Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Inkorporacja Hasselandu do Sarmacji.

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się zagranicą

Re: Inkorporacja Hasselandu do Sarmacji.

Postprzez piwniczak 1 mar 2018, o 20:13

Mam wrażenie, że Jaśnie Oświecony Król Hasselandu chce przenieść numer do innego operatora telefonii komórkowej i liczy na to, że oprócz darmowych rozmów ze wszystkimi, pakietu smsów i 10GB internetu dostanie przy negocjacjach telefon za 1zł i to wszystko za miesięczną kwotę zobowiązania 29zł. Tylko że jak chce telefon, to musi płacić 59zł (albo i 79zł, biorąc pod uwagę model na którym mu zależy), a na to go nie stać.
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez OjciecZalozyciel 1 mar 2018, o 21:53

piwniczak napisał(a):(...)telefon za 1zł i to wszystko za miesięczną kwotę zobowiązania 29zł. Tylko że jak chce telefon, to musi płacić 59zł (albo i 79zł, biorąc pod uwagę model na którym mu zależy), a na to go nie stać.

Korzystając z okazji, chciałbym się pochwalić.
Przeglądałem sobie pewną sieć i był telefon - flagowiec pewnej marki. W abonamencie za 79 zł kosztował jakieś 1700, przy abonamencie za 59 - jakieś 2200, mniej więcej. A w abonamencie za 29... kosztował 99 zł. No to kupiłem. Trzeba przyznać, że operator zmienił cenę kilkanaście minut później ale... słowem się nie zająknęli, zawartej umowy dotrzymali. Zapłaciłem kurierowi 99zł, mam flagowca w abonamencie za 29zł.
Ojciec Założyciel Księstwa Sarmacji
Dziad Proszalny
Biedaszyb, Banita, starszy Bradykinezjant.
https://www.youtube.com/watch?v=mqQ_mT0FI6o
Konsulat Sclavinii

Postprzez Eradl 1 mar 2018, o 22:43

Cholera... ale bym sobie inkorporował zimne piwo no ale... nie mam piwa :(
bsmt. Eradl Adrien Marcus Pius hr. da Firenza, wygnieciony muzyk, mag chaosu.
"A Gdy z ziemi chmielowej zebrano plony, prorok piąty rzucił szyszką chmielową w ocean, by sytych nakarmić a głodnych potępić." WK P1-7
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Michal_Feliks 2 mar 2018, o 03:15

Helwetyk napisał(a):Jak inkorporacji nie lubię, to dla Diuka zawsze zrobiłbym wyjątek.

Nikt lepszego statutu nie napisze!
pplk Defloriusz Dyman Wander
emeryt
Dom Seniora Związku Bojowników i Skalarów
ul. D. Knagga 64/13
00-234 Srebrny Róg

Obrazek

Postprzez piwniczak 2 mar 2018, o 08:57

A0004 napisał(a):
piwniczak napisał(a):(...)telefon za 1zł i to wszystko za miesięczną kwotę zobowiązania 29zł. Tylko że jak chce telefon, to musi płacić 59zł (albo i 79zł, biorąc pod uwagę model na którym mu zależy), a na to go nie stać.

Przeglądałem sobie pewną sieć i był telefon - flagowiec pewnej marki. W abonamencie za 79 zł kosztował jakieś 1700, przy abonamencie za 59 - jakieś 2200, mniej więcej. A w abonamencie za 29... kosztował 99 zł. No to kupiłem. Trzeba przyznać, że operator zmienił cenę kilkanaście minut później ale... słowem się nie zająknęli, zawartej umowy dotrzymali. Zapłaciłem kurierowi 99zł, mam flagowca w abonamencie za 29zł.

Zdradzicie jego nazwę operatora? Może i ja coś upoluję...
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez OjciecZalozyciel 2 mar 2018, o 10:40

piwniczak napisał(a):
A0004 napisał(a):

Zdradzicie jego nazwę operatora? Może i ja coś upoluję...

W sumie żadna tajemnica :) Play :)
Ojciec Założyciel Księstwa Sarmacji
Dziad Proszalny
Biedaszyb, Banita, starszy Bradykinezjant.
https://www.youtube.com/watch?v=mqQ_mT0FI6o
Konsulat Sclavinii

Poprzednia strona

Powrót do Zagranica