Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Apel Arcyksięcia do Teutończyków

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

Apel Arcyksięcia do Teutończyków

Postprzez kaxiu 4 sty 2018, o 17:56

Teutończycy,

Jutro zaczynają się wybory, których wynik zapewne wpłynie w istotny sposób, na najbliższe lata Teutonii. Sondaże (zwłaszcza bardziej wiarygodny w mojej ocenie sondaż RCA Consulting) potwierdzają, że moja kandydatura jest poważne i w wyścigu o sarmacką koronę mam realną szansę.

Istotnie nie prowadziłem nachalnej kampanii. Nie lubię obiecywać gruszek na wierzbie, opowiadać, czego to nie zrobię jak nie wygram, mimo że mogłem to już zrobić dawno temu. Nie mam asa w rękawie w postaci tajemniczych kontaktów i jutuberów. Nie miałem weny na pisanie rzewnej historii o tym jak się zmieniłem przez ostatnie miesiące. Nie jestem wam w stanie dać tyle, ile niektórzy potrafią obiecać.

Oferuję Wam natomiast ponad 13 lat pracy na rzecz Księstwa Sarmacji (tylko jeden kandydat daje więcej) oraz ponad 13 lat pracy na rzecz Teutonii (nikt nie daje więcej ;)). Jest to 13 lat doświadczenia i 13 lat historii pełnej zaskakujących zwrotów akcji. Wydaje mi się, że mimo upływu lat nadal jestem członkiem społeczeństwa, który stara się głównie dawać, a jak najmniej brać.

Za sprawą mojego bratanka - Króla Teutonii - możecie się zapoznać z najważniejszymi punktami mojego v-życiorysu. Pełna opowieść nadawała by się już na serię artykułów. Ślady mojej działalności możecie znaleźć także na terenie Teutonii i Sarmacji. Najnowsze to oczywiście TK, Ostatni Bastion Teutonizmu i Giełda.

Przechodząc w końcu do jakiegoś podsumowania tego monologu - zwracam się do Was z uprzejmą prośbą o poparcie w nadchodzących wyborach. Póki głosy nie zostały policzone - wszystko jest możliwe.
Wojciech Hergemon
Miejsce pobytu: Bieszczady.

Dobrym gospodarzem jest nie ten, kto w rok garścią zboża zapełni spichlerz, lecz ten, kto w rok garścią monet zapełni skarbiec ~John Keynes

Dajcie biednemu worek złota, a nabawi się przepukliny, dajcie bogatemu, a gospodarka rozkwitnie ~John Keynes
Avatar użytkownika
Królestwo Teutonii
 

Powrót do Archiwum

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 0 gości