Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Zapytanie w sprawie emisji

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Zapytanie w sprawie emisji

Postprzez Laurencjusz 22 lip 2018, o 16:23

Wasza Królewska Wysokość!
Szanowne Teutonki i Teutończycy!

W związku z tym, że do konkursu zgłoszone zostały dwa ciekawe znaczki to zanim wydam stosowne postanowienie w sprawie emisji pytam Was o to, który znaczek powinien trafić do emisji.

1. Znaczek JO Godfryda Slavika de Ruth:
Obrazek

2. Znaczek JKW Helwetyka Romańskiego:
Obrazek

Z chęcią wyemituję znaczek, który uzyska największe poparcie. Jeśli na każdy znaczek poprze taka sama ilość mieszkańców to decydujące będzie wskazanie znaczka przez JKW, a w przypadku braku zainteresowania decyzję o emisji podejmie MSW.

Informacje o tym, który znaczek Wam się podoba proszę składać w niniejszym wątku do dnia 24 lipca br. i godz. 19:00

Z poważaniem,

(-) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Minister Spraw Wewnętrznych
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Kościół Diuczej Wiary

Re: Zapytanie w sprawie emisji

Postprzez Albert 23 lip 2018, o 10:34

Jako jeden z naczelnych teutońskich filatelistów, grzech się nie wypowiedzieć. Osobiście bardziej do gustu przypadła mi praca JKW, mroźne tło ładniej wpasowuje się w tutejszy klimat. Nie zmienia to jednak faktu, że niezależnie od ostatecznego wyboru, będę zadowolony i oczywiście zakupię!
(–) Albert diuk Felimi-Liderski
Królestwo Teutonii

Postprzez VAT 23 lip 2018, o 19:49

Dzieło JKW Oprawcy Narodu Teutonskiego jest rzeczywiście klimatyczne, co nie zmienia faktu, że osobiście, zawsze, gdy to możliwe, stawiam na myśl naszą, rodziną, teutońską. Kto bowiem, jak nie my sami, zna lepiej i rozumie pełniej naszego ducha, istotę dziedzictwa naszych przodków?

Piękne jest jezioro Lokan jesienią i w tym pięknie i spokoju najdoskonalej, w mojej ocenie, ogniskuje się piękno całej Teutonii. Stawiam na pracę Palatyna Godfryda de Ruth.
Ostatnio edytowano 23 lip 2018, o 20:32 przez VAT, łącznie edytowano 1 raz
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Trybunał Koronny
Królestwo Teutonii

Postprzez AJ Piastowski 23 lip 2018, o 20:06

Obie propozycje są godne upamiętnienia. Osobiście jednak uważam, że znaczek autorstwa JKW wygląda dostojniej i przy tego typu okazji zasługuję w ułamku procenta bardziej na emisję.
ObrazekObrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez anglov 23 lip 2018, o 20:18

Ponieważ mam żywotny interes w zwycięstwie jednej z tych dwóch prac, zrezygnuję z udziału w głosowaniu.

Niemniej cieszy mnie fakt, że chyba pierwszy raz od dawna zaistniał taki „problem”, jak konieczność wyboru między propozycjami :)
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez Hetman_Gotfryd 25 lip 2018, o 22:08

Pewnie już przesadzone; ale co mi tam. Jestem za moim znaczkiem, a to dlatego że mam przesyt Lwów. Ten symbol tak pięknienie tu pokazany przez Mojego konkurenta. Jest z nami na co dzień i wszędzie; promuje też Uroczystości na IRC i stronie głównej. Dlatego mam jego przesyt i sugeruję moją wersję znaczka. Będzie to dla niektórych zaskoczeniem, ale Wybór zostawiam wam moim drodzy ;)
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 25 lip 2018, o 22:24

Wasza Królewska Wysokość!
Szanowne Teutonki i Teutończycy!

Informuję, że zgodnie z oddanymi głosami wydałem postanowienie w sprawie emisji znaczka, który zaprojektował JKW Helwetyk Romański.

Z poważaniem,

(-) Laurencjusz diuk MaHi at Atera
Minister Spraw Wewnętrznych
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]