Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Posiedzenie Rady Konsulatu Sclavinii

Miejsce urzędowania najwyższych władz
Obrazek
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: Posiedzenie Rady Konsulatu Sclavinii

Postprzez Guedes de Lima 22 maja 2020, o 10:34

Kontik napisał(a):Ja bym właśnie wcielił SEG do Urzędu Architektury.

W sumie to logiczne, nawet bardzo. Pytanie tylko, czy SEG (systemowo) nie jest w jakiś sposób powiązany z systemem SEG dostępnym na stronie Sclavinii. Żeby nie okazało się, że wcielimy, zamkniemy instytucję na stronie Księstwa, a tu nagle cały SEG się wysypie. :lol:
GUEDES DE LIMA h. SZACHOWNICA
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk
Właściciel Unicorn Media Corporation

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Kontik 22 maja 2020, o 10:40

Przelewy chodzą do SEG. Ale można to zmienić i przekierować do Urzędu.
Adam Konticki
Programista
Lotnik
Dobry Obywatel
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych

Postprzez Guedes de Lima 22 maja 2020, o 10:51

Kontik napisał(a):Przelewy chodzą do SEG. Ale można to zmienić i przekierować do Urzędu.

To w takim razie, @LudwikTommo według mnie, nawet miałoby to sens. Aczkolwiek, jeżeli SUA również miałoby odejść w niebyt to optowałbym za przekierowaniem przelewów na konto Eldoratu, a zamykane instytucje podłączać w formie zakładek na podstronie Eldoratu. Według mnie powinniśmy za wszelką cenę wzmacniać atrakcyjność stolicy Sclavinii. Inaczej będzie bardzo ciężko o przyciąganie nowych mieszkańców. :roll:

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Bocian 25 maja 2020, o 22:33

Guedes de Lima napisał(a):
Drodzy mieszkańcy Eldoratu,

Kolejno: @Rihanna, @KrzysztofHans, @Kontik, @Salvadore, @Vann, @Bocian, @Zabieraj i @UrsusIWielki

Czy chcecie jeszcze coś dodać do dyskusji na temat kształtu Sclavinii, a także proponowanych koncepcji zmiany narracji przedstawionej o tutaj. Każdy głos jest ważny, gdyż zbliżamy się do finalnych decyzji w kwestii przyszłości regionu.

Jeżeli (mówię do tych, którzy jeszcze nie mają a mieszkają w Eldoracie) los Sclavinii jest Wam bliski, występujcie o obywatelstwo sclavińskie.

Przepraszam, byłem dłuższy czas nieobecny - utknąłem podczas podróży do Eldoratu.

Nie mam nic do dodania w dyskusji.
Obrazek
Konsulat Sclavinii

Postprzez Rihanna 26 maja 2020, o 00:11

Bocian napisał(a):
Guedes de Lima napisał(a):
Drodzy mieszkańcy Eldoratu,

Kolejno: @Rihanna, @KrzysztofHans, @Kontik, @Salvadore, @Vann, @Bocian, @Zabieraj i @UrsusIWielki

Czy chcecie jeszcze coś dodać do dyskusji na temat kształtu Sclavinii, a także proponowanych koncepcji zmiany narracji przedstawionej o tutaj. Każdy głos jest ważny, gdyż zbliżamy się do finalnych decyzji w kwestii przyszłości regionu.

Jeżeli (mówię do tych, którzy jeszcze nie mają a mieszkają w Eldoracie) los Sclavinii jest Wam bliski, występujcie o obywatelstwo sclavińskie.

Przepraszam, byłem dłuższy czas nieobecny - utknąłem podczas podróży do Eldoratu.

Nie mam nic do dodania w dyskusji.

No cóż - takie warunki podróży. Witamy ponownie.
Rihanna dssa Aureliuš-Sedrovski

Asesor Trybunału Koronnego
Niezależna i niepoprawna dziennikarka
Właściciel Pulsu Sarmatów
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Guedes de Lima 29 maja 2020, o 19:43

Na czym staneliśmy?

Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Joahim-von-R wczoraj, o 07:33

Na instytucjach.
Rekrut Waffen-Ok
Uwielbiam Kosmos :)
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Joahim-von-R
Konsulat Sclavinii
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych