Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Mikroświatowa aktywność

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się za granicą

Re: Mikroświatowa aktywność

Postprzez Hoenhaim 3 wrz 2016, o 20:25

Konrad Friedman napisał(a):Mój stary to fanatyk wędkarstwa. Pół mieszkania zaj***ne wędkami najgorsze...

...to zapach ryb?
David kaw. de Hoenhaim

Postprzez KJAF 3 wrz 2016, o 21:07

Nie, średnio raz w miesiącu ktoś wdepnie w leżący na ziemi haczyk czy kotwicę i trzeba wyciągać w szpitalu bo mają zadziory na końcu. W swoim 22 letnim życiu już z 10 razy byłem na takim zabiegu. Tydzień temu poszedłem na jakieś losowe badania to baba z recepcji jak mnie tylko zobaczyła to kazała buta ściągać xD bo myślała, że znowu hak w nodze.

Postprzez Laurencjusz 1 paź 2016, o 11:19

(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera
Ambasador Księstwa Sarmacji w Królestwie Agurii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Rada Ministrów

Postprzez Hetman.Jack 1 paź 2016, o 11:36

Wg mnie nie jest ważna ilość postów a ilość postujących. Kloning jest wszechobecny.
Jack diuk von Horn
już nikt

Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę...
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Arsacjusz 1 paź 2016, o 13:43

Liczba postów.
(—) Arsacjusz Arped
Prefekt Generalny
Scire leges non hoc est verba earum tenere, sed vim ac potestatem

Postprzez Roland 2 paź 2016, o 12:39

Czepianie się o logicznie poprawne sformułowanie w imię poprawności językowej, która jest pochodną pewnej umowy społecznej i w przeciwieństwie do logiki nieustannie ewoluuje, bez merytorycznej kontynuacji co do tematu jest słabe.

Co do rankingu, wyraźnie widać ogólny spadek aktywności w mikroświecie.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Hugo 1 gru 2016, o 15:02

Aż dziw, że nikt nie pisał o październikowym rankingu.

A tu już od rana wisi ranking za listopad. Niestety wciąż to tylko aktywność forumowa, co jednak w naszym przypadku dość mocno zakłamuje rzeczywistość. Na przykład właśnie za listopad w rankingu nie ujęto ok. 30% naszej aktywności - napisaliśmy 106 artykułów (107, ale jeden został ukryty) i tylko te artykuły wygenerowały 891 komentarzy; a jeszcze przecież dochodzą komentarze artykułów z października. Nie wiem jak to się ma w innych mikronacjach, ale choćby Dreamland też kilka aktywności miał poza forum. No ale chyba bez względu na to, jak ta aktwyność pozaforumowa wygląda w innych v-państwach, u nas jest znaczna. Fakt, że w listopadzie nawet cała nasza aktywność nie jest w stanie prześcignąć imponującej forumowej Republiki Bialenii, która ostatni raz na takim poziomie była w sierpniu i marcu. Jednak zapowiedź Premiera Dreamlandu, że w tym miesiącu KD jest w stanie nas prześcignąć, jest raczej cokolwiek myląca.

Warto o tym pamiętać, gdy patrzy się na takie forumowe rankingi. Udział aktywności na stronie głównej w stosunku do całości aktywności przedstawiała się różnie, ale zawsze było to minimum ok. 17%, choć zdarzały się miesiące bliskie 30 (marzec-maj). W tym miesiącu mamy największy udział od grudnia ub. roku (32%).
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez leszcz 1 gru 2016, o 17:50

nie ma co się oglądać za plecy. róbmy swoje.
Henryk ex-ciast. Leszczyński
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez John Rasmusen 1 gru 2016, o 18:18

Róbmy swoje, nie patrzmy na rankingi. Cwaniaki boją się liczyć aktywność poza forum, bo by mogli tylko "spaliny powąchać"
Obrazek

John hrabia Rasmusen
Baron Obrońca, Pan na Nakielnicy.
Redaktor piSMOKa
Starosarmacja

Postprzez Guedes de Lima 1 gru 2016, o 19:00

Aktywność nie jest równa jakości. Wydaje mi się, że jakość sarmackiej aktywności ciągle wzrasta. I tego się trzymajmy. Zarówno na poziomie samorządów jak również centrali!
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zagranica