Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Odezwa Komendanta KGB i plany w związku z objęciem urzędu.

Dział archiwalny

Odezwa Komendanta KGB i plany w związku z objęciem urzędu.

Postprzez Januszek vH-P 27 mar 2019, o 18:18

Wasza Królewska Mość Konradzie Jakubie
Drodzy Baridajczycy

Na samym wstępie chciałbym złożyć krótką przysięgę/deklaracje z związku z objęciem stanowiska Komendanta Generalnego KGB. Do rzeczy:

Ja, Januszek von Hippogriff-Pałasz, przysięgam wierność Jego Królewskiej Mości oraz że jako obywatel Królestwa Baridasu i Komendant Generalny KGB, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całego Księstwa Sarmacji; Że będę wspierał Króla, Baridas i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać

Jaki mam plan na KGB? Na początku powiem, że na chwile obecną z związku z Rozkazem Króla Baridasu w sprawie działań wojskowych na terytoriach awarskich podejmę stosowne kroki w celu ewentualnej obrony Awary Południowej. Jednak mam też inne plany. Jednym z nich będzie przebudowa forum KGB. Obecny dział chciałbym, aby był bardziwj przejrzysty i by treści nie mieszały się. Na chwile obecną myślałem nad poddziałami:

1. Koszary.
2. Dziennik Wojskowy.
3. Ćwiczenia i akcje w terenie.
4. Królewska Szkoła Gwardyjska.
5. Archiwum.

Myślę, że tak będzie dobrze. Jeśli ktoś miałby propozycję to proszę pisać. Krótko powiem, że w koszarach byłby pobór do KGB, spis jednostek. W Dzienniku Wojskowym wszystkie akty zwolnione od publikacji w DP. Ćwiczenia i akcje w terenie to na manewry itp. Królewska Szkoła Gwardyjska na kształcenie kadry oraz szkolenia rekrutów i gwardzistów.

Dalsze sprawy to pobór rekrutów. Baridas potrzebuje aktywnych obywateli, którzy w razie potrzeby obrony będą w stanie tego dokonać.

Kolejnym zadaniem to współpraca KGB z KSZ, oraz KGB z [acronym="Teutońska Lwia Gwardia Królewska"]TLGK[/acronym] oraz [acronym="Gwardia Hasselandzka"]GH[/acronym]. Rozmowy już są prowadzone i o decyzjach będę informował. Pozwoli nam to na narracyjny rozwój organizacji paramilitarnych oraz pobudzi aktywność.

Jeśli ktoś chciałby pomóc w organizacji KGB i zostać gwardzistą to zapraszam do kontaktu. Jestem otwarty na sugestie i pomoc.
Dziękuje i chwała Baridasowi!

(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz
Komendant Generalny KGB
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant, mgr. med. net.
Poseł na Sejm, Minister Spraw Wewnętrznych
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały

Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji