Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Informacja Konsula w sprawie sen. Vizontasa Zenayceva

Archiwum Senatu i Rady, zakończone debaty i głosowania.

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWsparcie dla nowych mieszkańcówWniosek o gruntPobierz pensję obywatelską
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Informacja Konsula w sprawie sen. Vizontasa Zenayceva

Postprzez Helwetyk 11 cze 2018, o 08:36

Chwała Wielkiej Sclavinii Wielonarodowej!

Zgodnie z art. 8 ust. 1 pkt 5 Ordynacji wyborczej, „wygaśnięcie mandatu senatora następuje wskutek: […] niezapowiedzianego lub nieusprawiedliwionego braku wypowiedzi na forum Konsulatu Sclavinii od co najmniej siedmiu dni”. Zgodnie z art. 1 ust. 3 oraz art. 13 ust. 1 pkt 5 Ordynacji wyborczej, „opróżnienie urzędu [ministra] następuje wskutek: […] niezapowiedzianego lub nieusprawiedliwionego braku wypowiedzi na forum Konsulatu Sclavinii od co najmniej siedmiu dni”.

Sygnalizuję, że sen. Vizontas Zenaycev, Minister Kultury i Spraw Wewnętrznych, ostatni raz był obecny na forum Konsulatu Sclavinii 3 czerwca 2018 roku, na Forum Centralnym — 4 czerwca 2018 roku, a w systemie informatycznym Księstwa Sarmacji — 7 czerwca 2018 roku. Nie otrzymałem od niego informacji o planowanej nieobecności, wczoraj wysłałem do niego wiadomość w sprawie możliwego opróżnienia funkcji.

Mała Konstytucja nakłada na mnie obowiązek podjęcia stosownych czynności urzędowych w terminie trzech dni. O ile nie otrzymam stosownej informacji ze strony sen. Vizontasa Zenayceva, w środę, 13 czerwca 2018 roku, stwierdzę wygaśnięcie mandatu senatorskiego oraz urzędów ministerialnych.

N I E C H   T R W A   O S T A T E C Z N A   K R U C J A T A !

Obrazek
ObrazekObrazekObrazek
(—) Helwetyk książę-diuk Romański,
Marszałek Sejmu, b. dyrektor Mennicy Eldorackiej, były funkcjonariusz publiczny
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Sejm Księstwa Sarmacji
Kościół Diuczej Wiary
Królestwo Baridasu
Konsulat Sclavinii
Naczelna Izba Architektury

Powrót do Archiwum