Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Spotkanie pod fontanną

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Re: Spotkanie pod fontanną

Postprzez AJ Piastowski 7 paź 2019, o 20:47

- No cóż, jak to ujęłaś - sekret, a ja mam w zanadrzu wiele sekretów 8-)
Adam, ani myślał zdradzać najsekretniejszego z sekretów jakim było regularne...
- yhm yhm yhm przepraszam, rozkaszlałem się w swoich myślach. Teutonica to produkt w 100% ze składników zrodzonej z Teutońskiej ziemi, to powinno wystarczyć, żeby była najlepsza.
- Powiedz mi proszę, czy nie uważasz, że wygasanie w dłuższej perspektywie mogłoby być szansą na odrodzenie się, niczym feniks z popiołów?
Adam nalał sobie kolejną porcyjkę, uniósł kieliszek do kieliszka JKW i stuknął delikatnie. Brzdękkkk
- Zdrówko!
ObrazekObrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez Joanna Izabela 8 paź 2019, o 12:53

- Nie wiem czy porównywanie Sarmacji do feniksa to najlepszy pomysł ale pod odpowiednim przewodnictwem na pewno mogłaby powstać z kolan. - odpowiedziała Adamowi - Coś tu się cicho zrobiło, czyżbym o czymś nie wiedziała?- spojrzała w bok i zauważyła służącego Jego Książęcej Mości, który niósł kopertę w dłoni.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez AJ Piastowski 8 paź 2019, o 14:32

Widząc zbliżającego się lokaja, Adam tylko szybciutko dodał:
- Ależ JKW, o co Wy mnie posądzacie... Wszak ja na myśli wcale nie miałem Księstwa Sarmacji używając alegorii Feniksa.
Adam puścił tylko oczko i zostawił Joannę Izabelę ze swoimi myślami czekającą na służącego.

Swoje kroki skierował w kierunku Hrabiego Alfreda, który miał jakąś dziwną minę.
ObrazekObrazek
Królestwo Teutonii

Poprzednia strona

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]