Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Informacja o stronie Królestwa Teutonii

Informacja o stronie Królestwa Teutonii

Postprzez anglov 22 sie 2016, o 19:19

Drodzy Teutończycy,

jak zapewne część z Was się zorientowała, niegdyś dostępna pod adresem http://www.teutonia.us strona Teutonii, przez pewien czas nie była osiągalna. Problem był z domeną, która jak się okazało nie została opłacona w terminie. Niestety, mimo zaangażowania JKW Krzysztofa Kwaziego i JKW Łukasza Augusta, domeny nie udało się odzyskać.

Od dziś strona będzie dostępna na nowym-starym zapasowym adresie: http://www.teutonia.one.pl

Dzięki zaangażowaniu Krzysztofa diuka Czuguł–Chana (niech mu poleją!), strona na nowej domenie poprawnie współpracuje z Sarmacją, a na stronie głównej Księstwa odnośnik wskazuje na działającą stronę.

Niestety – wciąż wiele odnośników na stronie Teutonii nie działa z powodu bezpośredniego wskazania na starą domenę, a także część podstron nie jest osiągalnych. Wszystko to będzie naprawiane w najbliższej przyszłości.

Naprawiane też będą odnośniki, które znajdują się w Sarmacji. O jednym z nich – tym w opisie działu naszego forum wiem. Ale czy jest więcej takich martwych odniesień? Zachęcam do zgłaszania znalezionych w tym wątku – będą one na bieżąco poprawiane.
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Re: Informacja o stronie Królestwa Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 24 sie 2016, o 18:18

Na tyle na ile na dziś sprawdziłem to nie działają donosiki do :
Historia
Geografia
Książnica Awińska
Filharmonia Królewska
Ośrodek Kultury Rycerskiej
Zabytki - tu wprawdzie otwiera ale nic poza tym...

Tak sobie myślę że może w przypadku TIH to okazja do budowy CAŁKIEM nowej strony instytut ?
Oraz czy jest na prawdę na trzymanie tego wszystkiego. Ja rozumiem ze kiedyś to miało sens i ktoś to stworzył; ale teraz jest to nie aktywne i tylko zajmuje miejsce. Nie żebym sugerował by to pozamykać, tylko by się zastanowić, czy warto to wszystko dalej utrzymywać w takim wyeksponowanym miejscu ?
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Irmi 24 sie 2016, o 18:27

Mężu

Czemu chcesz zamknąć Tih? Twe dziecko? Tam gdzie spędziliśmy noce w archiwach? Zostaw to
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 25 sie 2016, o 19:26

Żona nie chcę zamknąć TIH, che tylko zbudować stronę od początku. Oraz uzupełnić ją o nowe dane i zaktualizowane stare dane... Po tylu latach istnienia TIH w takiej formie chyba pora na zmiany ...
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Orjon 25 sie 2016, o 20:12

Zespół techniczny Galerii von Thorn może pomóc zbudować stronę, jeśli jest taka chęć. :)
ObrazekObrazekObrazek

Obrazek

AF972. Archiwizuję stare rzeczy w ramach Galerii von Thorn - i podobno nawet dobrze to robię.

gg 52656478
mail: kacskrz@gmail.com

Postprzez Irmi 28 sie 2016, o 12:48

Mężu

To dobrze ze nie chcesz zamknąć Tihu. Jeśli chcesz mogę ci wizualnie pomoc
Irmina de Ruth y Thorn. Markiza Róży Wiatrów i diuczessa-małżonka Kamiennego Brzegu
herbu Złote Lilie i Piękne Życie
Podpułkownik pilot KSP
Plotkara

Obrazek Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez anglov 12 gru 2016, o 19:49

Drodzy,

zainspirowany słowami Yennefer i Alberta, postanowiłem dziś zrobić kilka drobnych rzeczy, przywracających stronę na swoje tory. Na stronie głównej działać powinny już wszystkie odnośniki (niekoniecznie na podstronach).

Ponadto, po pytaniu, czy trzeba ręcznie poprawiać polskie znaczki na stronach TIH sprawdziłem to. Po stwierdzeniu, że nie, pozamieniałem wszystkie niewyświetlające się polskie znaczki na stronach TIH, na wyświetlające się.

W wolnej chwili będę weryfikował jak wygląda status pozostałych, rzadziej odwiedzanych stron.
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Powrót do Archiwum