Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Przybycie JKM Joanny Izabeli do Almery

Archiwa Urzędu Miasta, ulica Monarchofaszyzmu Baridajskiego 1

Moderatorzy: Królestwo Baridasu: władze, Almerska Komunikacja Miejska: władze

Przybycie JKM Joanny Izabeli do Almery

Postprzez AFvTD 2 lut 2019, o 18:27

Plan dzisiejszego dnia:
1. Przylot JKM Joanny Izabeli do Almery i powitanie przez Premiera na płycie lotniska
2. Przejazd na Zamek Królewski w Almerze - powitanie przez Króla Baridasu, przegląd kompanii reprezentacyjnej KGB, odgranie hymnów państwowych i defilada KGB
3. Uroczyste wystąpienie JKM Joanny Izabeli na nadzwyczajnej sesji Rady Królestwa ja Zamku
4. Wizytacja przygotowań do festiwalu cytrynówki w Almerze.

Obrazek

Na lotnisku w Almerze zebrały się tłumy. Młodzież, starsi ludzie, dorośli i dzieci. Kobiety i mężczyźni, a także osoby niewyszczególnionej orientacji seksualnej. Od połowy godziny wyglądano świateł samolotu królewskiego, którym do Almery przybyć miała Jej Królewska Mość Joanna Izabela, Królowa Teutonii. I nagle ujrzano właśnie te światła. Rozbijały mrok niczym błyskawica. Podchodząc do lądowania wzruszył powietrze i o mało nie zerwał z nóg tłumu. Samolot wylądował, a z jego wnętrza najpierw wyszedł mężczyzna, otwierając drzwi dla Jej Królewskiej Mości. Po chwili dostojnym krokiem wyszła Królowa.

Tłum rozpoczął wiwatować, wśród okrzyków można było usłyszeć zarówno baridajskie Fare Aryon, Fare Valisse jak również wiwat Baridas i Teutonia.

Gdy Jej Królewska Mość opuściła kabinę samolotu przemówienie rozpoczął Premier Rządu Jego Królewskiej Mości Konrada Jakuba.

Wasza Królewska Mość Joanno Izabelo

Fare Valisse. W imieniu wszystkich Baridajczyków, jak również w swoim własnym witam Waszą Królewską Mość na baridajskiej, gziką i cytrynówką płynącej ziemi. Jestem niezmiernie zaszczycony przybyciem tak ważnej osobistości jak Wasza Królewska Mość do Królestwa Baridasu. Liczę, że wizyta Waszej Królewskiej Mości będzie pierwszym z przyczynków, do celu którym jest ocieplenie relacji baridajsko – teutońskich, dzięki czemu nasze narody staną się bliższe. Zapewniam, że wizyta będzie niezapomniana, o co zadbam osobiście. Już teraz chciałbym zaprosić Waszą Królewską Mość na wycieczkę po najpiękniejszych zabytkach Królestwa Baridasu, której zakończenie znajduje się u bram Zamku Królewskiego JKM Konrada Jakuba w Almerze. Jestem pewien, że będzie to niesamowita podróż i mam nadzieję, że znajdzie w niej Wasza Królewska Mość ukojenie po długiej podróży, a także będzie chwilą wytchnienia przed rozpoczęciem rozmów z Jego Królewską Mością Konradem Jakubem. Sądzę, że wizyta Waszej Królewskiej Mości będzie jednocześnie inspiracją do działania dla wszystkich Baridajczyków, natomiast w Królestwie Baridasu znajdzie Wasza Królewska Mość motywację i pomysły do działania w Królestwie Teutonii.

Wiwat Król i Królowa!
Wiwat Baridas i Teutonia!
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Re: Przybycie JKM Joanny Izabeli do Almery

Postprzez Joanna Izabela 2 lut 2019, o 18:55

Obrazek

Gdy tylko Joanna Izabela dotarła na miejsce, jej oczom ukazał się tłum ludzi zebranych na płycie lotniska. Bywała już w Baridasie, jednak były to wizyty nieformalne, tym razem jednak było inaczej. Ciepło uśmiechnęła się do wiwatujących tłumów i zwróciła się do premiera Alfreda Fabiana von Tehen-Dżeka.
Ostatnio edytowano 2 lut 2019, o 18:58 przez Joanna Izabela, łącznie edytowano 1 raz
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez Joanna Izabela 2 lut 2019, o 18:58

Wielmożny,

dziękuje za możliwość przybycia do Królestwa Baridasu. Jestem pewna, że dołożyliście starań, by czas upłynął mi miło i przyjemnie. Jestem szczerze zaskoczona takimi tłumami, jednak to tylko umacnia moje przekonania co do bliskości naszych narodów. Z niecierpliwością oczekuje spotkania z JKM Konradem Jakubem oraz innych atrakcji, które dla mnie przygotowaliście.
(-)Joanna Izabela
Królowa Teutonii
Królestwo Teutonii
Prefektura Sarmacji

Postprzez AFvTD 2 lut 2019, o 19:02

Wasza Królewska Mość

Mnie również cieszy radość Waszej Królewskiej Mości. Za chwilę przejedziemy przez Almerę, mijając najwspanialsze zabytki baridajskiej architektury, a celem będzie Zamek Królewski w Almerze gdzie odbędzie się dalsza część wizyty.

Wielmożny Premier podchodzi do limuzyny i otwiera drzwi Jej Królewskiej Mości. Następnie sam siada obok Królowej i nakazuje szoferowi przejazd przez wcześniej ustaloną trasę.

Za moment będziemy przejeżdżać obok Historycznej Siedziby Prezydentów Republiki Baridas. Wybudowany w klasycystycznym stylu budynek był miejscem pracy wielu prezydentów Republiki i jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w XIX wieku.

Obrazek

Po 5 minutach

Po prawej stronie może zobaczyć Wasza Królewska Mość budynek Poczty Baridajskiej. Jest to jeden z najbardziej obleganych przez filatelistów budynek. Tutaj drukowane są wszystkie znaczki będące w obiegu w całym Księstwie Sarmacji. Już niedługo wydany zostanie również znaczek rocznicowy Starosarmacji. Gdybyśmy mieli więcej czasu, nakazałbym się zatrzymać i oprowadziłbym Waszą Królewską Mość po pracowni, jednakże niech zerknie Królowa przez okno. To zamek JKM Konrada Jakuba. Oto kres naszej podróży.

Premier wyszedł z samochodu, po czym otworzył Królowej Teutonii drzwi i pomógł wyjść z limuzyny.

Za chwilę powinien pojawić się JKM Konrad Jakub, a potem rozpocznie się pokaz przygotowany przez Królewską Gwardię Baridasu.
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Dobry Obywatel
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Powrót do Archiwum Królewskiego Miasta