Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przygotowania Teutonii do koronacji księcia

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Przygotowania Teutonii do koronacji księcia

Postprzez Joanna Izabela 25 gru 2018, o 18:31

Szanowni Teutończycy,

Wiele samorządów przygotowuje się do koronacji Piotra III Łukasza. Żeby nie być gorszym, postanowiłam zorganizować parę atrakcji.

Już od dzisiaj w punkach informacyjnych można nabyć realnej wielkości plakat Jego Książęcej Mości. W celu uhonorowania nierozerwalnej więzi z Sarmacją, dostępne są również słomiane kukiełki wcześniejszych książąt sarmackich.

Ze względów bezpieczeństwa, nie polecam próby samodzielnego oddawania salw honorowych. Natomiast mając na uwadze miłość teutończyków do broni, postanowiłam zorganizować strzelnice plenerowe. Niestety pieniędzy z budżetu nie starczyło na tarcze, jednak jestem pewna, że jesteście zorganizować je sami w swoim zakresie.

Dodatkowo aby nie było wam zimno oraz na znak płomiennych uczuć do Grodziska, w każdym mieście stanęły ogniska. Gorąco zachęcam do podtrzymywania ognia aż do koronacji. Wszelkie dodatkowe inicjatywy również będą mile widziane.

Bawmy się jak to Teutonia ma w zwyczaju.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]