Strona 1 z 1

Zamach stanu w Suderlandzie

PostNapisane: 18 sie 2019, o 09:59
przez Kolo
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale wczoraj w godzinach wieczornych został przeprowadzony zamach stanu w Republice Suderlandu. Dotychczasowy Prezydent JE Stanisław Dmowski został obalony i zbanowany, podobny los spotkał sędziego ichniejszego SN Guliano Montini'ego, ponadto Hans von Eichenblatt został internowany. W dodatku Sędzia SN Gustaw II Vladerewski ogłosił wprowadzenie stanu wojennego na obszarze republiki.

Re: Zamach stanu w Suderlandzie

PostNapisane: 18 sie 2019, o 11:46
przez Michal_Feliks
Czy stoi za tymi wydarzeniami David Moyes?

Re: Zamach stanu w Suderlandzie

PostNapisane: 18 sie 2019, o 16:32
przez Shostakovich
Ze Stasiem to skomplikowana sprawa. Jedni mówią, że kloner, a drudzy, że dobry człowiek. I komu tu wierzyć w tych czasach... Z wypowiedzi Piccolominiego o ile dobrze pamiętam - o tempora, o mores! Diem perdidi!

Re: Zamach stanu w Suderlandzie

PostNapisane: 18 sie 2019, o 18:11
przez Norbert Byfyj
Większość zarzutów związana z Dmowskim jest w wątku z oskarżeniem go. Kwestia jest taka, że trwa to wszystko już od początku 2018 roku, kwestia tego, że mimo to wiele osób mu wierzy, choć z moich źródeł też wiem, że większość politycznych zwolenników otrzymała propozycje bliskie korupcyjnych za poparcie go.

Re: Zamach stanu w Suderlandzie

PostNapisane: 19 sie 2019, o 22:42
przez Leszek R-P
Chciałbym jeszcze dodać, że do zbanowanych osób, należy również pan Grzegorz Szarak. Także póki co konkurs na bycie zbanowanym wciąż trwa. Podobno nawet sam Szef Szefów siebie pozwał!

A tu linkI:
1.Proces pana Grzegorza Szaraka:
http://suderland.y0.pl/showthread.php?tid=3629

2.Pozew Karla na samego siebie(xd?):

http://suderland.y0.pl/showthread.php?tid=3630