Strona 1 z 4

UMC Teutonia

PostNapisane: 28 maja 2017, o 17:05
przez Guedes de Lima
Obrazek

Wasza Królewska Wysokość,
Drodzy Teutończycy,


Z nieskrywaną przyjemnością pragnę poinformować, że po uprzednim porozumieniu z Królem Teutonii Jaśnie Wielmożnym Andrzej Fryderykiem, na teutoński rynek prasowy wchodzi sclavińska korporacja medialna Unicorn Media Corporation. Decyzja ta podyktowana jest reorganizacją działania korporacji i wynikającą z tego faktu chęcią zwiększenia zasięgu oraz poziomu Przeglądu Politycznego. Począwszy od numeru 141 będziemy relacjonować wydarzenia z Królestwa Teutonii. Z tego miejsca pragnę zachęcić wszystkich tych, którzy chcieliby współtworzyć ramówkę UMC Teutonia do kontaktu ze mną. Elastyczność dla mnie jest bardzo ważna więc na pewno się dogadamy. Promujmy, działajmy wspólnie, a to wszystko przełoży się na aktywność Królestwa Teutonii. Wkrótce więcej szczegółów!


(-)Guedes v-hr. de Lima h. Szachownica,
Właściciel Unicorn Media Corporation

Re: UMC Teutonia

PostNapisane: 28 maja 2017, o 19:52
przez Sławomir Wikidajło
Gratuluję. To druga korporacja medialna z Teutonii. Z tym że jedna całkowicie prywatna:)

Re: UMC Teutonia

PostNapisane: 29 maja 2017, o 17:24
przez Guedes de Lima
Sławomir Wikidajło napisał(a):Gratuluję. To druga korporacja medialna z Teutonii. Z tym że jedna całkowicie prywatna:)


Dziękuję za miłe przyjęcie i mam nadzieję i liczę na współpracę oraz wymianę doświadczeń. Drodzy Teutończycy, proszę powiedzcie mi jak w Waszej mikronacji wygląda procedura nabywania gruntu pod inwestycję. Chciałbym wzorem innych samorządów również w Teutonii wznieść biurowiec UMC Teutonia, który oczywiście architektonicznie nawiązywałby do lokalnej tożsamości.

Re: UMC Teutonia

PostNapisane: 1 cze 2017, o 19:11
przez Guedes de Lima

Re: UMC Teutonia

PostNapisane: 1 cze 2017, o 19:58
przez Hugo
No i kolejna świetna inicjatywa! Brawo! Gratuluję Redaktorowi Naczelnemu i JKW Andrzejowi Fryderykowi :)
Także i w tym przypadku mam nadzieję, że współpraca będzie kwitnąć i przyniesie wiele owoców w postaci artykułów do wydawnictw UMC.
Tego życzę z całego serca UMC i Teutończykom!

Re: UMC Teutonia

PostNapisane: 2 cze 2017, o 20:57
przez Guedes de Lima
Wasza Książęca Mość, bardzo dziękuję za ciepłe słowa, jak również pragnę raz jeszcze pochylić się w stronę Jego Królewskiej Mości Andrzeja Fryderyka oraz władz Królestwa Teutonii za umożliwienie swobodnego rozwoju Unicorn Media Corporation a teutońskiej rynku. Z tego miejsca pragnę jedynie wyrazić nadzieję, że Teutończycy będą aktywni i tym samym dadzą mi tematy do relacjonowania.

Re: UMC Teutonia

PostNapisane: 2 cze 2017, o 21:24
przez anglov
Mogę zapewnić – będzie się działo :)

Re: UMC Teutonia

PostNapisane: 3 cze 2017, o 23:06
przez AJ Piastowski
Guedes de Lima napisał(a):Z tego miejsca pragnę jedynie wyrazić nadzieję, że Teutończycy będą aktywni i tym samym dadzą mi tematy do relacjonowania.


Pomarzyć zawsze można chyba, że będziesz pisał o wymieraniu ;) Wtedy np możesz wspomnieć o dinozaurach, mamutach, neandertalczykach i Teutonii... Halloween, Noc żywych trupów itp tematy też będą dobre.

Re: UMC Teutonia

PostNapisane: 4 cze 2017, o 21:06
przez Guedes de Lima
Mam nadzieję, że ten czarny scenariusz się nie spełni. Trudno byłoby utrzymać czytelników, kiedy co numer publikowałbym artykuł o tym, że Teutonia wymiera. Z resztą po forum widzę, że nie jest tak źle! :)

Re: UMC Teutonia

PostNapisane: 5 cze 2017, o 20:26
przez Albert
Bardzo dobra inicjatywa, artykuły Guedesa nigdy nie schodzą poniżej pewnego poziomu — ta współpraca może przynieść Teutonii same korzyści.