Strona 1 z 1

Zamach stanu w Suderlandzie

PostNapisane: 18 sie 2019, o 09:59
przez Kolo
Nie wiem czy kogoś to zainteresuje, ale wczoraj w godzinach wieczornych został przeprowadzony zamach stanu w Republice Suderlandu. Dotychczasowy Prezydent JE Stanisław Dmowski został obalony i zbanowany, podobny los spotkał sędziego ichniejszego SN Guliano Montini'ego, ponadto Hans von Eichenblatt został internowany. W dodatku Sędzia SN Gustaw II Vladerewski ogłosił wprowadzenie stanu wojennego na obszarze republiki.

Re: Zamach stanu w Suderlandzie

PostNapisane: 18 sie 2019, o 11:46
przez Michal_Feliks
Czy stoi za tymi wydarzeniami David Moyes?

Re: Zamach stanu w Suderlandzie

PostNapisane: 18 sie 2019, o 16:32
przez Shostakovich
Ze Stasiem to skomplikowana sprawa. Jedni mówią, że kloner, a drudzy, że dobry człowiek. I komu tu wierzyć w tych czasach... Z wypowiedzi Piccolominiego o ile dobrze pamiętam - o tempora, o mores! Diem perdidi!

Re: Zamach stanu w Suderlandzie

PostNapisane: 18 sie 2019, o 18:11
przez Norbert Byfyj
Większość zarzutów związana z Dmowskim jest w wątku z oskarżeniem go. Kwestia jest taka, że trwa to wszystko już od początku 2018 roku, kwestia tego, że mimo to wiele osób mu wierzy, choć z moich źródeł też wiem, że większość politycznych zwolenników otrzymała propozycje bliskie korupcyjnych za poparcie go.

Re: Zamach stanu w Suderlandzie

PostNapisane: 19 sie 2019, o 22:42
przez Eustachy Playstation
Chciałbym jeszcze dodać, że do zbanowanych osób, należy również pan Grzegorz Szarak. Także póki co konkurs na bycie zbanowanym wciąż trwa. Podobno nawet sam Szef Szefów siebie pozwał!

A tu linkI:
1.Proces pana Grzegorza Szaraka:
http://suderland.y0.pl/showthread.php?tid=3629

2.Pozew Karla na samego siebie(xd?):

http://suderland.y0.pl/showthread.php?tid=3630