Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Kugaria]A może by tak w*** Dreamlandowi?

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się za granicą

[Kugaria]A może by tak w*** Dreamlandowi?

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 9 kwi 2017, o 20:30

http://poslaniec.cba.pl/2017/04/09/pomoc-zza-oceanu-altanisci-wzmocnieni-dzieki-skytji/
W Kugarii od jakiegoś czasu trwa wojna domowa, po stronie uzurpatorki opowiedział się lennik Dreamlandzki, wobec czego gorąco zachęcam do pojawienia się w Kugarii w celu (patrz temat wątku) więcej info na ich forum.
Sarmaci pomogą każdemu kto walczy z Dremlandzkim imperializmem w każde jego formie - Daniel January von Tauer-Krak, były MSZ.

BTW: Lada dzień z Rafadarvike ruszy jedna ekspedycja na pomoc Kugarczykom.
Obrazek
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Daniel J. Tauer-Krak

Re: [Kugaria]A może by tak w*** Dreamlandowi?

Postprzez VAT 9 kwi 2017, o 20:39

Włóż miecz swój do pochwy; wszyscy bowiem, którzy miecza dobywają, od miecza giną.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Daniel J. Tauer-Krak 9 kwi 2017, o 21:37

Aby twe prorocze słowa się spełniły musimy ruszyć tyłki i pomóc "zginąć" dremlandczykom.
(Gdzie się podział RCA, Roland? - mamy klasyczny przejaw imperializmu Dreamlandu, a tych nie ma.)
Obrazek
Członek Grodziskowej Fundacji Praw Człowieka,
Książę Słowacji,
Daniel J. Tauer-Krak

Postprzez John Rasmusen 9 kwi 2017, o 22:07

Daniel J. Tauer-Krak napisał(a):(Gdzie się podział RCA, Roland? - mamy klasyczny przejaw imperializmu Dreamlandu, a tych nie ma.)

Z palmami może jeszcze biegają :D
Obrazek

John hrabia Rasmusen
Baron Obrońca, Pan na Nakielnicy.
Redaktor piSMOKa
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Postprzez Tadhg 9 kwi 2017, o 22:09

To może tak kanclerz jako ambasador by wziął sprawy w swoje ręce i dokonał by przewrotu w tym Dreamlandzie :mrgreen:. Wojnę z tego co wiem wygrywają ci... jak im tam... rządowi :mrgreen:.
Obrazek
Tadhg
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Remigiusz L. 10 kwi 2017, o 11:34

Może lepiej zaczekać, zapewnić azyl przywódcy pokonanej strony i puścić mu w dzierżawę Awarę?

EDIT: Jak teraz się przyjrzałem się całej sprawie, to stwierdzam, że ta wojna domowa jest całkiem fajnie zorganizowana. Może by rzeczywiście wysłać jakiś korpus ekspedycyjny, by sprawdzić obecną kondycję KSZ? W końcu od ostatnich działań wojennych na Awarze już dużo czasu minęło.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Starosarmacja

Postprzez Hugo 10 kwi 2017, o 14:00

Bardzo ciekawa narracja w Chanacie. Bo tak tę wojnę domową odbieram.

Nie zapominajmy, że wojna domowa ma to do siebie, że walczą tam przede wszystkim "domownicy", a wtrącanie się stron trzecich nie jest dobrze odbierane, ani przed stronę przeciwną, ani przez społeczeństwo międzynarodowe. Nie przypominam sobie, żebym otrzymał z Chanatu Kugarskiego, czy to od strony rządzącej, czy rewolucyjnej, prośbę o wsparcie, w jakiejkolwiek formie. Podejrzewam, że Pan Kanclerz powiadomiłby mnie, gdyby takową otrzymał.

Dlatego też każde włączanie się w narrację w Kugarii proszę przeprowadzać prywatnie. I proszę nie przeciwstawiać siebie jako mojego lennika lennikowi Króla Dreamlandu. Tam owi lennicy mają inne uprawnienia. Co innego przeprowadzanie narracji na swoim terenie, co innego wychodzenie z nią na zewnątrz.

I proszę się nie łudzić, to nie skończy się dla nas dobrze. Taka oficjalna akcja przysporzy nam więcej przeciwników, niż zwolenników (jeśli tych ostatnich w ogóle). Atakowanie (czy dosłownie, czy w przenośni) Dreamlandu za to, że Skytja się wtrąca w sprawy kugarskie może nam przynieść więcej strat niż korzyści. Dreamland, jego Władze (Król, Premier, MSZ) nie zajęły jeszcze oficjalnego stanowiska wobec działań władcy Skytji. Wystarczy, że po naszym "ataku" odetną się od tych przedsięwzięć i będziemy w czarnej d...ziurze. Ktoś może powiedzieć, że do Awary Pd. też nikt nie zapraszał... tylko, że z Awary Pd., to nas wyproszono. Natomiast w obecnym stanie konfliktu wewnątrzkugarskiego nie widać nawoływań do społeczności Pollinu. Więc nie przekraczajmy pewnych granic w tej narracji.

Sarmacja jest gotowa wesprzeć Kugarię humanitarnie... choćby obie strony, a przede wszystkim cywili, którzy najbardziej cierpią w każdym konflikcie. Równocześnie w stan gotowości bojowej zostaną postawione Książęce Siły Zbrojne tak, aby być przygotowanym logistycznie do natychmiastowej reakcji w razie potrzeby.
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez Tadhg 10 kwi 2017, o 14:59

Wasza Książęca mość

To ja się zgłaszam na chwilowego przedstawiciela Sarmacji w Kugarji na czas wojny. Jakaś pomoc chumanitarna musi być. Tylko czy armia Skutjii nas przepuści?
Obrazek
Tadhg
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Cudzoziemiec 1 10 kwi 2017, o 16:45

Ale co tu się mnie woła. Ja nie jestem dreamlandożercą, nigdy nie byłem. Jestem przyjacielem Dreamlandu. Wkurwiają mnie jedynie jednostki. A i to nie zawsze.

Więc proszę mnie w to nie mieszać. Poza tym... ja tam nie widzę kwasu.
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Roland 10 kwi 2017, o 18:32

Pewnikiem zdysocjował.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Następna strona

Powrót do Zagranica