Strona 1 z 4

Mundial w Teutonii ?

PostNapisane: 13 maja 2018, o 14:59
przez Hetman_Gotfryd
Ostanio w prasie pojawił się artykuł o sytuacji w MUP. Oraz o braku zgłoszeń do mundialu...tak zatem nie zważając na stan naszej kadry itp. Czy idea rozegrania Mistrzostw w Teutonii jest realna ? Mamy stadiony i zespoły; dlaczego by nie wypromować sie. Lepszej okazji nie będzie, nie wspomnę że piłka ma taką zaletę. Że bardzo łącz ludzi...
Zatem czy ktoś popiera ten pomysł ? Kto zemną chce lobować za takim wariatem naszej promocji ? Rozrusza to naszą aktywność.

Re: Mundial w Teutonii ?

PostNapisane: 14 maja 2018, o 16:58
przez Cudzoziemiec 1
Korona z przyjemnością wesprze starania i działania podjęte ku urzeczywistnieniu tej idei. Jeśli tylko zapadnie decyzja by taki mundial realizować na ziemiach Teutonii jestem do pełnej dyspozycji, ja, moje pióro, mój skarbiec.

Re: Mundial w Teutonii ?

PostNapisane: 15 maja 2018, o 07:48
przez SdC
To byłoby coś wielkiego. Auterra jest gotowa

Re: Mundial w Teutonii ?

PostNapisane: 15 maja 2018, o 12:59
przez VAT
Jako przedstawiciel Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii uważam pomysł za bardzo dobry. Powiem więcej, Teutonia ma wprawdzie potencjał by samodzielnie zorganizować v-mundial, ale nie widzę też przeszkód by zorganizować go w duecie z inną prowincją/krajem korony (Teutonia-Baridas?). Jest wszakże jeden szkopuł, raczej oczywisty. Potrzebujemy chętnych do pracy. Jeśli tacy się znajdą w liczbie kilku osób, bardzo chętnie! Jako Prezes Federacji wesprę - zarówno finansowo jak i pomocą przy organizacji.

Re: Mundial w Teutonii ?

PostNapisane: 15 maja 2018, o 13:21
przez Cudzoziemiec 1
Myślę, że godnym by też było zorganizowanie mundialu pospołu, jako cała Rzeczpospolita. Proszę od razu mnie wliczać do komitetu organizacyjnego, jakakolwiek by forma nie została obrana.

Re: Mundial w Teutonii ?

PostNapisane: 15 maja 2018, o 14:50
przez Hetman_Gotfryd
Cieszy mnie że zaczyna to nabierać kolorów ;). Zatem ile osób potrzebujemy do pomocy ? Chętnie wyłożę kasę i mam pomysł na plakat promujący Mundial. Oczywiście i Ja pomogę skoro to mój pomysł hehe. Sugeruję jednak obecnie skupić się na samodzielnym organizowaniu...no chyba że odrazu na starcie nas za braknie. To wtedy wespół z innym samorządem.
A ile potrzebujemy stadionów ? Oraz coś więcej o szczegółach technicznych chciałbym się dowiedzieć...

Re: Mundial w Teutonii ?

PostNapisane: 15 maja 2018, o 16:53
przez SdC
Kiedyś u mnie kwitła ta myśl by stworzyć coś wielkiego, ale coś upadło w zawiłościach prawa i chęci się skończyły.
Jeśli owy projekt wyjdzie z fazy planów to chętnie przeznaczę swój budżet i dołożę narrację (kiedyś trzeba).

Re: Mundial w Teutonii ?

PostNapisane: 15 maja 2018, o 20:17
przez Hetman_Gotfryd
Cieszy mnie twoja deklaracja Nikodem; oraz wsparcie Dworu Książęcego ;)

Re: Mundial w Teutonii ?

PostNapisane: 15 maja 2018, o 21:07
przez anglov
Ja pełną swoją wiarę pokładam w słowa Prezesa FPKT, który jest osobą ze wszech miar kompetentną w tym zakresie i prosiłbym w miarę możliwości o aktywną pomoc w realizacji.

Zaś ja deklaruję, że jak najbardziej pomysł popieram i oferuję swoje wsparcie w realizacji. Działajcie, o pytać się nie obawiajcie. Jestem dla Was otwarty.

Re: Mundial w Teutonii ?

PostNapisane: 16 maja 2018, o 08:24
przez VAT
anglov napisał(a):Ja pełną swoją wiarę pokładam w słowa Prezesa FPKT, który jest osobą ze wszech miar kompetentną w tym zakresie i prosiłbym w miarę możliwości o aktywną pomoc w realizacji.


Dziękuję JKM. Niestety, realne deficyty czasowe powodują, że co najwyżej mogę pomóc osobom zdecydowanym (do czego zresztą jestem chętny), zaś o braniu tego na własne barki nie ma mowy.


Hetman_Gotfryd napisał(a):A ile potrzebujemy stadionów ? Oraz coś więcej o szczegółach technicznych chciałbym się dowiedzieć..


Akurat stadiony to nie problem. Mamy 5 drużyn teutońskich w SLP i każda ma swój stadion. Do tego mamy 4 stadiony, na których rozgrywany jest Puchar Króla Teutonii. Razem daje to 9 stadionów - to aż nadto.

Myślę, że techniczne ogarnięcie organizacji to też relatywnie niewielki problem o ile byliby chętni żeby to nadzorować.

O wiele bardziej wymagająca jest sfera narracyjna bo v-mundial to w dużej części narracja. Tutaj potrzebujemy co najmniej aktywnych 3-4 osób, najlepiej z doświadczeniem, które by zapewniły narracyjną stronę Mundialu, tzn. opisywały przygotowania, potem relacjonowały mecze. Tak jak mówię - mogę pomóc, ale na pewno nie wezmę trudu organizacji na własne barki bo nie mam na to czasu. Także, jeśli oprócz mnie będą chętni, którzy będą skłonni wykonać konkretną robotę to proszę bardzo.