Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[D] Promocja Teutonii - konkursy i zadania (temat zbiorczy)

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

[D] Promocja Teutonii - konkursy i zadania (temat zbiorczy)

Postprzez Roland 7 cze 2015, o 18:54

Promocja Teutonii - konkursy i zadania (temat zbiorczy)

- KONKURSY -

1. Konkurs na banery
    Uczestnicy konkursu przedstawiają propozycje banerów promujących Królestwo Teutonii (banery miejskie, rejencyjne lub ogólnoteutońskie), do umieszczania w podpisach na forach internetowych. Wymagane wymiary: 684px × 100px. Zgłoszenia należy umieszczać w tym temacie.
  2. Konkurs na plakat promocyjny "Teutonia moimi oczami!"
    Uczestnicy konkursu przedstawiają propozycje plakatu promocyjnego pod tytułem "Teutonia moimi oczami!", na którym powinni przedstawić w formie graficznej czym dla nich jest Królestwo Teutonii, a w szczególności czym wg. nich Teutonia słynie. Wymagane wymiary: 684px × 800px. Zgłoszenia należy umieszczać w tym temacie.
  3. Konkurs na wiadomość powitalną
    Uczestnicy konkursu przedstawiają treść wiadomości powitalnej, przedstawiającą Teutonię, jej klimat, narrację, ustrój, miasta, możliwości działania i rozwoju. Limit znaków: 2000. Zgłoszenia należy umieszczać w tym temacie.
  4. Konkurs na plakat propagandowy "A Ty czemu jeszcze nie mieszkasz w Teutonii?"
    Uczestnicy konkursu przedstawiają propozycję plakatu propagandowego pod tytułem "A Ty czemu jeszcze nie mieszkasz w Teutonii?". Plakat powinien w sposób prosty, czytelny i estetyczny, ale też i humorystyczny przedstawiać sytuację, którą zwieńczy napis jak w tytule (który jest jednocześnie elementem obowiązkowym). Wymagane wymiary: 684px × 800px. Zgłoszenia należy umieszczać w tym temacie.

- ZADANIA -

1. Opisy rejencji
    Starostowie każdej rejencji mają obowiązek opisać swoje rejencje, w schemacie: Opis ogólny, geografia, kultura, zabytki, miasta, fauna i flora. Opisy takie powinny szczegółowo oddawać klimat i narrację danej rejencji. Opracowania powinny być opatrzone nazwą rejencji i nazwiskiem wykonawcy. Gotowe opracowania należy umieszczać w tym temacie.
  2. Teutonia kiedyś i dziś
    Pracownicy Teutońskiego Instytutu Historii zobowiązani są do opracowania "Kalendarium Teutońskiego". Zawierać ono powinno informacje o historii przedinternetowej (legenda o powstaniu wysp Teutońskich) oraz informacje o historii internetowej (powstanie Teutonii, zmiana w Marchię i inkorporacja, podział, Królestwo Nowej Teutonii, zjednoczenie, czasy Królestwa, czasy obecne). Mile widziane wzmianki o podziale etnicznym Teutonii. Kalendarium należy opatrzyć nazwiskami wykonawców. Gotowe opracowanie należy umieścić w tym temacie.
  3. Język teutoński
    Konsylium Języka Teutońskiego zobowiązane jest do opracowania artykułu o języku teutońskim. Zawierać ono powinno genezę powstania, zasady gramatyki i fonetyki, przykładowy tekst w języku teutońskim z zapisem fonetycznym oraz wybrane losowo 15 słów w formie słownikowej. Artykuł należy opatrzyć nazwiskami wykonawców. Gotowy artykuł należy umieścić w tym temacie.

Czas rozwiązania zadań i konkursów: 21 czerwca 2015 r. Skład komisji oceniających: Król i członkowie Rady Królestwa. W przypadku konkursów nagroda to każdorazowo 20 000Ⱡ. W przypadku zadań, za wykonanie zadania każdorazowo 20 000Ⱡ do podziału na wykonawców.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dwór Jego Książęcej Mości
Dobry Obywatel
Konsulat Sclavinii

Re: [D] Promocja Teutonii - konkursy i zadania (temat zbiorc

Postprzez Vladimir 7 cze 2015, o 20:11

Zacnie! Szkoda tylko, że nikt nie pamięta o tym, że język teutoński jest doskonale opisany (strona słownia).
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
baronet Królestwa Nowej Teutonii,
arcysenator Złotego Grodu i Teutonii,
diuk Abvienolheimu i hrabia Tselebormu,
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Roland 7 cze 2015, o 20:24

Vladimir Iwanowicz napisał(a):Zacnie! Szkoda tylko, że nikt nie pamięta o tym, że język teutoński jest doskonale opisany (strona słownia).

Pamięta, pamięta, ale jest za leniwy by to sobie ładnie streścić i opracować tak jak mu potrzeba :*

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Konsulat Sclavinii

Postprzez Vladimir 7 cze 2015, o 21:09

No i jeszcze mało czasu. :(

(No i ja oficjalnie zrzekłem się funkcji starosty...)
Obrazek
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Vladimir 8 cze 2015, o 12:59

Zadanie Konsylium opublikowałem tutaj, bo forum nie obsługuje tabel. Wykonawcą zadania jest moja skromna osoba.

Jeśli Lord Koadiutor uzna, że ten opis jest za długi, niestety będę musiał stwierdzić, że nic krótszego nie da się opracować. To i tak jest jest najkrótszy opis, jaki dotąd wykonałem.

Jeśli mój tekst byłby potrzebny do kolejnych opracowań, sądzę, że NIA może edytować artykuł.
Obrazek
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Roland 8 cze 2015, o 14:53

Vladimir Iwanowicz napisał(a):Zadanie Konsylium opublikowałem tutaj, bo forum nie obsługuje tabel. Wykonawcą zadania jest moja skromna osoba.

Jeśli Lord Koadiutor uzna, że ten opis jest za długi, niestety będę musiał stwierdzić, że nic krótszego nie da się opracować. To i tak jest jest najkrótszy opis, jaki dotąd wykonałem.

Jeśli mój tekst byłby potrzebny do kolejnych opracowań, sądzę, że NIA może edytować artykuł.

Wielbię, ubóstwiam, kocham, och, ach, muaaa :* Taki zapał i tempo prac to ja lubię i rozumiem. Lord Koadiutor chwali i jest zadowolony :*

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Konsulat Sclavinii

Postprzez Vladimir 9 cze 2015, o 07:02

Tak więc tutaj masz opis Rejencji Nowej Teutonii. Wykonałem wszystko, co zostało zlecone, a teraz pozwólcie mi znowu narzekać. :*
Obrazek
rex sepulcrorum,
palatyn Lichtensteinu,
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hetman_Gotfryd 9 cze 2015, o 19:28

Ok to ja w takim razie zacznę od opisu Rejencji.
Co do opisów Enderesjan i Slavian coś mamy chyba w TIH , PRZEJŻE też na spokojnie to co mamy w instytucie pod tym katem... Uf sporo tego na początek, to Lord dopakował. Rozumiem że to przymiarki do Lipcowego świętowania i cyklu artykułów o Teutonii ?
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Roland 9 cze 2015, o 19:38

Lord zna się na papierkach i na informatykowaniu i tym się Lord zajmuje teraz najpilniej. Powyższe to przygotowania i do lipca i nie tylko (enigmatyczna odpowiedź) :D Niemniej w każdej zleconej pracy mogę pomóc jak tylko będę potrafił najlepiej, proszę tylko potrzebę pomocy zgłaszać :)

Obrazek
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel
Konsulat Sclavinii

Postprzez Marek 9 cze 2015, o 19:47

Calkiem dobrze to wygląda,tez nad czymś pomyśle.
(-) Marek diuk Chojnacki (A7718)

Następna strona

Powrót do Archiwum Izby Lordów