Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Odezwa Komendanta KGB i plany w związku z objęciem urzędu.

Dział archiwalny

Odezwa Komendanta KGB i plany w związku z objęciem urzędu.

Postprzez Januszek vH-P 27 mar 2019, o 18:18

Wasza Królewska Mość Konradzie Jakubie
Drodzy Baridajczycy


Na samym wstępie chciałbym złożyć krótką przysięgę/deklaracje z związku z objęciem stanowiska Komendanta Generalnego KGB. Do rzeczy:

Ja, Januszek von Hippogriff-Pałasz, przysięgam wierność Jego Królewskiej Mości oraz że jako obywatel Królestwa Baridasu i Komendant Generalny KGB, wykonując swe prawa i obowiązki, zawsze na uwadze mieć będę dobro całego Księstwa Sarmacji; Że będę wspierał Króla, Baridas i Jego prawa oraz bronił ich przed wszystkimi wrogami, zewnętrznymi i wewnętrznymi; Oraz że będę wspierał Rzeczpospolitą Sarmacką ze wszystkich swoich sił, kiedy prawo lub dobro wspólne będą tego wymagać


Jaki mam plan na KGB? Na początku powiem, że na chwile obecną z związku z Rozkazem Króla Baridasu w sprawie działań wojskowych na terytoriach awarskich podejmę stosowne kroki w celu ewentualnej obrony Awary Południowej. Jednak mam też inne plany. Jednym z nich będzie przebudowa forum KGB. Obecny dział chciałbym, aby był bardziwj przejrzysty i by treści nie mieszały się. Na chwile obecną myślałem nad poddziałami:

1. Koszary.
2. Dziennik Wojskowy.
3. Ćwiczenia i akcje w terenie.
4. Królewska Szkoła Gwardyjska.
5. Archiwum.

Myślę, że tak będzie dobrze. Jeśli ktoś miałby propozycję to proszę pisać. Krótko powiem, że w koszarach byłby pobór do KGB, spis jednostek. W Dzienniku Wojskowym wszystkie akty zwolnione od publikacji w DP. Ćwiczenia i akcje w terenie to na manewry itp. Królewska Szkoła Gwardyjska na kształcenie kadry oraz szkolenia rekrutów i gwardzistów.

Dalsze sprawy to pobór rekrutów. Baridas potrzebuje aktywnych obywateli, którzy w razie potrzeby obrony będą w stanie tego dokonać.

Kolejnym zadaniem to współpraca KGB z KSZ, oraz KGB z [acronym="Teutońska Lwia Gwardia Królewska"]TLGK[/acronym] oraz [acronym="Gwardia Hasselandzka"]GH[/acronym]. Rozmowy już są prowadzone i o decyzjach będę informował. Pozwoli nam to na narracyjny rozwój organizacji paramilitarnych oraz pobudzi aktywność.

Jeśli ktoś chciałby pomóc w organizacji KGB i zostać gwardzistą to zapraszam do kontaktu. Jestem otwarty na sugestie i pomoc.
Dziękuje i chwała Baridasowi!

(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz
Komendant Generalny KGB
(-) Januszek von Hippogriff-Pałasz

Sierżant, mgr. med. net.
Poseł na Sejm, Minister Spraw Wewnętrznych
Wicekról Królestwa Baridasu, Lennik - Baron Gryfiej Skały


Więcej informacji na moim profilu.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek
Avatar użytkownika
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Rada Ministrów
Dwór Jego Książęcej Mości
 

Powrót do Archiwum KGB

Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość