Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Our Sound IX Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny

W tym dziale rozmawiamy o tym co dzieje się za granicą

Re: Our Sound IX Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny

Postprzez Orjon 25 cze 2016, o 09:44

Przepraszam, nie dookreśliłem się. Chodzi mi oczywiście o tak długi harmonogram trwania imprezy finałowej - na obchodach rocznic istnienia KS niewiele osób wytrzymywało do 23...
ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.

gg 52656478
mail: kacskrz@gmail.com
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Our Sound IX Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny

Postprzez Krzysztof Hans 25 cze 2016, o 09:47

Po prostu chcemy by organizowana przez nas edycja była jak najlepsza - stąd około 6 godzinna impreza finałowa w obydwa dni.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Eldoratu w Sclavinii (K. Sarmacji) i Rottery w Dalmencji (R. Trizondalu)
- Poseł na Sejm Wielki Księstwa Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Our Sound IX Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny

Postprzez Orjon 25 cze 2016, o 23:08

Sądzę osobiście, iż takie coś się nie uda. A proszę mi uwierzyć - zajmowałem się organizacją podobnych imprez. ;)
Ale cóż, życzę powodzenia.
ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.

gg 52656478
mail: kacskrz@gmail.com
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Our Sound IX Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny

Postprzez Krzysztof Hans 25 cze 2016, o 23:16

20 państw na Our Sound - pora konkursowe poznać utwory!
Obrazek
Obrazek
Szanowni Państwo!
Z końcem dnia 25 czerwca 2016 roku (a konkretniej mówiąc o 23:59:59) zakończył się okres preselekcyjny w którym to mogli państwo zgłaszać swojego reprezentanta. Teraz przyszła pora na głosowanie finałowe które będzie miało na celu wyłonienie tej jedynej piosenki i tego jednego kraju który zostanie gospodarzem jubileuszowej bo już dziesiątej edycji Our Sound.
Tym razem w stawce mamy aż 20 pięknych v-państw które to specjalnie dla was przygotowały swoje propozycje. Oto zatem wspomniana dwudziestka wspomnianych państw:
1. Monarchia Austro-Węgierska (współgospodarz) : KISS - Was Made For Loving You: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... iKz9udywg4
2. Trizondal (gospodarz) : Margaret - Cool me Down: https://www.youtube.com/watch?v=HWX-Mw4dbCs
3. Mandragorat Wandystanu: War - Met Him at the Wandaparade (feat. Wandoljubnn) :https://soundcloud.com/war-872677713/met-him-at-the-wandaparade-feat-wandoljubnn-11th-anniversary-edition
4. Królestwo Wurstlandii: Wilcza Zamieć - Pieśń Priscilli : https://www.youtube.com/watch?v=MSF5xZ-tUOw
5. Imperium Abachazji: Colonia - Oduzimah mi Dah: https://www.youtube.com/watch?v=QKu4tRW ... e=youtu.be
6. Carstwo Brodrii: Iwan Pietrow - Szeroka jest moja Ojczyzna : https://youtu.be/bHl3rimkVoU .
7. Federacja Slawonii: Milica Todorovic - Tri case: http://youtu.be/BEDEf-Vcm40
8. Bialenia: Generał Wojciech Jaruzelski - Hołd młodych: https://www.youtube.com/watch?feature=p ... pdiVXY0Jv4
9. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: Artysta Nieznany - Inba trwa dalej: https://www.youtube.com/watch?v=xvdtgE1fPso
10. Księstwo Sarmacji: Eradl Adrien Marcus Pius da Firenza - Shadows: https://www.youtube.com/watch?v=tvXOqM705LQ
11. Parlandia: Olya Polyakova - Piervoye leto bez nego: https://www.youtube.com/watch?v=qlIJ5VWWHnM
12. Rzeczpospolita Obojga Narodów: Edyta Górniak & Mietek Szcześniak - Dumka na dwa serca: http://www.youtube.com/watch?v=wcXAKhwsl6o (debiut)
13. Ałustria: Gang Albanii - Ale tu jebie skunem: https://www.youtube.com/watch?v=K2Y265KZR4g (debiut)
14. Imperium Skarlandu: Gente de Zona ft. Marc Anthony - La Gozadera: https://www.youtube.com/watch?v=VMp55KH_3wo
15. Demokracja Surmeńska: Konstantinos Koufos - Metro Antistrofa: https://www.youtube.com/watch?v=iNJaoIZTHh0
16. Królestwo Dreamlandu: Muse - Mercy https://www.youtube.com/watch?v=yj8Xpdx60Ws
17. Pustkowia Winków (Winktown) : Wílbert Eckart und seine Volksmusík Stars - House of the Rising Sun: https://www.youtube.com/watch?v=9RVVHXdMmog
18. Państwo Kościelne Rotria: Pentatonix - Mary, Did You Know?: https://www.youtube.com/watch?v=ifCWN5pJGIE
19. Królestwo Elderlandu: Alvaro Soler - Sofia: https://www.youtube.com/watch?v=qaZ0oAh ... rawiam,JdN
20. Królestwo Hasselandu: Lady Pank - Zostawcie Titanica: http://youtu.be/at9rE1VbzAc
A teraz pora na zasady głosowania. Głosować będziemy do maksymalnie 25 lipca choć w przypadku uzyskania wcześniej kompletów głosowań istnieje możliwość wcześniejszego zamknięcia głosowania.
Skala do głosowania jest następująca: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 10 i 12 punktów przy czym najlepsza piosenka dostaje tą ostatnią notę zaś utwór który w głosowaniu był na 10 pozycji dostaje 1 punkt.
Głosy przekazywać będziemy przede wszystkim poprzez konkursowy adres e-mail: oursoundix@gmail.com choć preferujący inną drogę będą mogli to zrobić poprzez przesłanie punktacji drogą prywatnej wiadomości do organizatora Krzysztofa Hansa o ile ten w danym kraju ma konto. Dla pewności jednak lepiej jest przesłać głosy e-mailem gdyż wtedy jest 100% pewność że punktacja zostanie zauważona. Oczywiście jak zawsze nie głosujemy na swoje państwo ale ta zasada jest państwu już chyba dobrze znana.
Punktacja będzie na bieżąco wrzucana na forum Trizondalu oraz forum Mikronacje. Pełne wyniki zostaną na życzenie danego v-kraju przesłane e-mailem ale dopiero po zakończeniu edycji.
Życzymy powodzenia wszystkim v-państwom! Niech wygra najlepszy.

Organizatorzy IX Our Sound Song Contest w Nowym Jantarze
Szef wykonawczy i pomysłodawca konkursu Our Sound
[*] Krzysztof Hans van der Ice
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Eldoratu w Sclavinii (K. Sarmacji) i Rottery w Dalmencji (R. Trizondalu)
- Poseł na Sejm Wielki Księstwa Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Our Sound IX Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny

Postprzez Krzysztof Hans 9 lip 2016, o 14:29

Obrazek
Ostateczny plan Our Sound już znany!
Oto ostateczny plan koncertów finałowych Our Sound które to odbędą się w dniach 30 i 31 lipca:
Dzień 1: Prezentacja utworów
Część 1:
15:55 Grafika identyfikacyjna widowiska i fragment hymnu Trizondalu
15:56 Zegar odliczający czas do konkursu
16:00 Czołówka widowiska
16:03:12 Sekwencja otwarcia: Taniec z flagami
16:09:08 Delfilada z udziałem uczestniczących krajów i ich uczestników
: https://www.youtube.com/watch?v=gtBrADWFjq8
16:14:50 Powitanie prowadzących przez lektora
16:15 Powitanie widzów przez prowadzących (wszystkich) i kilka słów o głosowaniu oraz zapowiedź występu Mansa Zelmerlöwa i Petry Mede
16:20 Występ specjalny I: Petra Mede & Mans Zelmerlöw & Petra Mede: Co to jest Our Sound? (coś takiego jak to: https://www.youtube.com/watch?v=v6qSt8Qp9ck)
16:24:40 Prowadzący (Natalia i Aneta) na temat głosowania
16:29 Piosenka nr. 1
16:35 Piosenka nr. 2
16:41 Piosenka nr. 3
16:47 Piosenka nr. 4
16:54 Piosenka nr. 5
17:00 Przerwa I: Podziękowanie za występ piątemu krajowi oraz zapowiedzenie przez prowadzących (Astanę i Dominikę) kolejnej grupy krajów a wcześniej pierwsze łączenia się z miastami Trizopolis, Rottera i Nowy Jantar gdzie organizowane są specjalne koncerty
17:12 Piosenka nr. 6
17:18 Piosenka nr. 7
17:24 Piosenka nr. 8
17:30 Piosenka nr. 9
17:36 Piosenka nr. 10
17:42 Przerwa II: Zapowiedzenie materiału o kulisach konkursu "Our Sound w 180 sekund")
17:46 Materiał o kulisach konkursu
17:51 Kolejne łączenia się prowadzących (tym razem Natalii i Anety) z miastami gdzie odbywają się koncerty i zapowiedzenie kolejnych występów
18:10 Piosenka nr. 11
18:16 Piosenka nr. 12
18:22 Piosenka nr. 13
18:28 Piosenka nr. 14
18:34 Piosenka nr. 15
18:40 Przerwa III: Kolejne łączenie z miastami w których to odbywają się koncerty - tym razem jest prowadzone przez Dominikę i Astanę. Zaraz po łączeniu zapowiedź kolejnych występów
19:00 Piosenka nr. 16
19:06 Piosenka nr. 17
19:12 Piosenka nr. 18
19:18 Piosenka nr. 19
19:24 Piosenka nr. 20
19:30 Poinformowanie przez prowadzących (Natalię i Anetę) o zakończeniu prezentacji utworów oraz zapowiedź skrótu piosenek
19:36 Skrót wszystkich piosenek
19:48 Zapowiedź z pośród publiczności wykonawców hymnu konkursu
19:51 Ending Act I części: Pożegnanie z delegacjami
19:56 Fragment hymnu Trizondalu i specjalna grafika - zakończenie transmisji I części koncertu
Część 2:
21:00 Czołówka konkursu
21:03 Opening Act: Występ laureatów specjalnego konkursu dziecięcego: https://www.youtube.com/watch?v=o1OLZGd0y_M oraz https://www.youtube.com/watch?v=k5STGAKB-x4
21:08 Podziękowananie za występ oraz łączenie się Natalii i Anety ze sceny z greenroomem
21:11 Relacje Astany Stafeckiej i Dominiki Natarkiewicz z greenroomu
21:18 Powrót do sceny (gdzie jest Natalia i Aneta) i kolejne sprawdzenie sytuacji w miastach gdzie organizowane są koncerty
21:30 Zapowiedzenie elementu Our Sonda przez prowadzące
21:35 Element: Our Sonda - sonda uliczna na temat konkursu przeprowadzana przez Felicję Gratecką, Annę Krytko i Karolinę Palicką
21:41 Zapowiedzenie kolejnego skrótu piosenek przez Natalię i Anetę
21:46 Skrót piosenek II
22:00 Prowadzący (Astana i Dominika) w greenroomie
22:15 Interval Act I: Zwycięzca poprzedniej edycji
22:21 Prowadzący w greenroomie (Astana i Dominika)
22:26 Powrót na scenę (gdzie jest Natalia i Aneta) i kolejne łączenie się z miastami które organizują koncerty
22:37 Zapowiedzenie kolejnego elementu przez prowadzących ze sceny
22:40 Element: Trizondal vs. Austro-Węgry: Bitwa na muzykę
22:49 Prowadzący (Natalia i Aneta) na scenie: Przypomnienie o głosowaniu i zapowiedzenie kolejnego skrótu
22:53 Skrót piosenek III
23:05 Wywiad prowadzących (Astany i Dominiki) ze zwycięzcą poprzedniej edycji i zapowiedź występu reprezentanta Trizondalu z poprzedniej edycji
23:15 Interval Act II: Występ reprezentanta Trizondalu z poprzedniej edycji
23:21 Prowadzący w greenroomie (Astana i Dominika) i zapowiedzenie kolejnego elementu
23:24 Element: Our Sound w liczbach
23:30 Prowadzący w greenroomie (Astana i Dominika) i zapowiedź kolejnego Interval Actu
23:40 Interval Act III: Petra Mede & Mans Zelmerlöw: Jak wygrać Our Sound czyli Love Love Peace Peace: https://www.youtube.com/watch?v=aMgW54HBOS0
23:47 Prowadzący wśród publiczności (Natalia i Aneta) i ostatnie połączenie się z miastami które organizują koncerty
23:55 Powrót na scenę (gdzie jest Astana i Dominika) i zapowiedzenie kolejnego elementu
00:03 Element: Historia Our Sound czyli od RSiT do Trizondalu
00:10 Prowadzący zapowiadają koniec głosowania (Natalia i Aneta) oraz hymn tegorocznej edycji
00:15 Interval Act IV: Hymn tegorocznej edycji
00:20 Prowadzący (wszyscy) w greenroomie - pożegnanie z widzami
00:28 Ending Act: Muzyka z czołówki na żywo z udziałem tancerzy i napisy końcowe
00:36 Fragment hymnu Trizondalu i specjalna grafika - zakończenie transmisji II dnia

Dzień 2: Wyniki
Część 1:
15:55 Grafika identyfikacyjna widowiska i fragment hymnu Trizondalu
15:56 Zegar odliczający czas do konkursu
16:00 Czołówka widowiska
16:03:12 Opening Act I: Występ grupy Sarek: https://www.youtube.com/watch?v=hxRjPZ7-tdI / https://www.youtube.com/watch?v=HfSA5BC2PU0 / https://www.youtube.com/watch?v=Au6aJqEy53U
16:13 Zapowiedź prowadzących przez lektora
16:15 Powitanie prowadzących (wszystkich) w drugim dniu konkursu i zapowiedź skrótu utworów z poprzedniego dnia
16:20 Skrót utworów z poprzedniego dnia
16:35 Prowadzący (Felicja Gratecka i Anna Krytko) w greenroomie
16:41 Powrót na scenę - pierwsze połączenie się prowadzących (Marty Czarneckiej i Nicoli Stanec) z miastami które to organizują koncerty i zapowiedzenie występu Maimuny
16:55 Interval Act I: Występ Maimuny mïędzy innymi z tymi piosenkami: https://www.youtube.com/watch?v=cpy6XClc1XY / https://www.youtube.com/watch?v=Cwjm1lRV4N4 (tutaj gościnnie wystąpi wokalista Uzari Nawrocki)
17:15 Prowadzący (Marta i Nicola) wśród publiczności zapowiadają przedostatni element
17:18 Element: Wycieczka po Nowym Jantarze prowadzącymi
17:23 Prowadzący (Felicja i Anna) po raz kolejny w greenroomie
17:30 Rozmowa prowadzącej (Nicoli Stanec) z dziennikarzem jednej ze stacji w Centrum Prasowym i zapowiedź ostatniego elementu od Marty Czarneckiej
17:38 Element: Transformacja i Architektura - Trizondal i Austro-Węgry dawniej i dzisiaj
17:43 Poinformowanie przez prowadzących (Martę i Nicolę) wśród publiczności o zakończeniu liczenia głosów i kolejne połączenie z miastami organizującymi koncerty
17:56 Powrót na scenę - zapowiedź występu Lindsey Stirling przez Felicję i Annę
18:00 Interval Act II: Występ Lindsay Stirling - w czasie występu między innymi utwór będący sygnałem preselekcji: https://www.youtube.com/watch?v=99ZYIECx1Vw
18:20 Podziękowanie za występ i ostatnie w tej części łączenie się z miastami które organizują koncerty - łączenia prowadzą Marta i Nicola. Zaraz potem zapowiedź endng actu
18:35 Ending Act: Specjalny miks piosenek w wykonaniu prowadzących - wokalistek. W planie między innymi "Codename Felice" od Felicii Dunaf czyli Felicji Grateckiej: https://www.youtube.com/watch?v=lEqFS-Wx6Rc
18:57 Fragment hymnu Trizondalu i specjalna grafika
Część II:
20:00 Czołówka konkursu
20:04 Opening Act II: Występ laureatów kolejnych miejsc w trizondalskich preselekcjach:
II miejsce: Kamila Ismailova - Mirror: http://www.youtube.com/watch?v=viy_lutCi38
Gabriela Guncikova - I stand: http://www.youtube.com/watch?v=0L2imZRo6NY
III miejsce: Maria Elena Kiriakou - One last breath: http://www.youtube.com/watch?v=v7xKMnNcVdM
20:15 Zapowiedzenie prowadzących przez lektora
20:17 Powitanie w ostatniej części koncertu i połączenie się prowadzących (Marty i Nicoli) z miastami gdzie odbywają się koncerty
20:26 Prowadzący (Felicja i Anna) w greenroomie
20:40 Ostatnie przed głosowaniem łączenie się z miastami które organizują koncerty - łączenia przeprowadza Marta
20:55 Rozmowa prowadzącej (Nicoli) na scenie z Execiutive Supervisiorem konkursu który jest w centrum dowodzenia
21:02 Głosowanie cz. 1 - prowadzi Marta
21:43 Skrót top 3 na chwile obecną
21:50 Prowadzący (Felicja i Anna) w greenroomie
21:56 Powrót na scenę i połączenie się się po raz kolejny z miastami organizującymi koncerty - przy okazji do Marty dołącza Nicola
22:10 Głosowanie cz. 2 - prowadzi Marta i Nicola
22:39 Skrót top 3 na chwile obecną
22:43 Prowadzący (Felicja i Anna) w greenroomie
22:58 Prowadzące Marta i Nicola łączy się z imprezami w Trizopolis, Rotterze i Nowym Jantarze by sprawdzić co się tam dzieje - reporterami są prowadzący danych koncertów
23:05 Głosowanie cz. 3 - prowadzi Marta i Nicola
23:50 Ogłoszenie zwycięzcy przez prowadzących ze sceny
23:55 Uroczyste przejście zwycięzcy z greenroomu do sceny na zmianę z euforią w miastach organizujących koncerty
00:10 Rozmowa ze zwycięzcą przeprowadzana przez Martę
00:20 Ostatnia relacja z miast organizujących koncerty - tym razem przeprowadzają ją wszyscy prowadzący
00:38 Pożegnanie wszystkich prowadzących
00:45 Zwycięska piosenka
00:52 Napisy końcowe i radość zwycięzcy
00:57 Fragment hymnu Trizondalu i zakończenie transmisji grafiką identyfikacyjną Trizondalu


Tylko 15 dni zostało do końca głosowania!
Tylko 15 dni czyli dwa tygodnie z jednym dniem zostały krajom uczestniczącym w IX edycji Our Sound na przekazanie do centrali swoich głosów. Przyjmowanie ich zakończy się 25 lipca o 23:59. Potem planowo od 26 lipca do 31 lipca te głosy będą publikowane po kolei na łamach forum Trizondalu a pełne wyniki wraz odnośnikiem do tematu głosowania trafią do ogródków informacyjnych. Na stan obecny tych głosów mamy nie wiele ale mamy nadzieje że coś się zmieni w przeciągu najbliższych dwóch tygodni.
Przypominam że możecie głosować na 10 najlepszych zdaniem państw przesyłając do centrali czyli pod e-mail oursoundix@gmail.com noty w skali 1 - 8 (dla miejsc od 10 do 3) oraz 10 i 12 punktów dla kolejno drugiego i pierwszego miejsca. Zwycięzca głosowania otrzyma statuetkę Grand Prix.
Obrazek, czek na wysokość 500 tysięcy Marek trizondalskich (miejsca drugie otrzymają czeki na kolejno kwoty 250 i 100 tysięcy złotych) i możliwość organizowania kolejnej, jubileuszowej bo już dziesiątej edycji Our Sound. Wyniki oczywiście zostaną dopisane do Tabeli Wszechczasów.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Eldoratu w Sclavinii (K. Sarmacji) i Rottery w Dalmencji (R. Trizondalu)
- Poseł na Sejm Wielki Księstwa Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Our Sound IX Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny

Postprzez Krzysztof Hans 26 lip 2016, o 09:38

Obrazek
Pora na to co czekacie czyli wyniki konkursu Our Sound - będą one prezentowane w trzech transzach w których to dwóch pierwszych znajdzie się po 6 krajów a w ostatniej 8 krajów
Oto zatem wyniki z pierwszej puli państw którą to tworzą:
01. (01) Mandgorat Wandystanu
02. (02) Księstwo Sarmacji
03. (03) Parlandia
04. (04) Królestwo Wurstlandii
05. (05) Rzeczpospolita Obojga Narodów
06. (06) Demokracja Surmeńska
U góry w nawiasie podałem numer kolejności podawania kraju zaś na dole w nawiasach są noty krajów. A więc zaczynamy... :
01. Mandgorat Wandystanu - Sekretarz Jury: Paulina Wileńska - Prezydentka Wandystanu
1. Pustkowia Winków (Winktown) : 12 (12)
2. Królestwo Dreamlandu: 10 (10)
3. Federacja Slawonii: 8 ( 8 )
4. Carstwo Brodrii: 7 (7)
5. Królestwo Elderlandu: 6 (6)
6. Demokracja Surmeńska: 5 (5)
7. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4 (4)
8. Parlandia: 3 (3)
9. Monarchia Austro-Węgierska: 2 (2)
10. Państwo Kościelne Rotria: 1 (1)

11. Trizondal : 0
12. Mandragorat Wandystanu: 0
13. Królestwo Wurstlandii: 0
14. Imperium Abachazji: 0
15. Bialenia: 0
16. Księstwo Sarmacji: 0
17. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 0
18. Ałustria: 0
19. Imperium Skarlandu: 0
20. Królestwo Hasselandu: 0

02. Księstwo Sarmacji - Sekretarz Jury: Siergiusz Asketil
1. Pustkowia Winków (Winktown) : 22 (10)
2. Federacja Slawonii: 15 (7)
3. Królestwo Hasselandu: 12 (12)
4. Demokracja Surmeńska: 10 (5)
5. Królestwo Dreamlandu: 10
6. Imperium Skarlandu: 8 ( 8 )
7. Carstwo Brodrii: 7
8. Trizondal : 6 (6)
9. Królestwo Elderlandu: 6
10. Królestwo Wurstlandii: 4 (4)

11. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4
12. Parlandia: 3
13. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 3 (3)
14. Mandragorat Wandystanu: 2 (2)
15. Państwo Kościelne Rotria: 2 (1)
16. Monarchia Austro-Węgierska: 2
17. Imperium Abachazji: 0
18. Bialenia: 0
19. Księstwo Sarmacji: 0
20. Ałustria: 0

03. Parlandia - Sekretarz Jury: Nieznany (punktacja wysłana z e-maila państwowego)
1. Pustkowia Winków (Winktown) : 22 (10)
2. Królestwo Dreamlandu: 15 (5)
3. Federacja Slawonii: 15
4. Królestwo Wurstlandii: 14 (10)
5. Królestwo Elderlandu: 13 (7)
6. Demokracja Surmeńska: 13 (3)
7. Imperium Abachazji: 12 (12)
8. Królestwo Hasselandu: 12
9. Państwo Kościelne Rotria: 10 ( 8 )
10. Imperium Skarlandu: 9 (1)

11. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 7 (4)
12. Carstwo Brodrii: 7
13. Monarchia Austro-Węgierska: 8 (6)
14. Trizondal : 6
15. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4
16. Parlandia: 3
17. Ałustria: 2 (2)
18. Mandragorat Wandystanu: 2
19. Bialenia: 0
20. Księstwo Sarmacji: 0

04. Królestwo Wurstlandii - Sekretarz Jury: Dorian Vilander
1. Królestwo Elderlandu: 25 (12)
2. Pustkowia Winków (Winktown) : 22
3. Królestwo Hasselandu: 19 (7)
4. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 17 (10)
5. Imperium Skarlandu: 17 ( 8 )
6. Królestwo Dreamlandu: 18 (3)
7. Państwo Kościelne Rotria: 16 (6)
8. Federacja Slawonii: 15
9. Demokracja Surmeńska: 14 (1)
10. Królestwo Wurstlandii: 14

11. Monarchia Austro-Węgierska: 13 (5)
12. Imperium Abachazji: 12
13. Trizondal : 8 (2)
14. Carstwo Brodrii: 7
15. Księstwo Sarmacji: 4 (4)
16. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 4
17. Parlandia: 3
18. Ałustria: 2
19. Mandragorat Wandystanu: 2
20. Bialenia: 0

05. Rzeczpospolita Obojga Narodów - Sekretarz Jury: Samuel Radziwił
1. Królestwo Elderlandu: 29 (4)
2. Państwo Kościelne Rotria: 28 (12)
3. Królestwo Dreamlandu: 25 (7)
4. Królestwo Wurstlandii: 24 (10)
5. Federacja Slawonii: 23 ( 8 )
6. Imperium Skarlandu: 23 (6)
7. Pustkowia Winków (Winktown) : 22
8. Królestwo Hasselandu: 19
9. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 17
10. Demokracja Surmeńska: 14


11. Monarchia Austro-Węgierska: 13
12. Imperium Abachazji: 12
13. Trizondal : 10 (2)
14. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 9 (5)
15. Carstwo Brodrii: 8 (1)
16. Parlandia: 6 (3)
17. Księstwo Sarmacji: 4 (4)
18. Ałustria: 2
19. Mandragorat Wandystanu: 2
20. Bialenia: 0

06. Demokracja Surmeńska - Petros Domestosigos
1. Państwo Kościelne Rotria: 38 (10)
2. Królestwo Wurstlandii: 36 (12)
3. Królestwo Elderlandu: 33 (4)
4. Federacja Slawonii: 31 ( 8 )
5. Imperium Skarlandu: 29 (6)
6. Pustkowia Winków (Winktown) : 27 (5)
7. Królestwo Dreamlandu: 26 (1)
8. Rzeczpospolita Obojga Narodów: 24 (7)
9. Królestwo Hasselandu: 21 (2)
10. Monarchia Austro-Węgierska: 16 (3)

11. Demokracja Surmeńska: 14
12. Imperium Abachazji: 12
13. Trizondal : 10
14. Zjednoczone Socjalistyczne Królestwo Hirschbergii i Weerlandu: 9
15. Carstwo Brodrii: 8
16. Parlandia: 6
17. Księstwo Sarmacji: 4
18. Ałustria: 2
19. Mandragorat Wandystanu: 2
20. Bialenia: 0

Kolejna pula 6 państw już niebawem.
(-) Krzysztof Hans van der Ice
- Mieszkaniec Eldoratu w Sclavinii (K. Sarmacji) i Rottery w Dalmencji (R. Trizondalu)
- Poseł na Sejm Wielki Księstwa Sarmacji
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Our Sound IX Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny

Postprzez Cudzoziemiec 1 26 lip 2016, o 09:39

Ktoś to zrozumiał? Czy dla kogokolwiek jest jasne kto wygrał?
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Our Sound IX Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny

Postprzez Eradl 26 lip 2016, o 09:46

Muszę wypić kawę albo dwie... nie ogarniam.
por. Eradl Adrien Marcus Pius hr. da Firenza, wygnieciony muzyk, mag chaosu.
"A Gdy z ziemi chmielowej zebrano plony, prorok piąty rzucił szyszką chmielową w ocean, by sytych nakarmić a głodnych potępić." WK P1-7
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 

Re: Our Sound IX Trizondal 2016: Ogródek Informacyjny

Postprzez Albert 26 lip 2016, o 09:47

Z tego co zrozumiałem, to jeszcze nie są pełne „wyniki” — Krzysztof ma zamiar opublikować je w kilku częściach.
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Avatar użytkownika
 


Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Zagranica

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron