Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Wniosek: Uchwała — proj. dekr. o podziale obszaru prowincji

Archiwum Senatu i Rady, zakończone debaty i głosowania.

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii
N  I  E  C  H      T  R  W  A      O  S  T  A  T  E  C  Z  N  A      K  R  U  C  J  A  T  A

Re: Wniosek: Uchwała — proj. dekr. o podziale obszaru prowin

Postprzez Bocian 12 cze 2019, o 12:17

Nie wniosę niestety do dyskusji żadnej nowej informacji - chciałem tylko zaznaczyć swoją obecność, po to, by przede wszystkim potwierdzić, że - podobnie pewnie jak pozostali Obywatele - bacznie śledzę dyskusję, ale też aby poinformować, iż każda ze stron ma swoje racje, z którymi się zgadzam, dlatego trudno jest mi się jednoznacznie opowiedzieć za lub przeciw proponowanym zmianom.

Wspomniany problem z uporządkowaniem kwestii geograficznych przewija się często i wydaje mi się, że uregulowanie tej kwestii powinno stać się jednym z priorytetowych zadań.
Obrazek
Konsulat Sclavinii

Postprzez Roland 16 cze 2019, o 11:20

Bocian napisał(a):Nie wniosę niestety do dyskusji żadnej nowej informacji - chciałem tylko zaznaczyć swoją obecność, po to, by przede wszystkim potwierdzić, że - podobnie pewnie jak pozostali Obywatele - bacznie śledzę dyskusję, ale też aby poinformować, iż każda ze stron ma swoje racje, z którymi się zgadzam, dlatego trudno jest mi się jednoznacznie opowiedzieć za lub przeciw proponowanym zmianom.

Wspomniany problem z uporządkowaniem kwestii geograficznych przewija się często i wydaje mi się, że uregulowanie tej kwestii powinno stać się jednym z priorytetowych zadań.

Swego czasu w Sclavinii funkcjonowała specjalna komisja, której celem było opracowanie spójnej geografii prowincji. Niemniej na czym stanęło nie wiem, bo dawno mnie nie było, forum nieco zmieniło kształt i chyba instytucja komisji zalega w archiwach.
(—) Jaśnie Wielmożny Roland Heach-Romański herbu Złotogryf
z nadania Jego Książęcej i Królewskiej Mości markiz Thuringen

Obrazek
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary
Dwór Jego Książęcej Mości
Konsulat Sclavinii

Postprzez Rihanna 2 lip 2019, o 11:37

Roland napisał(a):
Bocian napisał(a):Nie wniosę niestety do dyskusji żadnej nowej informacji - chciałem tylko zaznaczyć swoją obecność, po to, by przede wszystkim potwierdzić, że - podobnie pewnie jak pozostali Obywatele - bacznie śledzę dyskusję, ale też aby poinformować, iż każda ze stron ma swoje racje, z którymi się zgadzam, dlatego trudno jest mi się jednoznacznie opowiedzieć za lub przeciw proponowanym zmianom.

Swego czasu w Sclavinii funkcjonowała specjalna komisja, której celem było opracowanie spójnej geografii prowincji. Niemniej na czym stanęło nie wiem, bo dawno mnie nie było, forum nieco zmieniło kształt i chyba instytucja komisji zalega w archiwach.

Za mojej kadencji nic nie było ruszane, więc najpewniej jest w czeluściach archiwum.
Rihanna dssa Aureliuš-Sedrovski

Rektor Akademii Sclavińskiej
Dziekan Wydziału Nauk Nowych - Scientes Liberales w Akademii Sclavińskiej im. Stanisława Gertalda
Niezależna i niepoprawna dziennikarka
Właściciel Pulsu Sarmatów
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Kościół Diuczej Wiary
Konsulat Sclavinii

Postprzez Marceli 12 wrz 2019, o 19:01

Wysoka Rado,
W związku z upłynięciem czasu przewidzianego na debatę, jak również brakiem głosów w dyskusji od 72 dni, niniejszym zamykam rozpatrywanie projektu uchwały.

Niech Trwa Ostateczna Krucjata!
Obrazek
p.o. Konsula Sclavinii
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel
Dwór Jego Książęcej Mości

Poprzednia strona

Powrót do Archiwum