Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Futbólfeaán Auterra - teutoński klub piłkarski

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Re: FC Auterra - teutoński klub piłkarski

Postprzez VAT 4 kwi 2017, o 11:23

Juarez napisał(a): Jak znajdę choć trochę więcej czasu to postaram się zrealizować pomysł o działalności teutońskich kibiców w trakcie meczów nie tylko Dumy Auterry, ale także Koni i naszej reprezentacji oczywiście.

Ja tylko nieśmiało zwrócę uwagę Szacownemu Lordowi Reproduktorowi na to, że oprócz FC Auterra, Margońskich Koni oraz reprezentacji, Teutonia ma także inne aktywne kluby piłkarskie:
- RVT Hrabia Ruhnhoff (SPL Druga Klasa - a niebawem już Pierwsza!)
- SKSV Loardia Auterra (SPL Druga Klasa - trzymam kciuki żeby tak zostało!)
- Schmetterling Auterra (Liga Królewska, Dywizja Srebrna A - powinna być Złota, ale ta reorganizacja...)
- FC Zielnybor (Liga Królewska, Dywizja Złota)

Żeby było jasne - nie piszę tego żeby umniejszyć zasługi FC Auterra czy Koni, gdyż obie drużyny szanuję, kibicuję i trzymam kciuki za trenerów, ale po to żeby - jako co by nie było Lord Kustosz (a więc osoba odpowiadająca za kulturę w KT, w tym także sport) doedukować Szacownego Lorda Rekonstruktora ;)
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Postprzez SdC 4 kwi 2017, o 12:13

Wyniki SKSV są jakie są, więc może lepiej nie wspominać. Przynajmniej widać ogromny heroizm w końcówce sezonu. Jeszcze tylko 3 cudy(z Ormalem, Almerą i Hetmanem) i uda się zostać w 2 klasie. Cud z Hrabiami się nie udał, jednak porażka 0-1 wstydu nie przynosi. Przy tym, że Hrabiowie zagrali mecz sezonu. ;)
Ehh, a kiedyś graliśmy z FC w jednej klasie. ;)
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra

W Sarmacji nikt :)
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
SdC
Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 4 kwi 2017, o 17:34

Osobiście ubolewam ze tak mało jest danych o RVT Hrabia Ruhnhoff; było by mi miło nawiązać kontakt z trenerem zespołu.
Może kiedyś w osobnym wątku, będą się tylko ukazywać informacje o naszych drużynach. Jedna osoba będzie to zbierać i publikować w jednolitej szacie graficznie.
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Grabarnia Grodzisk - FC Auterra 1:2

Postprzez Daniel Saryoni 9 kwi 2017, o 11:24

Obrazek

Po zwycięstwie nad Piratami, po raz pierwszy w tym sezonie wskoczyliśmy na podium. Gdy wówczas spojrzałem na terminarz stwierdziłem, że raczej długo się na nim nie utrzymamy.
Po drodze czekały nas jeszcze spotkania z Republikanami, Grabarnią i Krasnoludami. Pomyślałem sobie wtedy tak: jeśli w trzech kolejnych meczach zdobędziemy chociaż trzy punkty, misja utrzymanie powinna się udać. Teraz, po rozegraniu 2 z 3 tych spotkań mamy już 6 punktów. Po Krasnoludach czeka na nas FC Angstrem. Podium jest możliwe? Myślę, że jest.

Obecnie bilans pięciu ostatnich meczy sezonu przedstawia się następująco:

Piraci z Feru 0-2
Republikanie Scholandia 0-1
Grabarnia Grodzisk 1-2
FKK Rantiochskie Kr. [15.04]
FC Angstrem [22.04]

W tym sezonie możemy zająć już tylko trzecie lub czwarte miejsce. Naszym rywalem jest FC Czarnolas. Kto dobiegnie do mety jako trzeci? Zobaczymy już za dwa tygodnie.

A z ciekawostek, zostałem drugi raz z rzędu wybrany trenerem kolejki. To znaczy, że chyba te zwycięstwa nie były dziełem przypadku :)

Tabela SLP Ekstraklasy po 16. kolejce:
1. FKK Rantiochskie Kr. - 36 p.
2. Synowie Wandy - 36 p.
3. FC Auterra - 27 p.
4. FC Czarnolas - 25 p.
5. Anioły Grodzisk - 21 p.
6. Republikanie Scholandia - 20 p.
7. CKS Grabarnia Grodzisk - 19 p.
8. Margońskie Konie - 15 p.
9. FC Angstrem - 13 p.
10. Piraci z Feru - 8 p.
(—) Daniel hr. von Schwarz-Saryoni

Obrazek
Królestwo Teutonii

FC Auterra - FKK Rantiochskie Kr. 0:2

Postprzez Daniel Saryoni 15 kwi 2017, o 19:03

Obrazek

"Zgodnie z planem" przegrywamy u siebie z walczącymi o mistrzostwo Krasnoludami, ale dzięki niespodziewanej porażce Czarnolesian (dzięki Konie!), pozostajemy na podium przed ostatnią kolejką 28-go sezonu. Do upragnionego sukcesu mógłby nam wystarczyć remis zakładając, że FC Czarnolas nie wygra na wyjeździe z Synami Wandy. Niemniej jednak tak udany sezon należałoby przypieczętować zwycięstwem nad nie grającym już o nic, ale wciąż groźnym FC Angstrem.
To byłby wspaniały prezent na DRUGIE URODZINY KLUBU, które przypadają na dzień 20 kwietnia!

Obecnie bilans pięciu ostatnich meczy sezonu przedstawia się następująco:
Piraci z Feru 0-2
Republikanie Scholandia 0-1
Grabarnia Grodzisk 1-2
FKK Rantiochskie Kr. 0-2
FC Angstrem [22.04]

Tabela SLP Ekstraklasy po 17. kolejce:
1. FKK Rantiochskie Kr. - 39 p.
2. Synowie Wandy - 39 p.
3. FC Auterra - 27 p.
4. FC Czarnolas - 25 p.
5. Anioły Grodzisk - 24 p.
6. Republikanie Scholandia - 21 p.
7. CKS Grabarnia Grodzisk - 20 p.
8. Margońskie Konie - 18 p.
9. FC Angstrem - 13 p.
10. Piraci z Feru - 8 p.

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii

Postprzez Hugo 19 kwi 2017, o 20:12

Gratuluję wyników! Gorzej jak 4. chyba nie będzie, chociaż przy tym układzie meczów trzecie jest jak najbardziej realne.
No to w przyszłym sezonie FC Grodzisk spróbuje swoich sił z FC Grodzisk :)

VAT napisał(a):
Ja tylko nieśmiało zwrócę uwagę Szacownemu Lordowi Reproduktorowi na to, że oprócz FC Auterra, Margońskich Koni oraz reprezentacji, Teutonia ma także inne aktywne kluby piłkarskie:
- RVT Hrabia Ruhnhoff (SPL Druga Klasa - a niebawem już Pierwsza!)
- SKSV Loardia Auterra (SPL Druga Klasa - trzymam kciuki żeby tak zostało!)
- Schmetterling Auterra (Liga Królewska, Dywizja Srebrna A - powinna być Złota, ale ta reorganizacja...)
- FC Zielnybor (Liga Królewska, Dywizja Złota)
A Słoniki? Czy to jedynie Trener z Teutonii? ;)
Tomasz Ivo Hugo
Książę Senior, król-senior Baridasu
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Starosarmacja

Postprzez VAT 20 kwi 2017, o 06:18

W Słonikach teutoński jest jedynie trener, za to zapomniałem, że teutońskim klubem są tez Krasnoludy z Rantiochii.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Królestwo Teutonii
Trybunał Koronny

Postprzez Daniel Saryoni 20 kwi 2017, o 10:41

Dziś FC Auterra obchodzi swoje drugie urodziny! Niech istnieje co najmniej kolejne 98 :)

Obrazek
Królestwo Teutonii

FC Auterra - FC Angstrem 1:0

Postprzez Daniel Saryoni 23 kwi 2017, o 11:21

Obrazek

Napisać, że 28 sezon nam się udał, to jakby nie napisać nic. Zdobywamy swoje pierwsze (i oby nie ostatnie) podium SLP Ekstraklasy, większość piłkarzy dostanie nową belkę umiejętności, ale chociaż nie straci już posiadanych, a na dodatek widzę, że w tym miesiącu zajmujemy pierwsze miejsce w rankingu drużyny miesiąca.
Wspaniałe prezenty na drugą rocznicę istnienia klubu! Dla takich chwil warto było przez te dwa lata budować klub prawie od podstaw, ściągać nowych piłkarzy, co tydzień główkować nad taktyką. Wiele razy wątpiłem w sens trenowania Niebiesko-czerwonych, ale zdecydowanie warto było się w to angażować i mozolnie budować drużynę.
Nad celami na nowy sezon pomyślę, jak zobaczę drużynę po zmianach we wtorek. W kasie nie jest za bogato, więc na wielkie wzmocnienia nie ma co liczyć, ale przydaoby się kupić zdolnego młodzieżowca.
W każdym razie dziękuję wszystkim trenerom, z którymi mogłem rywalizować. To był niesamowity sezon! Do zobaczenia na murawie w nowym, 29-tym sezonie!

Tabela SLP Ekstraklasy po 18. kolejce:
1. Synowie Wandy - 42 p.
2. FKK Rantiochskie Kr. - 39 p.
3. FC Auterra - 30 p.
4. FC Czarnolas - 25 p.
5. Republikanie Scholandia - 24 p.
6. Anioły Grodzisk - 24 p.
7. CKS Grabarnia Grodzisk - 23 p.
8. Margońskie Konie - 21 p.
9. FC Angstrem - 13 p.
10. Piraci z Feru - 8 p.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez SdC 23 kwi 2017, o 16:16

Gratuluję serdecznie. Nieskromnie pochwalę się że dzięki niewiarygodnemu finiszowi moja SKSV Loardia została rzutem na taśmę w 2. Klasie. ;)
Trener reprezentacji Loardii
Trener SKSV Loardia Auterra

W Sarmacji nikt :)
SdC
Królestwo Teutonii

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]