Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Królewska Gwardia Baridasu - przyjęcie do służby

Dział archiwalny

Moderator: Królestwo Baridasu: władze

Re: Królewska Gwardia Baridasu - przyjęcie do służby

Postprzez Laurencjusz 3 lis 2016, o 23:44

Wielmożny Wicehrabio Julian Fer at Atera!

Na podstawie złożonego wniosku z przyjemnością ogłaszam zamiar przyjęcia w szeregi Królewskiej Gwardii Baridasu. Stosownie do przepisów Ordonansu Króla o Królewskiej Gwardii Baridasu, przypominam, że złożenie przysięgi jest warunkiem ostatecznym przyjęcia do KGB. Każdy gwardzista KGB składa publicznie przysięgę według następującej roty:

„Ja, gwardzista (lub Ja, Pracownik cywilny) Królewskiej Gwardii Baridasu, przysięgam bronić Króla Baridasu , innych ważnych osobistości oraz obywateli tego Królestwa nawet za cenę życia własnego. Przyrzekam godnie reprezentować Baridas i nigdy nie splamić jego Honoru — ni słowem, ni czynem”.

Gwardzista może złożyć przysięgę z dodatkiem formuły religijnej lub dywizy „dla Króla, prawa i narodu”.

(-) Laurencjusz mar. MaHi at Atera
Komendant KGB
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez зхао 4 lis 2016, o 16:04

Ja, gwardzista Królewskiej Gwardii Baridasu, przysięgam bronić Króla Baridasu, innych ważnych osobistości oraz obywateli tego Królestwa nawet za cenę życia własnego. Przyrzekam godnie reprezentować Baridas i nigdy nie splamić jego Honoru — ni słowem, ni czynem. Dla Króla, prawa i narodu!
зхао
Więzień Jego Książęcej Mości

Postprzez Laurencjusz 4 lis 2016, o 16:53

Fare Aryon! (Chwała Królowi!)

Wielmożny Wicehrabio Xiyang Lao-Che!

Formalne warunki przyjęcia do służby zostały spełnione. Najpóźniej w następnym tygodniu przekażę wytyczne do realizacji, by proces powołania mógł zoatać zakończony wydaniem rozkazu o powołaniu do służby.

Komendant KGB
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Julian FER 4 lis 2016, o 17:01

JWP Komendancie!

Niniejszymi słowami składam przysięgę gwardyjską oraz wnoszę o przywrócenie uprzednio nadanego mi stopnia w KGB.

Ja, gwardzista Królewskiej Gwardii Baridasu, przysięgam bronić Króla Baridasu , innych ważnych osobistości oraz obywateli tego Królestwa nawet za cenę życia własnego. Przyrzekam godnie reprezentować Baridas i nigdy nie splamić jego Honoru — ni słowem, ni czynem.

Dla Króla, prawa i narodu.
(-) Julian markiz Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 5 lis 2016, o 13:00

Wielmożny Wicehrabio Julianie Fer at Atera!

Formalne warunki przyjęcia do służby zostały spełnione. Najpóźniej w następnym tygodniu przekażę wytyczne do realizacji, by proces powołania mógł zostać zakończony wydaniem rozkazu o powołaniu do służby wraz z przywróceniem uprzednio posiadanego stopnia gwardyjskiego.

Komendant KGB
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 12 lis 2016, o 19:21

Wierny Obywatelu Baszarze Svenssonie at Atera!

Na podstawie złożonego wniosku z przyjemnością ogłaszam zamiar przyjęcia w szeregi Królewskiej Gwardii Baridasu. Stosownie do przepisów Ordonansu Króla o Królewskiej Gwardii Baridasu, przypominam, że złożenie przysięgi jest warunkiem ostatecznym przyjęcia do KGB. Każdy gwardzista KGB składa publicznie przysięgę według następującej roty:

„Ja, gwardzista (lub Ja, Pracownik cywilny) Królewskiej Gwardii Baridasu, przysięgam bronić Króla Baridasu , innych ważnych osobistości oraz obywateli tego Królestwa nawet za cenę życia własnego. Przyrzekam godnie reprezentować Baridas i nigdy nie splamić jego Honoru — ni słowem, ni czynem”.

Gwardzista może złożyć przysięgę z dodatkiem formuły religijnej lub dywizy „dla Króla, prawa i narodu”.

Komendant KGB
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Baszar 12 lis 2016, o 19:29

Komendancie!

Niniejszymi będąc zdrowym na umyśle pragnę na twoje ręce złożyć przysięga gwardzisty

„Ja, gwardzista Królewskiej Gwardii Baridasu, przysięgam bronić Króla Baridasu , innych ważnych osobistości oraz obywateli tego Królestwa nawet za cenę życia własnego. Przyrzekam godnie reprezentować Baridas i nigdy nie splamić jego Honoru — ni słowem, ni czynem” in shāʾallāh.
/Baszar Svensson at Atera
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Laurencjusz 12 lis 2016, o 19:32

Wierny Obywatelu Baszarze Svenssonie at Atera!

Formalne warunki przyjęcia do służby zostały spełnione. Najpóźniej w następnym tygodniu przekażę wytyczne do realizacji, by proces powołania mógł zostać zakończony wydaniem rozkazu o powołaniu do służby wraz z przywróceniem uprzednio posiadanego stopnia gwardyjskiego.

Komendant KGB
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Vitold Pisaequino 7 gru 2016, o 20:29

Jaśnie Wielmożny Panie Komendancie!

Ja, gwardzista Królewskiej Gwardii Baridasu, przysięgam bronić Króla Baridasu , innych ważnych osobistości oraz obywateli tego Królestwa nawet za cenę życia własnego. Przyrzekam godnie reprezentować Baridas i nigdy nie splamić jego Honoru — ni słowem, ni czynem.

Postprzez Laurencjusz 7 gru 2016, o 20:34

Vitoldzie Pisaequino!

Formalne warunki przyjęcia do służby zostały spełnione. Najpóźniej w następnym tygodniu przekażę wytyczne do realizacji, by proces powołania mógł zostać zakończony wydaniem rozkazu o powołaniu do służby.

Komendant KGB
Królestwo Baridasu
Kościół Diuczej Wiary

Poprzednia stronaNastępna strona

Powrót do Archiwum KGB