Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek o dodanie odznaczeń Królestwa Hasselandu do profili

Miejsce na wnioski dotyczące kont ftp/mysql, kont e-mail, przenosin artykułów, zmian danych w bazach i innych spraw niedotyczących funkcjonowania DSG.
Miejsce na wnioski dotyczące kont ftp/mysql, kont e-mail, przenosin artykułów, zmian danych w bazach i innych spraw niedotyczących funkcjonowania DSG.

W związku z nowelizacją Ustawy o Finansach Publicznych, informujemy, że:
  • Opłata za przeniesienie artykułu na inną instytucję (od sztuki) wynosi 1000 lt od artykułu i stanowi dochód Księcia. Zwolniony z opłaty jest artykuł, który spełnia łącznie następujące warunki:
    1. powstał za czasów funkcjonowania systemu Złota Wolność,
    2. jest umieszczony w Parku Stołecznym.
    * * *
  • Opłata za inne modyfikacje w systemie oraz w bazach danych, nie ujęte w powyższych ustępach wynosi od 540 lt do 25 000 lt w zależności od czasochłonności i stanowi dochód Księcia.

Opłaty należy uiszczać na konto Dworu Książęcego, ale dopiero po wskazaniu właściwej kwoty przez Radcę NIA rozpatrującego wniosek.

Wniosek o dodanie odznaczeń Królestwa Hasselandu do profili

Postprzez AFvTD 4 kwi 2019, o 16:30

JO Radcy

W związku z nadaniami Królestwa Hasselandu, które miały miejsce na przestrzeni lat proszę o dodanie nadanych odznaczeń Królestwa Hasselandu do profili użytkowników, których lista została zamieszczona w pliku ordery.csv, będąca załącznikiem do wniosku. Zdaję sobie sprawę z faktu, że część odznaczonych jest od dłuższego czasu nieaktywna, dodatkowo sam ominąłem osoby, których konta są zablokowane z różnych powodów. Niemniej jednak w razie potrzeby proszę o poinformowanie mnie o problemach.

Dodatkowo chciałbym zauważyć, że nie jestem w stanie określić daty nadania orderu, dlatego też wprowadziłem datę dzisiejszą - jeżeli jednak jest możliwe, aby to pole ominąć, bądź pozostawić puste, to proszę mnie poinformować, lub całkowicie usunąć kolumnę dla wartości "data".

Z wyrazami szacunku
x
Załączniki

ordery.rar
(299 Bajtów) Pobrane 9 razy
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Re: Wniosek o dodanie odznaczeń Królestwa Hasselandu do prof

Postprzez AFvTD 4 kwi 2019, o 16:38

JO Radcy

W ramach uzupełnienia wniosku - jeden odznaczony przez przypadek mi umknął. Jest to Januszek von Hippogriff-Pałasz, którego nie ma na liście. Proszę o dodanie jego osoby w oddzielny sposób.

Kod: Zaznacz cały
AG866;HR3;2019-04-04
x
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez piwniczak 4 kwi 2019, o 21:14

PT Wnioskodawco,

jeśli odznaczenie jest niemożliwe do ustalenia, jeśli chodzi o datę nadania, czyli nie można określić czy i kiedy było nadane, to nie jestem przekonany czy powinniśmy je w ogóle wprowadzać do bazy. Może trzeba zasięgnąć informacji u starych hasselandczyków i uzupełnić wniosek? Lub usunąć niektóre odznaczenia. Źródła też są mile widziane, bo w zasadzie nigdy nie przewidywaliśmy odznaczeń spoza księstwa, więc przyjęliśmy, że daty wystarczą, by powiązać akty w DP z rekordami w bazie. Tymczasem tu potrzeba źródła, jeśli to nadania sprzed połączenia.

Wysłano gołębiem pocztowym z mobilnego biura senatorskiego.x
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez AFvTD 5 kwi 2019, o 22:29

JO Radco

Ustalenie dat nie jest o tyle niemożliwe, co pracochłonne. Wiem, że jest to czyste lenistwo, jednakże nie chcę ustalać kiedy dane ordery zostały nadane. Inną sprawą jest to, czy w ogóle zostały nadane. Tutaj mam wątpliwości co prawda, ale liczę w ludzką rzetelność. Poniższy spis znajdujący się w pliku ordery.csv znajduje swoje odzwierciedlenie w tym wątku. Oczywiście, nie można mieć 100% pewności, że jest to zgodne ze stanem faktycznym, jednakże wydaje mi się na tyle realne, że można w to uwierzyć.

Jeżeli JO Radcy nie mają nic przeciwko - mogę wydać dokument - Postanowienie Lorda Szambelana, w którym potwierdzam, że takie ordery zostały nadane. Nie sądzę jednak, aby miało to głębszy sens. Liczę, że wniosek może zostać zrealizowany również bez takich kroków.

Jednakże, jeśli wszystko wskazywać będzie na taką konieczność, to postaram się dociec, kiedy dokładnie ordery zostały nadane oraz przesłać poprawioną wersję pliku - mimo to jednak czułbym się zobowiązany, gdyby nie byłoby to konieczne.

Z wyrazami szacunku
x
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez AFvTD 11 kwi 2019, o 22:53

JO Radco

Pozwolę sobie przypomnieć o wniosku. Oczywiście, szanuję czas JO jednak chciałbym wiedzieć, jakie kroki podjąć powinienem.x
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Dobry Obywatel
Królestwo Baridasu
Sejm Księstwa Sarmacji

Postprzez piwniczak 12 kwi 2019, o 23:03

Nie wiem. Zastanawiam się na ile te daty są potrzebne. Można je dodać z pustymi datami, czemu nie. Tylko nie będą przedstawiać potem żadnej wartości w odniesieniu do pozostałych odznaczeń, które posiadają datę nadania, co ułatwia odrobinę np. sortowanie takich nadań, odnalezienie aktu nadania itd. Poza tym jeśli Wam się nie chce, to widać nieszczególnie Wam zależy. To mnie się tym bardziej nie chce.x
(—) diuk Krzysztof Czuguł-Chan
II Diuk Duppy, Kasztelan Czarnoleski, Pierwszy Bard Gellonii i Starosarmacji, Jaśniejąca Jurta Czarnolasu, Senator.
Książę Nowego Słońca Stowarzyszenia Błękitnej Łuny

Obrazek
Naczelna Izba Architektury
Starosarmacja
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Referat ds. Obsługi Sarmatów