Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

[Działka] Nadrzeczna 15

Dyskusje dotyczące narracyjnego życia stolicy Królestwa Baridasu

Moderatorzy: Królestwo Baridasu: władze, Almerska Komunikacja Miejska: władze

Obrazek

ALMERSKA KOMUNIKACJA MIEJSKA

[Działka] Nadrzeczna 15

Postprzez AFvTD 31 gru 2018, o 23:54

Pod dom nr. 15 na ulicy Nadrzecznej podjechała ciężarówka, z której po chwili wyszła ekipa 4 mężczyzn i rozpoczęła wyciągać meble z olbrzymiego bagażnika. Wśród nich znajdował się zielony fotel, ciemnobrązowa ława, kilka krzeseł, komoda, łóżko, i kilka innych drobiazgów, jak lampka podłogowa. Wszystkie zostały wniesione do domku stojącego na działce, nieco już zarośniętej. Kilka razy mężczyźni potknęli się na leżące w okolicy otoczaki, jak również zaplątali się w trawy.

Mógłby chociaż trochę uporządkować tę działkę zanim się zaczął wprowadzać mruczała ekipa pod nosem.

Od razu widać było, że ktoś zamierza się ponownie wprowadzić do domku. Niedługo trzeba było czekać, aż przyjechał również właściciel. Z czerwonego samochodu, tego samego, który podjechał na zjazd centralny Partii Rozwoju wysiadł mężczyzna, podszedł do furtki, rękawem starł z tabliczki kurz. Na granatowym kwadracie widniał numer 15, a pod spodem napis Jihymed Niezyd

Będę musiał zmienić ten napis w przyszłości - mruknął mężczyzna do siebie. Wiadomo było już, kto się wprowadza. Był to Jihymed Niezyd, właściciel domu, który już 2-krotnie go opuszczał. Nikt nie wiedział, dlaczego zmienił on swoje nazwisko, jednak znany jako wicehrabia von Tehen-Dżek przybył ponownie ze swoimi manatkami do Królestwa Baridasu, do swojego starego domku, gdzie już dawno pająki urządziły sobie siedzibę, a myszy magazyn.

Witajcie Baridajczycy!

Przyjmijcie mnie jak chcecie, moja hasselandzka emigracja dobiegła końca. Mam nadzieję, że uda nam się wspólnymi siłami podnieść Królestwo Baridasu z kolan!

Szczęśliwego Nowego Roku!
magister net Alfred Fabian wicehrabia von Tehen-Dżek
Baridajczyk z pochodzenia,
Zoolog z powołania.
Królestwo Hasselandu
Królestwo Baridasu

Powrót do Królewskie Miasto Almera