Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

RVT Hrabia Ruhnhoff

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Re: RVT Hrabia Ruhnhoff

Postprzez Hetman_Gotfryd 21 kwi 2018, o 21:21

Cieszy mnie kolejny sukces Hrabiów i rozwój drużyny przed powrotem do ekstraklasy :)
A co pucharu- swojego lidera w tym meczu mam :D
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Postprzez t.demollari 4 maja 2018, o 13:36

Kompleks przelamany! Hrabiowie przed wlasna publicznoscia pokonali po dogrywce Krasnoludy 2-1 i po raz czwarty z rzedu awansowali do pólfnalu Pucharu Sarmacji.

- Moze trofeum w gablocie nie ma, ale te cztery pólfinaly to dla mnie niewatpliwy sukces, bo w zasadzie za kazdym razem eliminowalismy po drodze do pólfinalu znacznie silniejsze zespoly - mówil trener Telewizorków Demollari - Szczególne cenne bylo zwyciestwo nad FC Czarnolas w zeszlym sezonie, ale i nasza bezdyskusyjna wygrana nad Krasnoludami w obecnych rozgrywkach równiez jest dla mnie bardzo cenna. W meczu o stawke nie wygralismy z nimi od bardzo dawna (naprawde, chyba 5-6 lat). W nagrode zagramy z FCC. O daremnej niesprawiedliwosci obecnej drabinki juz chlipalem, teraz wiec wystarczy rzec, ze to bedzie kompletnie inny dwumecz od tego z zeszlego sezonu. Ostatnio Puchar mial byc milym, ale tylko dodatkiem do dania glownego czyli kolejnego mistrzostwa dla Czarnolasu. Tym razem rzecz wyglada inaczej, Puchar moze byc jedyna szansa na wyjscie z twarza z tego sezonu dla trenera von Thorn-Leszczynskiego. To oznacza wieksze determinacje, ale tez presje. Nie jestesmy bez szans, zwlaszcza, ze tym razem drugi mecz gramy u siebie. Jesli zagramy na poziomie meczów z FKK, nasz awans nie bedzie sensacja. Moja w tym teraz glowa, zeby ten poziom utrzymac.

Najpierw jednak Hrabiowie zmierza sie w lidze z Piratami z Tropicany.
Timan Demollari
selekcjoner reprezentacji Baridasu w piłce nożnej
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
Królestwo Teutonii

Postprzez t.demollari 11 maja 2018, o 15:28

W końcu, po długich tygodniach poszukiwań Telewizorkom udało sie sfinalizować transfer młodego obrońcy Seymoura Mayletta, który ma być świetlaną przyszłością defensywy Teutończyków.

- Seymoura kupiliśmy za 4 mln, czyli w zasadzie dokładnie za tyle, ile jest warty. Już teraz jest solidnym wzmocnieniem obrony, takim brakującym ogniwem między weteranami a Puiu i Peñą, a gorąco liczę, że to jest materiał na prawdziwą legendę RVT. Oczywiście nie chcę tutaj rzucać na niego zbyt wielkiej presji, choć już w meczu z Piratami pokazał na co go stać i ufam, że z podobnie dobrej strony zaprezentuje się w sobotę - mówił trener RVT Timan Demollari.

Trenera zapytano również o środowy mecz półfinału Pucharu z FCC wygrany na wyjeździe 1-0:
- Nie ma o czym gadać. To naprawdę była dopiero pierwsza połowa, gdybyśmy wygrali tam 2-0, to byłby komfort, a tak przez podwójne gole wyjazdowe ciągle czeka nas kupa roboty. Tym niemniej, zaryzykowaliśmy, zagraliśmy naprawdę dobrze i tradycyjnie, moja w tym głowa, żeby tak dobry występ powtórzyć.
[RVT]
Timan Demollari
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Królestwo Teutonii

Postprzez Remigiusz L. 11 maja 2018, o 15:43

Oczywiście nie chcę tutaj rzucać na niego zbyt wielkiej presji, choć już w meczu z Piratami pokazał na co go stać i ufam, że z podobnie dobrej strony zaprezentuje się w sobotę

Biorąc pod uwagę, że Piraci byli zajęci głównie murowaniem własnej bramki, to chyba się zbytnio nie napracował :P
Remigiusz Lwowski von Hochenhaüser
Legat Koronny
El Dictatore del Distrito de Tropicana
Obrazek
Sejm Księstwa Sarmacji
Korona Księstwa Sarmacji

Postprzez t.demollari 11 maja 2018, o 15:50

Remigiusz L. napisał(a):Biorąc pod uwagę, że Piraci byli zajęci głównie murowaniem własnej bramki, to chyba się zbytnio nie napracował :P

E tam, ponieważ murowanie szło Wam bardzo dobrze, to mieliście też okazje do kontrataków, kilka z nich powstrzymał. Jak na debiut całkiem dobrze.
Timan Demollari

Królestwo Teutonii

Postprzez t.demollari 20 maja 2018, o 10:31

Za Telewizorkami kolejny tydzień ligowo-pucharowej młócki. Tydzień dość ekscytujący, dodajmy, bo Pindzie i spółce udało się znów awansować do finału Pucharu.

Drugi sezon z rzędu Hrabiowie skutecznie dali odpór mistrzom z Czarnolasu w półfinale, co z pewnością może być powodem do dumy.

- Powiedzmy sobie szczerze, w tym sezonie się prześlizgnęliśmy, nie było to tak zdecydowany i zasłużony awans jak poprzednio. Ale jeśli weźmiemy pod uwagę fakt, że graliśmy mocno osłabieni brakiem Kulsenga, to może zasłużyliśmy na odrobinę farta mimo niezbyt dobrej gry w rewanżu - mówił na konferencji prasowej Demollari - Tymczasem mamy finał, gdzie zagramy z Nielotami i jak zwykle nie będziemy faworytami. Wypruliśmy się z pieniędzy, żeby wygrać z FCC, dalej jesteśmy bez Kulsenga, mamy problemy z formą u kilku kluczowych piłkarzy i, najgorsze, rewanż gramy w Grodzisku. Tak czy tak, zagramy o zwycięstwo.

Tymczasem wczoraj Hrabiowie poćwiczyli przed środowym finałem rozstrzeliwując Zenit Vihren 4-0.

- Wynik nam schlebia, bo dopuściliśmy Zenita do wielu okazji, ale z drugiej strony też cieszy, bo graliśmy domyślną taktyką z ustawionym na szybko składem. Jesteśmy dwa punkty od powrotu do Ekstraklasy - zakończył z uśmiechem trener Demollari.
Timan Demollari

Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 20 maja 2018, o 20:51

Takie informację to istna muzyka na uszy kibiców ;) A feta na finał już szykowna - Trenerze wierzymy w ciebie i cię kochamy za to co robisz dla klubu i drużyny; przez tyle lat ciągle ci ufamy
Powodzenia
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Królestwo Teutonii
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Postprzez Hetman_Gotfryd 25 maja 2018, o 00:14

To jaki był wynik pierwszego meczu Pucharu ? bo wiem że musimy odrabiać straty u siebie na stadionie.
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Postprzez t.demollari 26 maja 2018, o 09:26

Kurz po porażce w pierwszym meczu finału Pucharu Sarmacji z Aniołami (0-1) już opadł, czas więc najwyższy na konferencję prasową trenera Demollariego.

- Frustracja. To słowo idealnie opisuje moje wrażenia z meczu. Staraliśmy się grać ostrożnie, żeby nie narazić się na rzut karny albo, co gorsza czerwoną kartkę. Przeciwnik wprost przeciwnie, niestety sędzia nic sobie nie robił z jego ostrej gry. To samo w sobie było już ogromną dysporcją i w zasadzie, fakt, że i tak ten mecz był wyrównany, może mnie tylko cieszyć. Nie zmienia to jednak w niczym faktu, że mamy górę do wspięcia, jak to mówią po zagranicznemu. Przed pierwszym meczem dawałem nam 35% szans, teraz może z 15%. Sytuacja jest inna niż liczyliśmy że będzie, ale zakasaliśmy rękawy i wraz ze sztabem opracowaliśmy nowy plan na zdobycie pucharu. Kadrowo jesteśmy w lepszej sytuacji niż przed pierwszym meczem, bo Nordby sam się uszkodził swoją brutalną grą, a do nas już wraca Kulseng. Czy to wystarczy? Wygraliśmy w Czarnolesie, spróbujemy wygrać w Grodzisku. Nie poddajemy się.

A już dziś Hrabiowie zagrają niełatwy mecz ligowy w Wiedniu. Z Ruhnhoffu Vienna FC wywiozła remis 1-1.
Timan Demollari

Królestwo Teutonii

Postprzez Hetman_Gotfryd 27 maja 2018, o 09:25

Czyli urządza nas wygrana 2:0 i mamy puchar :D
Bo 1:0 lub 2:1 dają dogrywkę i karne ?
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu