Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Mundial w Teutonii ?

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Mundial w Teutonii ?

Postprzez Hetman_Gotfryd 13 maja 2018, o 14:59

Ostanio w prasie pojawił się artykuł o sytuacji w MUP. Oraz o braku zgłoszeń do mundialu...tak zatem nie zważając na stan naszej kadry itp. Czy idea rozegrania Mistrzostw w Teutonii jest realna ? Mamy stadiony i zespoły; dlaczego by nie wypromować sie. Lepszej okazji nie będzie, nie wspomnę że piłka ma taką zaletę. Że bardzo łącz ludzi...
Zatem czy ktoś popiera ten pomysł ? Kto zemną chce lobować za takim wariatem naszej promocji ? Rozrusza to naszą aktywność.
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel

Re: Mundial w Teutonii ?

Postprzez RCA 14 maja 2018, o 16:58

Korona z przyjemnością wesprze starania i działania podjęte ku urzeczywistnieniu tej idei. Jeśli tylko zapadnie decyzja by taki mundial realizować na ziemiach Teutonii jestem do pełnej dyspozycji, ja, moje pióro, mój skarbiec.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Baridasu, Król Sclavinii, suweren Teutonii, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Książę Sarmacji
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Korona Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez NSdC 15 maja 2018, o 07:48

To byłoby coś wielkiego. Auterra jest gotowa
(-) Nikodem Sedrovski de Canterville
Zarządca Auterry
były Trener reprezentacji Królestwa Teutonii
Menadżer SKSV Loardia Auterra
Mat rez.
NSdC
Królestwo Teutonii

Postprzez VAT 15 maja 2018, o 12:59

Jako przedstawiciel Federacji Piłkarskiej Królestwa Teutonii uważam pomysł za bardzo dobry. Powiem więcej, Teutonia ma wprawdzie potencjał by samodzielnie zorganizować v-mundial, ale nie widzę też przeszkód by zorganizować go w duecie z inną prowincją/krajem korony (Teutonia-Baridas?). Jest wszakże jeden szkopuł, raczej oczywisty. Potrzebujemy chętnych do pracy. Jeśli tacy się znajdą w liczbie kilku osób, bardzo chętnie! Jako Prezes Federacji wesprę - zarówno finansowo jak i pomocą przy organizacji.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Trybunał Koronny
Królestwo Teutonii

Postprzez RCA 15 maja 2018, o 13:21

Myślę, że godnym by też było zorganizowanie mundialu pospołu, jako cała Rzeczpospolita. Proszę od razu mnie wliczać do komitetu organizacyjnego, jakakolwiek by forma nie została obrana.
Pozdrawiam,
Robert Fryderyk
Książę Sarmacji, Król Baridasu, Król Sclavinii, suweren Teutonii, etc. etc.

Skontaktuj się z Księciem Sarmacji
Książę Sarmacji
Królestwo Baridasu
Trybunał Koronny
Korona Księstwa Sarmacji
Naczelna Izba Architektury
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Hetman_Gotfryd 15 maja 2018, o 14:50

Cieszy mnie że zaczyna to nabierać kolorów ;). Zatem ile osób potrzebujemy do pomocy ? Chętnie wyłożę kasę i mam pomysł na plakat promujący Mundial. Oczywiście i Ja pomogę skoro to mój pomysł hehe. Sugeruję jednak obecnie skupić się na samodzielnym organizowaniu...no chyba że odrazu na starcie nas za braknie. To wtedy wespół z innym samorządem.
A ile potrzebujemy stadionów ? Oraz coś więcej o szczegółach technicznych chciałbym się dowiedzieć...
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel

Postprzez NSdC 15 maja 2018, o 16:53

Kiedyś u mnie kwitła ta myśl by stworzyć coś wielkiego, ale coś upadło w zawiłościach prawa i chęci się skończyły.
Jeśli owy projekt wyjdzie z fazy planów to chętnie przeznaczę swój budżet i dołożę narrację (kiedyś trzeba).
(-) Nikodem Sedrovski de Canterville
Zarządca Auterry
były Trener reprezentacji Królestwa Teutonii
Menadżer SKSV Loardia Auterra
Mat rez.
NSdC
Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 15 maja 2018, o 20:17

Cieszy mnie twoja deklaracja Nikodem; oraz wsparcie Dworu Książęcego ;)
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel

Postprzez anglov 15 maja 2018, o 21:07

Ja pełną swoją wiarę pokładam w słowa Prezesa FPKT, który jest osobą ze wszech miar kompetentną w tym zakresie i prosiłbym w miarę możliwości o aktywną pomoc w realizacji.

Zaś ja deklaruję, że jak najbardziej pomysł popieram i oferuję swoje wsparcie w realizacji. Działajcie, o pytać się nie obawiajcie. Jestem dla Was otwarty.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Postprzez VAT 16 maja 2018, o 08:24

anglov napisał(a):Ja pełną swoją wiarę pokładam w słowa Prezesa FPKT, który jest osobą ze wszech miar kompetentną w tym zakresie i prosiłbym w miarę możliwości o aktywną pomoc w realizacji.

Dziękuję JKM. Niestety, realne deficyty czasowe powodują, że co najwyżej mogę pomóc osobom zdecydowanym (do czego zresztą jestem chętny), zaś o braniu tego na własne barki nie ma mowy.

Hetman_Gotfryd napisał(a):A ile potrzebujemy stadionów ? Oraz coś więcej o szczegółach technicznych chciałbym się dowiedzieć..

Akurat stadiony to nie problem. Mamy 5 drużyn teutońskich w SLP i każda ma swój stadion. Do tego mamy 4 stadiony, na których rozgrywany jest Puchar Króla Teutonii. Razem daje to 9 stadionów - to aż nadto.

Myślę, że techniczne ogarnięcie organizacji to też relatywnie niewielki problem o ile byliby chętni żeby to nadzorować.

O wiele bardziej wymagająca jest sfera narracyjna bo v-mundial to w dużej części narracja. Tutaj potrzebujemy co najmniej aktywnych 3-4 osób, najlepiej z doświadczeniem, które by zapewniły narracyjną stronę Mundialu, tzn. opisywały przygotowania, potem relacjonowały mecze. Tak jak mówię - mogę pomóc, ale na pewno nie wezmę trudu organizacji na własne barki bo nie mam na to czasu. Także, jeśli oprócz mnie będą chętni, którzy będą skłonni wykonać konkretną robotę to proszę bardzo.
Vanderlei Bouboulina-à-la-Triste

Obrazek
Trybunał Koronny
Królestwo Teutonii

Następna strona

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]