Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Opinia

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Re: Opinia

Postprzez Leszek R-P 29 paź 2019, o 22:43

No ja w Teutonii jestem od niedawna i jakoś nie narzekam jak chodzi o opinię. Robię sobie Sportowe Wiadomości Teutonii dla Gazety Teutońskiej no i jestem doceniany, więc no jak chcesz to ten zamieszkaj w Teutonii(choć niekoniecznie na ten moment w Autterze, bo pani Burmistrz ma tymczasowy urlop).
Obywatel Federacji Nordaty, Ludowej Republiki Magnifikatu i Królestwa Teutonii oraz aktywny Pollinowy działacz sportowy Leszek Roskohard-Wespucci
Królestwo Teutonii

Postprzez AJ Piastowski 30 paź 2019, o 09:28

Leszek R-P napisał(a):choć niekoniecznie na ten moment w Autterze, bo pani Burmistrz ma tymczasowy urlop

Myślę, że tymczasowy urlop to się przeciągnął zbyt mocno ;) Mam nadzieję, że Baronessy @NvLH nie dopadnie dłuższa realioza i zamelduje się z powrotem.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez kaxiu 2 lis 2019, o 08:02

Cóż, ostatnim razem nie było jej... z 5 lat? ;)
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 4 lis 2019, o 23:17

Jak mnie pamięć, nie myli sam Arcyksiążę. Też miał kilka lat przerwy :P

Jak zauważyłeś, już z sensu tych wypowiedzi. Nie ważne gdzie, zamieszkasz w Teutonii. Ważne byś, znalazł to co lubisz robić. Coś co ci da energię, nie teraz kiedy jesteś młody i ambity...Tylko za rok, dwa i później; staraj się myśleć do przodu. Nie zapominając o dniu dzisiejszym, nawet jeśli czasem wydamy ci się "nudny samorządem"- TO TYLKO POZORY :lol:
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Grzeg_Czart 4 lis 2019, o 23:52

No mam nadzieję, że zamieszkam tutaj na stałe, i że wkońcu znajdę coś do ruszenia swoich czterech liter, tym bardziej, że jestem świeżo upieczonym Obywatelem KS.
Ktokolwiek robiący cokolwiek
Królestwo Teutonii

Postprzez kaxiu 5 lis 2019, o 10:03

Hetman_Gotfryd napisał(a):Jak mnie pamięć, nie myli sam Arcyksiążę. Też miał kilka lat przerwy :P

Ja jednak cały czas pozostawałem aktywny w mikronacjach, a przerwa w Księstwie związana była z opresją tutejszych władz.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 6 lis 2019, o 18:23

Wiem, wiem wężowy Ród, i takie tam inne sprawy.
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Grzeg_Czart 10 lis 2019, o 00:18

Po niemal 2 tygodniach zamieszkania w Teutonii mogę (a nawet muszę) przyznać, że w tym miejscu żyje mi się całkiem miło.
Królestwo Teutonii

Postprzez Joanna Izabela 10 lis 2019, o 09:07

Jakby Pan powiedział w co bardziej chce sie zaangażować to może byśmy pomogli jeszcze bardziej :D
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez Grzeg_Czart 10 lis 2019, o 16:16

Najbardziej to chciabym zaangażować się w politykę. Może zacznę od ministerstwa - czas pokaże
Królestwo Teutonii

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]