker? A może Formuła 1?

Moderator: Starosarmacja: władze

Obrazek
Starosarmacja: Serwis internetowy  •  Manifest Oświeconego Monarchofaszyzmu  •  Pomoc finansowa  •  Dotacje  •  Praca w Starosarmacji  •  Sport
M O N A R C H O F A S Z Y Z M      T O       P R Z Y S Z Ł O Ś Ć       S A R M A C J I

Re: Cocodrilos de Punta

Postprzez rybczak 23 lip 2017, o 12:35

Cocodrilos de Punta 0 (0 — 2) 3 WKS Rotor Precelurbansk
21-06-2017, stadion "Na Niskich Bagnach"

Strzelcy bramek:
  • Orri Brynjarsson 14', 36', 54' (Precelurbańsk)

Tragedia w pucharach
Witamy serdecznie na konferencji prasowej trenera, prezesa, rzecznika prasowego Paviela Gustolúpulo.

— Zgadza się, no, jesteśmy dziadami no. Niech pan zapyta bramkarza, niech pan zapyta Przybysza, niech pan zapyta tych innych, ku*wa, naszych chłopaków, co ku*wa zrobili. Co ku*wa, jak jedziemy, żeby podać – nie, panie, nie chce mi się, bo jestem tak zdenerwowany, że po prostu mnie rozsadza i nie mogę powstrzymać emocji. Ale takie ku*wa zagrania, jak my prezentujemy, to się nie mieści w pale, żeby ku*wa… I ta runda nam się nie należała, a po tym co dzisiaj tutaj było. I brawo dla Precelurbańska.*

*oryginał
(—) diuk Paviel Gustolúpulo
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Korona Księstwa Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez rybczak 23 lip 2017, o 12:45

Cocodrilos de Punta 4 (2 — 0) 0 MKS Sailor Fer
24-06-2017, stadion "Na Niskich Bagnach"

Strzelcy bramek:
  • Jeremiah Wade 8' 34' Dalibor Loncar 48' Darius Olbrich 51' (Punta)

Cisza na morzu, krokodyl w szalupie
Witamy serdecznie na konferencji prasowej trenera, prezesa, rzecznika prasowego Paviela Gustolúpulo.

— Ciężko mówić o dobrym meczu w sytuacji, w której trener przeciwników nie pojawia się na ławce. Oczywiście, zwycięstwo mnie cieszy, ale wolałbym to osiągnąć przeciwko Suszkowi a nie pustemu krzesełku. W lidze wiedzie nam się dobrze, lepiej niż planowaliśmy przed sezonem. Nie możemy jednak osiadać na laurach, mamy bardzo młodą drużynę. Musimy być skupieni przez cały sezon.

Głos Punty. Panie trenerze, co Pan powiedział chłopakom po porażce w pucharach?
— Że są ku*wa beznadziejni.

Trudno było podnieś drużynę mentalnie po takiej porażce?
Puchar to puchar, miły dodatek ale nie jest dla nas istotny. Porażki mogą się przydarzać, dla mnie istotne jest aby pokonać Rotora w meczu ligowym. Jeśli nam się to uda - Gucio nie będzie musiał interweniować w szatni.
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Korona Księstwa Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez rybczak 23 lip 2017, o 12:55

WKS Rotor Precelurbansk 2 (0 — 0) 0 Cocodrilos de Punta
28-06-2017, stadion "Estadio Fiesta Pieruchy"

Strzelcy bramek:
  • Fríðfinnur Hjaltason 67' Per-Albin Föhrman 78' (Precelurbańsk)

Buzi, buzi i do widzenia

— Musimy jak najszybciej zapomnieć o tym dwumeczu, to była istna tragedia. Szanse na awans dzisiaj były nikłe, ale chcieliśmy podjąć rękawice i spróbować powalczyć. Niestety, nie udało się i powinniśmy się cieszyć się z tego, że nie wpadło im kilka bramek więcej. Z juniorów jestem zadowolony, od początku sezonu grają na wysokim poziomie. Będziemy mieli z nich spory pożytek już w niedalekiej przyszłości, niech pracują tak dalej a wszystkie bary na Tropicanie będą przed nimi stały otworem. Już za kilka dni trzeci mecz z Rotorem, tym razem w pucharach — zrobimy wszystko żeby zapamiętali go jak najgorzej.
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Korona Księstwa Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez rybczak 23 lip 2017, o 17:32

Cocodrilos de Punta 1 (0 — 0) 0 WKS Rotor Precelurbansk
01-07-2017, stadion "Na Niskich Bagnach"

Strzelcy bramek:
  • Jeremiah Wade 88' (Punta)

Do trzech razy sztuka

— Warcaby, to były warcaby a nie mecz piłki nożnej. Ciężko gra się przeciwko drużynie, która nie zamierza opuszczać swojego pola karnego, ale w końcu nam wpadło. To ważne punkty na drodze do utrzymania. Jestem zadowolony z postawy chłopców, pokazali jaja i chęci a to czasami ważniejsze od umiejętności. Przed nami trzy bardzo ciężkie mecze, jak będzie — zobaczymy. Dziś bez pytań, dziękuję.
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Korona Księstwa Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Postprzez rybczak 11 wrz 2017, o 12:59

Utrzymaliśmy się. Niestety frajerska końcówka sprawiła, że Ekstraklasa do Punty nie zawita - powalczymy w następnym sezonie.
Słoneczko Tropicany

Obrazek
Korona Księstwa Sarmacji
Sejm Księstwa Sarmacji
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Sportowe życie Starosarmacji