Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Polityka przyznawania kont do serwera

Miejsce na wnioski dotyczące kont ftp/mysql, kont e-mail, przenosin artykułów, zmian danych w bazach i innych spraw niedotyczących funkcjonowania DSG.
Miejsce na wnioski dotyczące kont ftp/mysql, kont e-mail, przenosin artykułów, zmian danych w bazach i innych spraw niedotyczących funkcjonowania DSG.

W związku z nowelizacją Ustawy o Finansach Publicznych, informujemy, że:
  • Opłata za przeniesienie artykułu na inną instytucję (od sztuki) wynosi 1000 lt od artykułu i stanowi dochód Księcia. Zwolniony z opłaty jest artykuł, który spełnia łącznie następujące warunki:
    1. powstał za czasów funkcjonowania systemu Złota Wolność,
    2. jest umieszczony w Parku Stołecznym.
    * * *
  • Opłata za inne modyfikacje w systemie oraz w bazach danych, nie ujęte w powyższych ustępach wynosi od 540 lt do 25 000 lt w zależności od czasochłonności i stanowi dochód Księcia.

Opłaty należy uiszczać na konto Dworu Książęcego, ale dopiero po wskazaniu właściwej kwoty przez Radcę NIA rozpatrującego wniosek.

Polityka przyznawania kont do serwera

Postprzez Helwetyk 16 mar 2012, o 20:04

Uprzejmie informuję, iż żadne nowe konto nie zostanie przyznane w celu instalacji Wordpressa lub innego oprogramowania umożliwiającego dodawanie jakichkolwiek treści osobom (czy raczej w przypadku botów, „osobom”), które nie zweryfikują się przy użyciu sarmackiego identyfikatora i hasła.

Ponadto solennie oświadczam, że w przypadku wykrycia jakichkolwiek nowych instalacji podobnego oprogramowania po dniu dzisiejszym, to jest 16 marca 2012 r., będę każdorazowo składał w Sejmie wnioski o pozbawienie obywatelstwa sarmackiego. Ataki pochłaniających ogromne ilości transferu botów stanowią poważne zagrożenie, na które nie wolno narażać Księstwa Sarmacji.

Do publikacji (umożliwiających komentarze ze strony czytelników) aktualności służy tylko i wyłącznie serwis prasowy stanowiący część Złotej Wolności.

Powyższe stosuje się odpowiednio do forów innych niż Forum Centralne.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Helwetyk
Kościół Diuczej Wiary
 

Powrót do Referat ds. Obsługi Sarmatów

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość

cron