Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Aktualizacja rankingu krajów opartego o aktywność na forum

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się zagranicą

Re: Aktualizacja rankingu krajów opartego o aktywność na for

Postprzez Julian FER 7 kwi 2018, o 10:23

Szanowni Sarmaci!

Niniejszy ranking obrazuje spadkową tendencję braku chęci społeczeństwa do pracy. Nie będę wytykał, że jest to zasługa Księcia, który jest zarazem Królem Baridasu i właściwie motywuje społeczeństwo baridajskie, ale coś w tym jest. Oceńcie sami.

PS: Jak znam życie to znajdą się też tacy fantaści, co bedą twierdzić, że nic sie nie stało, a tak w ogóle to aktywność wszędzie spada. Czy tędy droga? Nie wydaje mnie się.

Obrazek
(-) Julian markiz Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Remigiusz L. 7 kwi 2018, o 10:50

Szto eto Pakt Syeryeski? I Brodria na drugim miejscu :shock:
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Książę Sarmacji
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez RCA 7 kwi 2018, o 10:54

Jak ja kocham gdy Pan bierze do buzi kciuka i ssie i potem plecie takie bzdury... Cóż.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Książę Sarmacji
Trybunał Koronny
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 7 kwi 2018, o 11:25

RCA napisał(a):Jak ja kocham gdy Pan bierze do buzi kciuka i ssie i potem plecie takie bzdury... Cóż.

O wow. Pierwszy ssak się uaktywnił. To potwierdza fakt, że w Sarmacji nastała wiosna. W tym roku zapowiada się wyjątkowo chłodno. Mam nadzieję, że latem się trochę ociepli i będzie z kim te grzywny pleść.

PS: Cieszy mnie niezmiernie fakt, że WKM jak zwykle w dobrym humorze.
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Daniel von Witt 8 kwi 2018, o 08:39

Julian FER napisał(a):Niniejszy ranking obrazuje spadkową tendencję braku chęci społeczeństwa do pracy. Nie będę wytykał, że jest to zasługa Księcia, który jest zarazem Królem Baridasu i właściwie motywuje społeczeństwo baridajskie, ale coś w tym jest. Oceńcie sami.

PS: Jak znam życie to znajdą się też tacy fantaści, co bedą twierdzić, że nic sie nie stało, a tak w ogóle to aktywność wszędzie spada. Czy tędy droga? Nie wydaje mnie się.

Będę fantastą, który oprze się na Waszych własnych danych statystycznych, do których Pan prawdopodobnie zagląda częściej ode mnie. Wszedłem sobie tu. Widzę tam 25.399 postów napisanych w 2017 roku i 12.228 postów napisanych w 2018 roku. Po skorzystaniu z kalkulatora daje to średnio ok. 2.117 postów na miesiąc roku 2017 i średnio 4.076 postów na miesiąc roku 2018. Co więcej daje to także więcej niż wynik dla średniego miesiąca 2016 roku (2.886 postów), a nawet 2015 roku (3.316 postów). Naturalnie na podstawie trzech miesięcy nie sposób wyciągać wniosków dla całego roku, jednak nawet gdy zasługą Księcia będzie dalszy spadek aktywności i wyniesie ona średnio na miesiąc nawet te trzy tysiaki, to i tak będą to najlepsze wyniki od 2015 roku. No a kiedy można się ewentualnie spodziewać spadku do tego rekordowego wyniku po 2015 roku? Np. po kwietniu, gdyby aktywność w kwietniu wyniosła zero (aktualna prognoza dla Sarmacji - ok. 2,5 tys. postów). Jest to więc nierealne. No to może po maju? Tak, ale w maju koniecznie nie możecie już nic napisać na forum! Wtedy średnia aktywność na miesiąc w 2018 roku i tak będzie wyższa niż w 2016 roku i 2017 roku. Co z mojego wywodu wynika? To, że Sarmacja ma bardzo dużą aktywność i ma szansę ją utrzymać na wysokim poziomie przez najbliższe miesiące, ponieważ w państwach stabilnych i starych aktywność nie skacze jak w forumnacjach (jak np. w Brodrii, która w styczniu miała aktywność zaokrąglaną do zera, a w marcu wskoczyła na podium, po czym w kwietniu wyląduje tam, gdzie na ogół siedzi), więc na Pana miejscu nie wyciągałbym pochopnych wniosków. No i weźmy na koniec tę nieszczęsną Brodrię - aktywność tam była malutka w miesiącach poprzedzających wyskok. Teraz na pewno spadnie, ale na pewno nie do poziomu z stycznia. Czy można będzie tam biadolić o "kryzysie"? Nie będzie można. Tym bardziej nie można, gdy z miesiąca na miesiąc aktywność w Sarmacji spada z 4 tysięcy na 3 tysiące.

(-) Daniel von Witt
Daniel von Witt

Postprzez piwniczak 8 kwi 2018, o 09:20

Tu jest kryzys zawsze. Nawet jakby był co miesiąc wzrost o 500-1000 postów, to by jęczeli, że przyrost może jest, ale bez jakości żadnej. Nie dogodzisz.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez kaxiu 10 kwi 2018, o 22:11

A ja tak tylko na marginesie zauważam, że Sarmacji spada, a Ciprofloksji rośnie.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Królestwo Teutonii

Postprzez Jul 10 kwi 2018, o 23:09

Wojciechowi zaś to chyba punkty aktywności spadły ale już rosną.
Juliette Alatriste

Postprzez VAT 11 kwi 2018, o 12:58

Laurencjusz napisał(a):
RCA napisał(a):Jak ja kocham gdy Pan bierze do buzi kciuka i ssie i potem plecie takie bzdury... Cóż.

O wow. Pierwszy ssak się uaktywnił. To potwierdza fakt, że w Sarmacji nastała wiosna. W tym roku zapowiada się wyjątkowo chłodno. Mam nadzieję, że latem się trochę ociepli i będzie z kim te grzywny pleść.

PS: Cieszy mnie niezmiernie fakt, że WKM jak zwykle w dobrym humorze.

Ja z kolei żywię nadzieję, że w końcu przestaniecie wywlekać te wasze śmieszne baridejskie lamenty poza Baridas, gdyż mnie, jako Teutończyka, nie tylko w ogóle nie obchodzi kto jest, czy też będzie w przyszłości, waszym Królem (jakby to zależało ode mnie to mianowałbym nim jakiegoś pierwszego lepszego konia, a wicekrólem osła, bo nie wyobrażam sobie żeby jakikolwiek człowiek miał tak dramatycznie niski poziom wstydu by zgodzić się dobrowolnie przyjąć tak wieśniackie tytuły), ale już tym bardziej nie chce o tym czytać.

Może przestańcie się więc mazgaić i zachowywać niedorajdy (chociaż nie wiem czy to możliwe w przypadku obywateli Baridasu) i zamiast dziecinnych uszczypliwości przejdziecie od nic nie wnoszącego mielenia jęzorami i użalania się nad własną męką do czynów. Jako Teutończyk polecam secesję albo rozwiązania siłowe.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Postprzez Konrad Friedman 11 kwi 2018, o 13:40

Obrazek
/—/ Konrad J. v-hr. Arped-Friedman
W zasadzie nikt ważny
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji