Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Projekt uchwały o odwołaniu Konsula

Miejsce urzędowania Rady (parlamentu)

Moderator: Konsulat Sclavinii: władze

Obrazek
Konsulat Sclavinii: Serwis internetowySystem Ewidencji GruntówWsparcie finansowe dla nowych mieszkańcówWniosek o grunt w EldoraciePobierz pensję obywatelską
N I E C H T R W A O S T A T E C Z N A K R U C J A T A

Projekt uchwały o odwołaniu Konsula

Postprzez RCA 25 wrz 2017, o 19:21

Wysoka Rado,

Na podstawie art. 8 ust. 1 pkt. 4 Konstytucji Konsulatu Sclavinii wnoszę do Rady Konsulatu Sclavinii o uchwalenie następującej uchwały:

Rada Konsulatu Sclavinii wypełniając swe najważniejsze obowiązki dbania o dobrobyt Konsulatu i ciągłość władzy na terytorium Konsulatu; mając na uwadze, że Konsul Sclavinii Yennefer von Witcher nie wykazuje zainteresowania sprawami jej powierzonymi, jest nieobecna, oraz, że zaocznie wniosła o skrócenie jej kadencji; niniejszym odwołuje Konsul Yennefer von Witcher z pełnionej przez nią funkcji Konsula Sclavinii w trybie natychmiastowym.

Jestem przekonany, że projekt uchwały nie wymaga większego uzasadnienia. Wnoszę o możliwie prędkie przejście do procedowania nad nim.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Konsulat Sclavinii
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Re: Projekt uchwały o odwołaniu Konsula

Postprzez Jihymed 28 wrz 2017, o 15:29

Szanowni Sclavinczycy

Od złożenia projektu minęło już 3 dni i nikt nie zainteresował się nim. Może to pora zainteresować się wkoncu samorządem oraz zadziałać co nieco? Ja wiem że real może być dotkliwy, ale żeby dotknąć conajmniej 10 osób jednocześnie? Czy to troche nie przesada? Tym bardziej że niektórych Sclavinczykow widuje na Discordzie prawie że codziennie. Jeżeli nie ma komu zacząć, to może zacząć samemu?/przedstawić sprawę JKM?/Zrobić zamach na władze i samemu ja przejąć?

Jesteście wyjątkowym samorządem, nie zaprzepaszczajcie dziedzictwa Odwołana Zwitariusza

NIECH TRWA OSTATECZNA KRUCJATA!
Obrazek
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez RCA 28 wrz 2017, o 16:45

Drogi Jihymedzie. Jesteśmy też samorządem, w którym przestrzegamy prawa. Po szczegóły dlaczego ta i inne sprawy wiszą odsyłam Cię do DP i konstytucji naszego samorządu.
Z poważaniem,
hrabia Robert von Thorn
Konsulat Sclavinii
Trybunał Koronny
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 28 wrz 2017, o 19:58

Cóż... nic nie może przecież wiecznie trwać. Realioza psia kość. Popieram.
GUEDES v–hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Dyrektor Sclavińskiego Instytutu Historycznego
Właściciel Unicorn Media Corporation
Akademik Kolegium Nauk Przyrodniczych Konsulatu Sclavinii

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii

Postprzez Roland 3 paź 2017, o 16:59

W związku z bezprzedmiotowością projektu uchwały odstępuję od rozpoczęcia pierwszego czytania i zamykam temat.

R. H-R, Prefekt Sclavinii
(—) Roland hr. Heach-Romański,
Główny Architekt Konsulatu, były funkcjonariusz,
płodny artysta, a także oddany systemowiec
ObrazekObrazekObrazekObrazek

Trybunał Koronny
Konsulat Sclavinii

Powrót do Pałac Aarona Rozmana