Strona 1 z 1

Skarga

PostNapisane: 11 lis 2019, o 20:32
przez Laurencjusz
Wasza Książęca Mość!

W wyniku prac, które miały przynieść porządek na forum schowana (mam nadzieję, że nie skasowana) został uprzątnięty mój dział Ród at Atera, który mieścił się u boku WKM przez 4 lata zgodnie z tym postanowieniem Marszałka Dworu.
Obrazek

Obecnie nie mogę znaleźć wątków rodowych wraz z całym Chronologicznym spisem wydarzeń z lenna Gidena i rodu at Atera, bo wchodząc w ten link, którego screen dodatkowo zamieszczam poniżej dowiaduję się, że:

Obrazek

Nie masz wystarczających uprawnień, aby przeglądać ten dział.

Obrazek


Wstyd mi za ten bałagan, ale liczę, że WKM stanie na wysokości zadania i odda mi to co wiele lat zbierałem.

Re: Skarga

PostNapisane: 11 lis 2019, o 21:30
przez Filip I Gryf
WKM Piotrze III Łukaszu,
WKM Laurēt Gedeonie I,


Przepraszam, że wchodzę do Kanclelarii Książęcej bez zaproszenia, ale muszę sprawę wyjaśnić.

Podejrzewam, że dział Rodu at Atera został zarchiwizowany wraz ze starym działem Książęcym. Odnalazłem go i przeniosłem w to miejsce. @MaHi Jest to u dołu strony głównej. Ponadto utworzona została grupa rodu.

Mimo zrozumiałych pretensji co do działu, który został prawnie nadany proszę WKM o składanie w takich sprawach wniosków do RM.

Kłaniam sie nisko

Re: Skarga

PostNapisane: 11 lis 2019, o 22:59
przez Piotr III Łukasz
Wasza Królewska Wysokość,

Panie Kanclerzu,


w rzeczy samej, sprawy forum należą w swej kompetencji do Rady Ministrów. Całe szczęście, bo z moim ogarnianiem forum, wnioski byłyby wykonywane dłużej - jakoś ciężko mi się do tego phpbb3 przekonać, do dzisiaj.

Panu Kanclerzowi dziękuję za zrealizowanie wniosku i niniejszym go zamykam.

Pragnę też zauważyć, że reforma forum, której byłem wielkim orędownikiem, niestety nie została dokończona. Stąd mogą się pojawiać pewne niezamierzone komplikacje. Bardzo dziękuję Panu Kanclerzowi za ich sprawne rozwiązywanie.


pozostaję z szacunkiem

(—) Piotr III Łukasz
Książę Sarmacji