Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Dreamland: Robert Fryderyk abdykuje

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się za granicą

Re: Dreamland: Robert Fryderyk abdykuje

Postprzez Leszek R-P 5 sie 2019, o 10:46

Zombiakov napisał(a):To teraz moze Federacja Nordacka.

Zombiakov co to za jakieś propozycje o_O W FN mamy już prezydenta i jest nim Alfred.
Obywatel Federacji Nordaty, Ludowej Republiki Magnifikatu i Królestwa Teutonii oraz aktywny Pollinowy działacz sportowy Leszek Roskohard-Wespucci
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez Julian FER 5 sie 2019, o 10:55

Andro napisał(a):Że tak zatostuję klasyka. Abdykował to abdykował, na chuj drążyć.

Fakt, bo mimo licznych zalet to ... Szkoda słów, bo to typ aspołeczny w dłuższej perspektywie czasu, który potrafi więcej ludzi podzielić niż zjednać i dlatego w każdej perspektywie mimo początkowych sukcesów i ogromnej pracy własnej skazany jest na porażkę, co wielokrotnie było widać.
(-) Julian markiz Fer at Atera
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez anglov 5 sie 2019, o 18:53

Ja natomiast nieco zasmuciłem się. Choć mój stosunek do JKW Roberta Fryderyka jest jaki jest… Sądziłem, że jest w stanie ruszyć Dreamland. Niestety – zrezygnował. I nie jestem pewien, czy pozostała już jakaś siła, która ponownie nada życie najstarszej polskiej mikronacji.
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Postprzez Führanka 5 sie 2019, o 19:58

Zginął król, niech żyje...ktokolwiek. 8-)
Królestwo Baridasu

Postprzez Verwaltung 6 sie 2019, o 11:25

anglov napisał(a):Ja natomiast nieco zasmuciłem się. Choć mój stosunek do JKW Roberta Fryderyka jest jaki jest… Sądziłem, że jest w stanie ruszyć Dreamland. Niestety – zrezygnował. I nie jestem pewien, czy pozostała już jakaś siła, która ponownie nada życie najstarszej polskiej mikronacji.

Tak od razu nie zrezygnował. Próbował, nawoływał do aktywności, przedstawiał pomysły, użerał się nazywaniem go "Waszą Okupacją" i nawoływaniem do abdykacji. Biorąc pod uwagę "chęci" tamtego społeczeństwa i jakąś prakseologię działań w mikronacjach, jego decyzja jest, moim zdaniem, słuszna. Ciekawe czy gnębiące go osoby, prawdopodobnie szczęśliwe z obrotu, wrócą do jakiejś aktywności.

Führanka napisał(a):Zginął król, niech żyje...ktokolwiek. 8-)

Sted Asketil został przy okazji wyznaczony Następcą Tronu i chyba de facto został królem ;).
(—) Severin von Verwaltung
Baron Księstwa Sarmacji
Baron Królestwa Hasselandu
Starosarmacja

Poprzednia strona

Powrót do Zagranica