Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Parafia w Teutonii

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Czy chcesz by była parafia rotryjska w Teutonii

Ankieta wygasła 15 maja 2019, o 17:20

Tak, chcę
4
33%
Nie, nie jestem zainteresowany
8
67%
Jest mi obojętne
0
Brak głosów

Liczba głosów : 12

Re: Parafia w Teutonii

Postprzez AJ Piastowski 9 maja 2019, o 07:02

Remigiusz L. napisał(a):Może dobrym dla pojedynczych leniwców, ale niezbyt dobrym dla Teutonii

Uuuuuuuuuuu - Arcyksiążę nie puści tego płazem, ani żadnym innym gadem, tudzież gadom ;)
ObrazekObrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez kaxiu 9 maja 2019, o 19:22

Remigiusz L. napisał(a):Może dobrym dla pojedynczych leniwców, ale niezbyt dobrym dla Teutonii ;)

Wiem, że w Starosarmacji podchodzicie do tego inaczej, gdyż chłopstwo gellońskie jest wprawdzie tępe, ale za to strasznie płodne, my jednak uważamy, że długofalowo zadowolenie ludu jest w interesie państwa.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 9 maja 2019, o 19:32

Wprawdzie dyskusja się skończyła, w głównym temacie. Nie mniej, jak wspomniano. Jak ktoś się, che bawić w psełdokatoicyzm to jego sprawa. Daje to fajną narrację, a ta na naszym podwórku jest wskazana. :D

Co do pogadanki Arcyksięcia, z El Dictator; aż mam ciarki radości. Czuję znowu, paliwo dla Teutoni :lol:
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Postprzez Remigiusz L. 9 maja 2019, o 21:21

kaxiu napisał(a):
Remigiusz L. napisał(a):Może dobrym dla pojedynczych leniwców, ale niezbyt dobrym dla Teutonii ;)

Wiem, że w Starosarmacji podchodzicie do tego inaczej, gdyż chłopstwo gellońskie jest wprawdzie tępe, ale za to strasznie płodne, my jednak uważamy, że długofalowo zadowolenie ludu jest w interesie państwa.

Doskonale, w takim razie pozostaje czekać, aż zgniły konsumpcjonizm doprowadzi do upadku Teutonii, robiąc miejsce dla zahartowanych Sarmatów.
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Namiestnik Starosarmacji
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Prefektura Sarmacji
Starosarmacja

Postprzez Joanna Izabela 10 maja 2019, o 09:37

Remigiusz L. napisał(a):Doskonale, w takim razie pozostaje czekać, aż zgniły konsumpcjonizm doprowadzi do upadku Teutonii, robiąc miejsce dla zahartowanych Sarmatów.

Na razie to macie głodnych sarmatów, a my najedzonych Teutończyków. Wydaje mi się, że jeszcze trochę poczekacie.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez Hetman_Gotfryd 14 maja 2019, o 21:22

Widzę pewne, zmiany w Ankiecie- jednak jest kilka osób ZA. Może jednak- warto coś w tym kierunku zadziałać. Jak szukacie miejsca narracyjnego, to zapraszam do siebie do RUHNHOFF. Zapewniam was, że zajdzie się miejsce.
Była by nawet, historyczna nazwa : Parafia w Ruhnhoff im brata Albrechta z Rotrii. Postać pojawiająca się w kronikach TIH.
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Kościół Diuczej Wiary
Dobry Obywatel

Poprzednia strona

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]