Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Nowy stadion w Almerze

Dyskusje dotyczące narracyjnego życia stolicy Królestwa Baridasu

Moderatorzy: Królestwo Baridasu: władze, Almerska Komunikacja Miejska: władze

Nowy stadion w Almerze

Postprzez Oriel Korniwal 8 sty 2018, o 05:52

Witam serdecznie wszystkich szanownych obywateli Baridasu i innych części Sarmacji!

Tak, jak już było pisane, drużyny Łowca Almera i Riderzy Almery doszły do porozumienia odnośnie budowy nowego stadionu. Obecnie uzgodniona została już nazwa dla nowego stadionu, który w przyszłości ma zwać się Areną Almery.

Aby jednak rozpocząć budowę musimy uzgodnić lokalizację nowego obiektu. Drodzy mieszkańcy Baridasu, gdzie na terenie Almery chcielibyście, aby stanęła nowa piłkarska świątynia? Plan miasta (chyba aktualny).

PS.
Ostatecznie chciałbym, by narracja z budowy stadionu toczyła się w dziale poświęconym Almerze, ale nie stać mnie na kupienie biletu, więc na razie piszę tutaj. ;)
Oriel Korniwal

Właściciel klubu piłkarskiego Łowca Almera

Re: Nowy stadion w Almerze

Postprzez AFvTD 8 sty 2018, o 06:57

Pierwszy stadion już jest w północno-zachodniej części miasta, więc drugi proponował bym w południowo-wschodmiek części miasta, najlepiej w okolicy ulic Basztowej i Palisadowej.
Alfred Fabian von Tehen-Dżek

Wcześniej znany jako Jihymed Niezyd
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Julian FER 8 sty 2018, o 16:58

Szanowni Baridajczycy!

Proszę zasady budowy, miejsca itp. szczegóły uzgodnić z Kasztelanem Almery Henrykiem wicehrabią Wespuccim.
(-) Julian hr. Fer at Atera
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Daniel Szekeres 8 sty 2018, o 17:17

Prześwietny Panie oczywiście wszystko będzie zgodnie z procedurami. Tylko na początku chcieliśmy poznać opinie zwykłych obywateli czy chcieli by nowy obiekt i w którym miejscu by go widzieli. Oczywiście Pan Kasztelan otrzyma wszystkie propozycje miejsc, wraz z planami budowy do poszczególnych propozycji. Nic bez zgody nie powstanie mam nadzieję, że dojdziemy do zadowalającego obie strony kompromisu. Na razie jesteśmy na etapie zbierania informacji. Mamy nadzieję, że wszystkie dokumenty do przejrzenia dla Pana Kasztelana oddamy w jak najszybszym czasie i za kilkanaście dni pojawią już się pierwsze osoby na placu budowy.
(-) Starszy szeregowy Daniel Szekeres
Kasztelan miasta Almera
Trener zakładowego klubu AKM "Riderzy Almery"
Królestwo Baridasu

Postprzez Laurencjusz 8 sty 2018, o 19:12

Daniel Szekeres napisał(a):Tylko na początku chcieliśmy poznać opinie zwykłych obywateli czy chcieli by nowy obiekt i w którym miejscu by go widzieli. Oczywiście Pan Kasztelan otrzyma wszystkie propozycje miejsc, wraz z planami budowy do poszczególnych propozycji. Nic bez zgody nie powstanie mam nadzieję, że dojdziemy do zadowalającego obie strony kompromisu. Na razie jesteśmy na etapie zbierania informacji. Mamy nadzieję, że wszystkie dokumenty do przejrzenia dla Pana Kasztelana oddamy w jak najszybszym czasie i za kilkanaście dni pojawią już się pierwsze osoby na placu budowy.

W całej rozciągłości popieram :)
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Rada Ministrów
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Wespucci 8 sty 2018, o 21:57

Pozwoliłem sobie przenieść temat do działu AKM. Swoją drogą, trzeba dać informację że kasa nie działa i ogólnie. Wypowiadać się tutaj można po wejściu na forum - grupy i wybrać Almerska Komunikacja Miejska.

Co do stadionu - nie mam nic przeciwko. Jednak myślę że lokalizacja zaproponowana przez p. Jihymeda nie jest odpowiednia na tego typu budynki, ale to moje zdanie.

Szerzej napiszę jutro, lub kiedyś tam. #NajlepszyKasztelanEver
/-/ bosman Henryk Wespucci
Królestwo Baridasu

Postprzez Laurencjusz 9 sty 2018, o 22:44

Wespucci napisał(a):Wypowiadać się tutaj można po wejściu na forum - grupy i wybrać Almerska Komunikacja Miejska.

No właśnie nie jestem pewien, bo chyba trzeba być jeszcze dodanym do grupy AKM. Na wszelki wypadek niech się odezwie do mnie ktoś kto nie może tu pisać jak przeczyta ten post ;)
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Rada Ministrów
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel
Kościół Diuczej Wiary

Postprzez Daniel Szekeres 4 mar 2018, o 11:44

Obrazek

DEBATA NA TEMAT LOKALIZACJI NOWEGO STADIONU

Szanowni mieszkańcy Almery.

Jako Kasztelan Almery wyraziłem zgodę na utworzenie nowego stadionu na terenie Królewskiego Miasta Almery. Jednoznacznie otwierając furtkę na większy rozwój infrastruktury sportowej w całym mieście. A mianowicie na nowo wybudowanym stadionie będą odbywane mecze ligowe wszystkich Almerskich drużyn grających w ligach SLP, BLP, i innych. Również na nim będą odbywać się imprezy okolicznościowe tak by nie kolidowały z terminarzem drużyn. Natomiast po wybudowaniu nowego stadionu chcemy zainwestować w kompletną modernizację Miejskiego Stadionu, tworząc z niego Stadion Narodowy na którym będą odbywać się głównie mecze reprezentacji Baridasu. Trochę zaniedbany obecny Stadion Miejski zrobić kolejną wizytówką miasta, żeby wpasowywał się do unowocześnionego i pro ekologicznego kierunku rozwoju miasta.

To nie jest polityka wybrać obojętnie jakie miejsce i postawić stadion. To wy drodzy mieszkańcy poruszacie się codziennie po mieście i Wy najlepiej wiecie czego oczekujecie od miasta. Dlatego zwracam się do Was drodzy mieszkańcy z pytaniem, gdzie byście widzieli miejsce na nowy stadion. Przeanalizowałem mapę i wybrałem według mnie kilka ciekawych miejsc chciałbym aby każdy z mieszkańców zapoznał się i wyraził opinię na temat lokalizacji. Może akurat przypadną do gustu również jeśli macie swoje pomysły proszę śmiało przedstawić.

Oto mapka z propozycjami lokalizacji:
(stadiony są przedstawione owalnie na czerwony kolor i numerem w środku)

http://img.sarmacja.org/thumbs/normal/XK4iHoRI.png

(—)Daniel Szekeres
Kasztelan Królewskiego Miasta Almera
Kasztelan miasta Almera
Królestwo Baridasu

Postprzez Daniel Szekeres 5 mar 2018, o 20:01

Drodzy Państwo cieszy mnie fakt, że informacja o chęci wybudowaniu nowego stadionu zaciekawiło sporo grono osób. Ale zamiast otrzymanych serduszek za post, ucieszył bym się jeszcze bardziej gdybym mógł odczytać chociażby po prostu numerek z potencjalną nową lokalizacją stadionu albo całkowicie inną propozycją. Ponieważ, czas ucieka wiosna idzie dużymi krokami ziemia odmarza i można już zacząć prace. TYLKO GDZIE? Nie chce stawiać go gdziekolwiek od mojego widzimisię to jest inwestycja na wiele lat i nie będzie łatwo tego cofnąć.

(—)Daniel Szekeres
Kasztelan Królewskiego Miasta Almera
Kasztelan miasta Almera
Królestwo Baridasu

Postprzez зхао 5 mar 2018, o 20:42

Wobec tak charyzmatycznej odezwy, nie mam innego wyjścia, jak tylko natychmiast zgłosić swoją propozycję. Jestem za ulokowaniem stadionu w lokacji nr 5, przy Pałac Spraw. , gdyż jego sąsiedztwo może pozytywnie wpłynąć na przyszłe decyzje sędziowskie ;).

P.S W razie jakichkolwiek urazów, w pobliżu jest też klinika.
зхао

Następna strona

Powrót do Królewskie Miasto Almera