Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

15 rocznica Teutonii – przygotowania

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Re: 15 rocznica Teutonii – przygotowania

Postprzez anglov 16 lip 2018, o 10:15

Wasza Książęca Mość,

gratuluję kolejnego przejawu umiejętności poprawnego kontaktu z władzami Teutonii. Jeżeli tak ma on wyglądać, zachęcaam do całkowitego zaprzestania wypowiedzi w miejscach publicznych Królestwa Teutonii, o ile nie będą one związane z oficjalnymi czynnościami przez Was wykonywanymi.

Jednocześnie Teutończyków informuję że kontakt z Dworem Książęcym w kwestii rocznicy z mojej strony jest i będzie kontynuowany. Faktem jest iż planowałem kontynuować go w czwartek, jednakże dogrywaliśmy sprawy rocznicowe z Lady Koadiutor i Gotfrydem, którzy zaoferowali swą faktyczną pomoc i gotowość do działania.
Andrzej Fryderyk
Król-senior Teutonii
Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez RCA 16 lip 2018, o 10:39

Dziękuję. Ja kłopotów z kontaktem nie mam. Wiem którędy się odezwać by dotrzeć, i zazwyczaj to wystarcza. Teraz to Wy nie znaleźliście drogi powrotnej do mnie, i to Wy nie poinformowaliście mnie, że oczekiwanie może się wydłużyć. Także no... bez żalów WKM. Jeśli ja inicjuję, dopytuję i potem grzecznie czekam, to nie wypada chyba gościa nadto długo w poczekalni trzymać bo w 99/100 przypadkach sobie ów gość po prostu pójdzie. Takoż uczyniłem.

Drzwi mojego pałacu w Grodzisku są niemniej nadal otwarte i to szeroko. Znacie drogi dotarcia do mnie. Deklarację pomocy podtrzymuję, ale na pewno nie będę się dopominał by móc wam pomóc.

Do usłyszenia zatem.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez anglov 16 lip 2018, o 10:55

Wasza Książęca Mość,

wciaż to nie usprawiedliwa Waszego naskoczenia na mnie w komunikacji publicznej. Owszem, zabrakło owego komunikatu skierowanego do Was. Jest to spowodowane wyłącznie faktem, iż nie jestem jedynym organizatorem uroczystości, a Wy nie zaproponowaliście nic konkretnego, jedynie swą pomoc. Zatem byłem zmuszony skonsultować to też z innymi.

Jeżeli się mimo wszystko niecierpliwiliście – miast pisać na forum, próbując tworzyć jakąś narrację przeciwko mnie, mogliście odezwać się do mnie bezpośrednio, sprawa zostałaby wyjaśniona od ręki. Wybraliście jednak inną drogę.

Tak jak wspomniałem – jestem zadowolony z każdej oferty pomocy, jednakże miast zgrywać obrażonego gościa, należy zdawać sobie sprawę, że jednak znacznie większy ciężar pracy spoczywa na organizatorach. I z tą świadomością – szczególnie w okresie wakacyjnym – mieć odrobinę więcej wyrozumiałości.Jestem zdania, że budując Sarmację na takiej małostkowości, wpędzamy się coraz szybciej do grobu.
Andrzej Fryderyk
Król-senior Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez RCA 16 lip 2018, o 11:23

WKM,

wyrozumiałość mnie buduje. Na prawdę, proszę mi wierzyć. Faktycznie, mogłem inaczej to rozegrać. Ale też - piszecie, że nic nie zaproponowałem - napisałem konkretnie z pytaniem co mogę zrobić, innymi słowy oddałem się do dyspozycji. Dysponujcie więc. Pomogę, każdemu, chętnie.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę-senior Sarmacji

Postprzez anglov 16 lip 2018, o 14:37

I to jest ważne. Raz jeszcze – dziękuję!
Andrzej Fryderyk
Król-senior Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 20 lip 2018, o 10:08

Z mojej strony to tak :

Uchwała w Senacie na Rocznicę
Znaczek zgłoszony
Quiz na Rocznicę zrobiony
Kartka z Kalendarza się pojawi
Udział w sobotę 28.07 na IRC na dziś na 70% pewny
Mozę coś jeszcze w ramach TIH
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Postprzez Hetman_Gotfryd 2 sie 2018, o 20:39

Dobra powiem tak w temacie przygotowań i samych uroczystosci. Było lipnie, na tyle lat co ty mieszkam. Tak źle i marnie nie było od nigdy... Daliśmy dupy ( wszyscy ) z takim podejściem, to ja wróżę nam dalsza agonię.
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Królestwo Teutonii
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Postprzez AJ Piastowski 2 sie 2018, o 20:46

Oj bo za gorąco jest... Taki mamy klimat, co zrobić ;)
ObrazekObrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Carmen Laurent 2 sie 2018, o 20:52

Hetman_Gotfryd napisał(a):Dobra powiem tak w temacie przygotowań i samych uroczystosci. Było lipnie, na tyle lat co ty mieszkam. Tak źle i marnie nie było od nigdy... Daliśmy dupy ( wszyscy ) z takim podejściem, to ja wróżę nam dalsza agonię.

Wypraszam sobie ;) były przygotowane różne rzeczy, po prostu nie opłacało się ich robić dla takiej ilości osób.
(-)Carmen Laurent
Lady Koadiutor KT
Królestwo Teutonii
Rada Nauki

Postprzez Hetman_Gotfryd 2 sie 2018, o 21:00

Carmen, Adam przestańmy mydlić sobie oczy; jest źle i widać to było po uroczystościach. Tak były przygotowania, i dobrze że coś tam zrobiliśmy- ale szczerze wszytko to było mało. A efekty są marne i mizerne; oraz nie zmienią stanu faktycznego w KT.
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Królestwo Teutonii
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Poprzednia stronaNastępna strona