Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Niepodległa Monderia?

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się zagranicą

Re: Niepodległa Monderia?

Postprzez Daniel von Witt 27 sie 2018, o 11:31

Powody do zamrożenia pewnych działań na linii Elder-Grodzisk zawsze mogą ustać, o czym powiedziałem tutaj. Od Elderu to zależy? Bynajmniej.

(-) Daniel von Witt
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Daniel von Witt

Postprzez IUdR 27 sie 2018, o 19:12

Szczerze pisząc, wątpię, aby mógł Pan ustać. :(
Sierota Baridaska Po Zdrowym Rozsądku Mająca Zatwardzenie
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez RCA 28 sie 2018, o 11:40

Problem dziś polega w zasadzie, w dużej mierze, na tym, że zarówno Elderland, jak i Monderia, nie wykazują aktywności. Zwraca na to uwagę coraz więcej osób. O ile w przypadku Elderlandu mamy JKM Daniela von Witta, który znany jest z uporu i dążenia do założonych celów, tak w przypadku Monderii jej formalny władca niestety (mimo poparcia secesji) na działania obecnego Regenta i kraju się wypiął. Efekty widzimy wszyscy.

Niekiedy, niezależnie od więzów krwi, trzeba umieć się przyznać do błędu. Monderia, mimo, iż w dobie braku istnienia Elderlandu (czy jak kto woli zawieszenia) podjęła się trudu zaistnienia... poniosła porażkę w tym dziele. Dlatego uznaję, iż pomyliłem się i moja deklaracja wsparcia była zbyt szybka. Niniejszym ją wycofuję, i odsyłam na śmietnik historii.

Do JKM Daniela von Witta zwracam się zaś z prośbą, by zapomniał mi to pospieszne działanie.

Postprzez Juarəz 23 gru 2018, o 02:13

Chyba coś przegapiłem.

A więc tak, padły serwery elderlandzkie, Monderia ogłosiła niepodległość, synek stanął na czele secesji, Korona dostała szału macicy, oskarżono mnie o próbę oderwania Monderii od Elderlandu w wyniku czego odebrano mi ziemie na Ostii. Ciekawe. A podeśle ktoś papier traktujący o secesji Księstwa Monderii? Wszędzie oświadczenia, postanowienia itp., a jakoś nie widzę dowodu mojej winy. Równie ciekawe jest to, że od końca zimy pochłonięty byłem realiozą więc ciekaw jestem jak nieobecna persona mogła doprowadzić do secesji Księstwa.

Hewrecie, pucuj się, bo mnie ciekawi cóż to się pod moją nieobecność odjebało.
Obrazek
III Hertsog ik Monderie
Obrazek
Królestwo Teutonii

Poprzednia strona

Powrót do Zagranica