Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

11-lat Kedara

Miejsce rozmów na wszelkie tematy z Teutonią związane — powitania, pytania, projekty obywatelskie.

Moderator: Królestwo Teutonii: władze

11-lat Kedara

Postprzez Sławomir 26 paź 2017, o 21:51

Powiem tak dziś mija 11 lat jak się pojawił w KS a i pewnie w KT nasz solenizant.
Jakoś tak miałem okazje dawno, temu go poznać i powiem że w tedy trudno było sobie KT. Wyobrazić bez niego, był dla mnie nierozłącznym elementem układu Kwazi, Kaxsiu i Kedar = trio bez którego nie było by tak fajnie.
Nie wiem gdzie jest, co robi ale wiem że zawsze dla niego TU się znajdzie miejsce :D
Powodzenia i sto lat.
gen.broni Gotfryd Slavik diuk de Ruth
D-ca Wojsk Bojowych KSZ
h.Czarna Lilia
Palatyn Ruhnhoff
Diuk Kamiennego Brzegu
Rektor Teutońskiego Instytutu Historii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Teutonii

Re: 11-lat Kedara

Postprzez anglov 26 paź 2017, o 22:51

Oczywiście dołączam się do życzeń, choć osobiście nie miałem okazji zbytnio poznać. Niejednokrotnie jednak słyszałem o osobie Kedara. Potwierdzam słowa Gotfryda - niezależnie od wszystkiego, zawsze znajdzie się w Teutonii dla niego miejsce.
Andrzej Fryderyk
Z woli elektorów król Teutonii zjednoczonej w Rzeczypospolitej Sarmackiej, wielki książę Awii, książę Slavii i Enderasji, książę Sangrii, palatyn Weyr-Benden, hrabia Loardii, lord protektor Nowej Teutonii, pan Srebrnego Rogu i Złotego Grodu, władca wszystkich teutońskich wysp etc. etc.

Obrazek
Królestwo Teutonii

Re: 11-lat Kedara

Postprzez Vladimir 27 paź 2017, o 12:10

Ja pamiętam Kedara z czasów mitycznego Syriusza, gdy prowadził Margon. W miejskich aktualnościach, na stronie, publikował żarty po śląsku. Ot, taka wspominka.
Obrazek
(—) Vladimir ik Lihtenštán
diuk Abvienolheimu, wicehrabia Tselebormu
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Teutonii
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji

Powrót do Życie Teutonii [Úr Teutonienlejb]