Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

PTR Premierem Dreamlandu

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się zagranicą

Re: PTR Premierem Dreamlandu

Postprzez Daniel Chojnacki 29 lis 2017, o 10:34

Laurencjusz napisał(a):JKW Mikołaj Torped jako Pan na włościach Awary Południowej właśnie przewraca się w łóżku na drugi bok. Ciekawie co zrobi jak przeczyta takie herezje?


Buchnie lodem. : - )
Daniel Chojnacki książę-senior, hrabia Przepadu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: PTR Premierem Dreamlandu

Postprzez Julian FER 29 lis 2017, o 19:25

Daniel Chojnacki napisał(a):Buchnie lodem. : - )


No ba ;)
(-) Julian markiz Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: PTR Premierem Dreamlandu

Postprzez MAP 29 lis 2017, o 22:01

Obrazek
Mikołaj Torped
diuk, markiz, renegat
Avatar użytkownika
Kościół Diuczej Wiary
 

Re: PTR Premierem Dreamlandu

Postprzez Gauleiter Kakulski 30 lis 2017, o 23:47

Mam pewną propozycję SZCZEGÓLNEJ DOKTRYNY POLITYKI ZAGRANICZNEJ, którą powinniśmy stosować w przypadku roszczeń zewnętrznych dowolnego typu dotyczących Awary. Zamierzam ją teraz Państwu zaprezentować. W tym celu przyniosłem ten oto plastikowy graniastosłup demonstracyjny. Załóżmy, iż graniastosłup ten jest egzemplifikacją ogólnego typu bytu dyplomatycznego, jaki nazwiemy "roszczenie x-a względem Awary", gdzie x przebiega zbiór dowolnych obiektów zewnętrznych takich jak mikronacje czy organizacje wirtualne.

Umieszczamy x-a w słusznym oddaleniu względem innych obiektów. Zakładamy przy tym w celach pragmatycznych, że "słuszne oddalenie" jest okazjonalizmem, który nie wymaga szczegółowej definicji ani podania bezwzględnych wartości miar odległości. Zaproponuję tu roboczą definicję "dość daleko, ale nie na tyle daleko, by musieć popierdalać z graniastosłupem demonstracyjnym do Gellonii".

Dalsza część propozycji dotyczy agensów płci męskiej. Propozycji dla agensów płci żeńskiej nie przedstawię w tym wystąpieniu z przyczyn niewymagających klaryfikacji (tj. każdy prawdziwy Szkot wie dlaczego). Orientujemy się w przestrzeni, precyzyjnie określamy położenie graniastosłupa demonstracyjnego. Rozpinamy rozporek i lejemy na rzeczony graniastosłup demonstracyjny ciepłym moczem. Proszę popatrzeć.

Po zakończeniu procedury zapinamy rozporek uważając, by nie uszkodzić narzędzia używanego do wykonania egzemplifikacji SZCZEGÓLNEJ DOKTRYNY POLITYKI ZAGRANICZNEJ, gdyż a) bywa to bolesne b) narzędzie używane do wykonania egzemplifikacji SZCZEGÓLNEJ DOKTRYNY POLITYKI ZAGRANICZNEJ może być przydatne przy okolicznościach takich jak: b1) powtórzenie egzemplifikacji SZCZEGÓLNEJ DOKTRYNY POLITYKI ZAGRANICZNEJ b2) oddawanie moczu w warunkach normalnych b3) bycie poddanym obrzezaniu, cewnikowaniu i innym zabiegom medycznym b4) masturbacja.
Płk. Gauleiter Komendant Koniunktura-Kakulski von Salvepol
Poseł
Ostatni Prefekt Elfidias
Wielki Armin Republiki Scholandzkiej
Suchar-San

Lepiej być zerem, niż Gauleiterem
Obrazek
Avatar użytkownika
 

Poprzednia strona

Powrót do Zagranica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron