Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

6 lat Andrzeja Fryderyka :)

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

6 lat Andrzeja Fryderyka :)

Postprzez Hetman_Gotfryd 16 lis 2019, o 23:43

Jaśnie Oświecony
Andrzej Fryderyk
Królu Seniorze Teutonii

Powiem tak- taka cyfra robi wrażenie ;) gdziekolwiek jesteś co kolwiek robisz, dziękuję ci bardzo, za to co zrobiłeś.Nie dane, mi było poznać cie osobiście,co przyprawia mnie o smutek. Nie mniej, tym bardziej wychylę- kielicha przedniego trunku za twoje zdrowie. Gratuluje odwagi i determinacji, w czasach gdy byłeś naszym sternikiem;) Nasza współpraca, nie zawsze jest przykładna- ale, przez to jeszcze bardziej, cię lubię i szanuję. Powodzenia w życiu prywatnym. Sto lat :)
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Re: 6 lat Andrzeja Fryderyka :)

Postprzez Joanna Izabela 17 lis 2019, o 15:35

WKW,
Drogi Ojcze,

Dziękuje ci, że przez ponad 2 lata byłeś Królem Teutonii, dokładając swoją cegiełkę do zwiększenia jej rozkwitu. Było to trudne zadanie, szczególnie w obecnych czasach gdzie jest nas mało i przeważnie jesteśmy zapracowani. Nie wiem czy życzyć kolejnych 6 lat w KT czy też jednak zasugerować spokojny odpoczynek, jednak niezależnie jaką drogę wybierzesz mam nadzieje, że będziesz dumny z tego co już zrobiłeś, zapisując się w kartach historii naszego państwa.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez anglov 17 lis 2019, o 17:42

Jaśnie Oświeconym to może być Laurencjusz.

Dziękuję Wam za miłe słowa i życzenia. To miłe :)

To kiedy secesja i II Cesarstwo?
Andrzej Fryderyk
Były Król Teutonii
Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez AJ Piastowski 18 lis 2019, o 16:32

O przespałem w świece realnym virtualny dzień narodzin. Zatem lekko spóźniona wazelina z mojej strony, niech Ci przyjdzie czekać na Cesarstwo krócej niż 100 Sarmatnic. Zdrówka!
Królestwo Teutonii
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez Guedes de Lima 19 lis 2019, o 16:03

Wielki szacunek.

W warunkach mikronacyjnych to wręcz nieskończoność. Winszuję i kłaniam się w pas, przy okazji życząc kolejnych sześciu lat!
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]