Strona 1 z 1

Inicjatywy międzyprowincjonalne

PostNapisane: 30 kwi 2015, o 22:35
przez zbbrow
Obrazek


INICJATYWY MIĘDZYPROWINCJONALNE,
czy chcemy większej ilości wspólnych inicjatyw zaplanowanych przez władze samorządów?
30 kwietnia - 7 maja


Zacznijmy od tego, że ogólna liczba inicjatyw obecnie nie powala, ale jednak trochę ciekawych przypadków od czasu do czasu się pojawia. Osobiście jestem zwolennikiem inicjatyw samodzielnych, narracyjnie powiązanych z miejscem zamieszkania, ale jednocześnie umożliwiającym zabawę wszystkim. Świetnym przykładem jest Mennica Eldoracka czy Poczta Baridajska. Osadzone w prowincji, ale umożliwiające zabawę centralną.

Co sądzicie?

Re: Inicjatywy międzyprowincjonalne

PostNapisane: 30 kwi 2015, o 23:18
przez Helwetyk
zbbrow napisał(a):Co sądzicie?

Że najważniejszy jest pomysł i chęć konkretnych osób, a na pytanie trudno odpowiedzieć przecząco (podobnie, jak na większość pytań „Czy chcemy większej ilości inicjatyw X?”, gdzie X oznacza dowolny przymiotnik dający się powiązać z mikronacjami), z czego jednak nie mniej trudno, aby cokolwiek wynikało w praktyce…? :-)

Re: Inicjatywy międzyprowincjonalne

PostNapisane: 4 maja 2015, o 15:50
przez RattusNrv-Ch
Osobiście uważam, że akurat ten temat jest niepotrzebny na Kongresie. To nie od takich rozmów zależy, czy inicjatyw będzie więcej. Ba! Jestem pewien, że zdecydowana większość będzie tego chciała. Jeśli władze prowincjonalne będą chciały stworzyć większą inicjatywę - zrobią to. Żaden Kongres jednak nikogo nie przymusi do realizowania czegokolwiek. To musi być chęć, pomysł i zaangażowanie musi wyjść gdzieś tam z głębi. O ile na dwa pozostałe tematy można podyskutować, o tyle ten temat jest taki... nijaki...