Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Reaktywacja KGB

Dział archiwalny

Reaktywacja KGB

Postprzez Julian FER 27 sie 2018, o 17:11

Szanowne Baridajki i Baridajczycy!

W dniu 23 sierpnia br. ponownie zostałem powołany na stanowisko Komendanta KGB. W związku z tym, że od czasu mojego powołania minęło już kilka dni to czuję się w obowiązku by przekazać Państwu informację w sprawie podjętych działań.

Obecnie z JKM Konradem Jakubem ustalam podstawowe struktury i lokalizację jednostek KGB. Nasza krajowa organizacja paramilitarna nadal będzie realizować swoje podstawowe zadania jakimi są ochrona Króla, dworu i rządu oraz ochrona naszego terytorium i dóbr wszelakich jego mieszkańców. Zadania te oczywiście będziemy realizować w stałym kontakcie i współpracy z Książęcymi Siłami Zbrojnymi.

Poza tym już wkrótce planuję nabór gwardzistów do pododdziałów KGB i elitarnej Straży Królewskiej.

(-) Julian markiz Fer at Atera
Komendant KGB
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Re: Reaktywacja KGB

Postprzez Tutmozis 29 sie 2018, o 10:50

Życzę powodzenia w reaktywacji, sam bym wstąpił do KGB gdybym tylko miał obywatelstwo, które z tego co pamiętam jest wymagane. Niestety mam ten problem, że brak mi odwagi aby często udzielać się na forum i uzyskać obywatelstwo.
Tutmozis Grenlandzki

Re: Reaktywacja KGB

Postprzez Laurencjusz 29 sie 2018, o 18:43

Więcej wiary w siebie, a wszystko się może udać ;)
Z wyrazami szacunku,

(-) Laurẽt Gedeon I
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Powrót do Archiwum KGB