Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Rezygnacja i urlop

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Rezygnacja i urlop

Postprzez Goglez Pajzano 28 lut 2013, o 23:57

Zastanawiałem się nad tym od jakiegoś czasu, jednak ten dzień dziś nastąpił;
Straciłem zapał i chęci, składam rezygnacje, tym razem nie publicznie tylko tutaj. Koadiutor powinien być aktywny, Król się chwalił że wraca więc i tak nie będę już potrzebny. Mimo wszystko szalkę przechyliły problemy z kartą sieciową które coraz bardziej się nasilają, chyba przestanę się sam cackać i oddam ją na gwarancje co oznacza internet tylko przez komórkę przez 2 tygodnie albo i lepiej. Nie daję rady już nawet forum przeglądać, miałem ogłosić wybór prefekta ale dopiero teraz karta nabrała sił i mogę sprawnie wszystko przejrzeć, kwestia wyborów do Senatu nadal nie rozwiązana (niech się ktoś tym zajmie). Proszę o szybkie przekazanie linku do tego posta Królowi, niech sam się za to weźmie albo kogoś wyznaczy ( o gg z mojej strony nie ma co marzyć, przynajmniej dziś).

Co do Prefekta zapomniałem że do tego akurat nie mam uprawnień żeby samemu powołać, rekomenduję Karolinę głównie ze względu na ciągłą aktywność.
kpr. Goglez v-hr. Pajzano
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi

Re: Rezygnacja i urlop

Postprzez von Lichtenstein 1 mar 2013, o 00:47

:P Powinni Ci dać nówkę :D a sami się użerać z gwarancją - przynajmniej tak dobre sklepy robią (ja tak miałem onegdaj z grafiką). Ogarnij sprzęt i wracaj :) Natomiast w przedmiocie chęci - każdy kiedyś musi sobie odpocząć :)
Michael ik Lihtenštán,
úr Gewerded Kong ik Teutonies
Królestwo Teutonii

Postprzez Goglez Pajzano 4 mar 2013, o 21:51

To co z wynikami wyborów do Senatu?
I co z moim odwołaniem, nawet jak zrobie karte to i tak muszę chęci odzyskać i do tego jeszcze koniec roku, matura, wszystko mi się nakłada, mój powrót najwcześniej będzie za pare miesięcy.

Postprzez von Lichtenstein 5 mar 2013, o 22:42

Goglez Pajzano napisał(a):To co z wynikami wyborów do Senatu?
I co z moim odwołaniem, nawet jak zrobie karte to i tak muszę chęci odzyskać i do tego jeszcze koniec roku, matura, wszystko mi się nakłada, mój powrót najwcześniej będzie za pare miesięcy.

Dogadamy następcę i wtedy formalnie odwołam powołując nowego :)

Wynik mógłbyś jeszcze ogłosić formalnie jako urzędujący LK, którzy jednocześnie prowadził wybory. Zwłaszcza, że tylko 2 kandydatów i 2 senatorów zarazem.
Michael ik Lihtenštán,
Królestwo Teutonii

Postprzez Goglez Pajzano 6 mar 2013, o 17:46

Chodzi mi bardziej o zgłaszane niezgodności z przepisami (pominąłem głos pusty).

Postprzez von Lichtenstein 7 mar 2013, o 21:07

Goglez Pajzano napisał(a):Chodzi mi bardziej o zgłaszane niezgodności z przepisami (pominąłem głos pusty).

Takowych nie ma.

Ustawa ws. ordynacji wyborczej nie została mi przedstawiona do podpisu, nie pamiętam, żeby podpisywał i publikował ją Regent. Więc o ile powyższe nie zostało spełnione - to ja mam wątpliwości co do jej obowiązywania :)

Druga sprawa - nawet jeśli przyjąć jej obowiązywanie - (fakt, zagłosowałem, bo Konstytucja mi tego nie zabrania) to mój głos nie miał wpływu na wynik wyborów.
Michael ik Lihtenštán,
Królestwo Teutonii

Powrót do Archiwum Izby Lordów