Strona 1 z 1

Wniosek o utworzenie działu

PostNapisane: 10 sty 2019, o 12:59
przez Jan Sapieha
Szanowna Rado Ministrów,

Na chwilę obecną w Republice Bialeńskiej możliwość dodania ankiety znajduje się jedynie w dziale Forum Obywatelskie. Moim celem jest ujednolicenie wątku z Bialeńską Listą Przebojów. Część dotycząca zestawienia oraz propozycji znajduje się w dziale Instytucje pozarządowe natomiast głosowanie odbywa się w oddzielnym temacie pt. Forum Obywatelskie. Zwracam się z prośbą o utworzenie poddziałów - Instytucje pozarządowe - Bialeńska Lista Przebojów - TOP 5 , Poczekalnia, Głosowanie z możliwością wstawienia ankiety w poddziale Głosowanie. Zwracam się z prośbą również o przeniesienie tematów Bialeńska Lista Przebojów #1 i Bialeńska Lista Przebojów #2 z Forum Obywatelskiego do nowo stworzonego TOP 5. Pragnąłbym także aby przy odnośniku do Bialeńskiej Listy Przebojów widniało logo.

Z poważaniem
Jan Sapieha

Re: Wniosek o utworzenie działu

PostNapisane: 10 sty 2019, o 13:10
przez Jan Sapieha
Zwracam się z prośbą również o przeniesienie tematów Bialeńska Lista Przebojów #1 i Bialeńska Lista Przebojów #2 z Forum Obywatelskiego do nowo stworzonego TOP 5


Edit: miało być nie TOP 5 tylko Głosowanie.

Re: Wniosek o utworzenie działu

PostNapisane: 11 sty 2019, o 21:45
przez Andrzej Swarzewski
Czy tak duża liczba działów jest konieczna?

Re: Wniosek o utworzenie działu

PostNapisane: 12 sty 2019, o 01:20
przez Jan Sapieha
Nie, ale to moja praca i chciałbym ją wykonywać po swojemu.

Re: Wniosek o utworzenie działu

PostNapisane: 12 sty 2019, o 20:26
przez Antoni
Szanowny Wnioskodawco,

wniosek został wykonany za wyjątkiem dodania grafik do działów. Grafika zostanie dodana po przesłaniu jej Pocztą Konną do mojej osoby oraz zasięgnięciu porady z NIA.