Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

XIII lat Timana

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

XIII lat Timana

Postprzez Hetman_Gotfryd 11 kwi 2018, o 22:05

W tym szczególnym dniu dla pana Trenera i moje sąsiada z Ruhnhoff. Składam najserdeczniej życzenia POMYLNOŚCI, ZDROWIA,WOLI WALKI, oraz tego sportowego ZACIĘCIA które cię motywuję do pracy w każdy dzień. Tak byś zawsze miał głód sukcesu i przełamywał swoje ograniczenia. Tego ci w tym szczególnym dniu ŻYCZĘ. Jak by nie patrzeć to już 13 lat jesteś w tym świecie i ciągle masz to swoje zamiłowanie- dlatego dbaj o nie i kultywuj najlepiej jak potrafisz. Jeszcze raz WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO i dalszych sarmatnic :D
Gotfryd Slavik diuk de Ruth
HETMAN WIELKI KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii
Rada Nauki
Dobry Obywatel

Re: XIII lat Timana

Postprzez t.demollari 12 kwi 2018, o 22:19

Dzięki, miło to czytać. 13 to trochę naciągana liczba, bo z 5 lat byłem v-martwy, ale nie ma co tu kryć, jestem v-starym v-pierdzielem. I jako v-stary v-pierdziel mogę robić już tylko to co mnie kręci, nie czuję żadnego musu i to jest bardzo fajne. Wszystkim tego życzę ;)
Timan Demollari
selekcjoner reprezentacji Baridasu w piłce nożnej
menadżer RVT Hrabia Ruhnhoff [SLP], Maozedonia Sanjang [LK] i Bohemians 1905 [LO]

Wandu-Wandu: 3609047
Królestwo Teutonii

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]