Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Aktualizacja rankingu krajów opartego o aktywność na forum

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się zagranicą

Re: Aktualizacja rankingu krajów opartego o aktywność na for

Postprzez VAT 11 kwi 2018, o 14:18

Trochę racja, ale też trochę nie racja. Rozumiem, że dla was, mieszkańców Baridasu, sprawa jest istotna. Jako Teutończyk i zwolennik federacji jestem ostatnią osobą, która negowałaby czyjekolwiek prawo do samostanowienia o własnym losie.

Nie zmienia to jednak stanu rzeczy, że z waszej narodowej ruchawki robicie ruchawkę ogólnosarmacką i to w sposób bardzo infantylny, wylewając swoje żale przeciwko Księciu gdzie podpadnie. Mnie, jako osobę niezwiązaną z Baridasem, zwyczajnie to nudzi i nie chcę o tym czytać w działach, w których można byłoby się spodziewać, że o tym nie przeczytam (na wiadome tematy na waszym forum nie wchodzę właśnie dlatego żeby sobie oszczędzić zagłębiania się w tą czczą paplaninę).

Chcecie mieć Króla innego niż Książę Sarmacki i jest jakiś nieszczęśnik, który chce nim być, to sobie go wybierzcie zamiast bić pianę. Każdy naród jest suwerenem w swoim kraju, a was też z Sarmacją nikt na siłę - na obecnych zasadach - nie wiązał. Wybierzcie sobie Króla, ułóżcie sobie ustrój po swojemu, zostańcie albo wyjdźcie z Sarmacji. Cokolwiek. Po prostu mniej gadania więcej akcji.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Trybunał Koronny
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel

Re: Aktualizacja rankingu krajów opartego o aktywność na for

Postprzez kaxiu 11 kwi 2018, o 17:26

Jul napisał(a):Wojciechowi zaś to chyba punkty aktywności spadły ale już rosną.

Niestety - nie było żadnych postów w dziale witam, więc nie mogłem nabić na prostych powitaniach :(.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Trybunał Koronny
Rada Ministrów
Królestwo Teutonii
Sejm Księstwa Sarmacji

Poprzednia strona

Powrót do Zagranica