Forum Centralne

Wspólne forum Księstwa Sarmacji i jego prowincji

Przejdź do zawartości

W przypadku problemów z zalogowaniem usuń ciasteczka.

Ogłoszenie

Dyskusje dotyczące narracyjnego życia stolicy Królestwa Baridasu

Moderatorzy: Królestwo Baridasu: władze, Almerska Komunikacja Miejska: władze

Ogłoszenie

Postprzez Daniel Szekeres 31 gru 2017, o 11:10

Ogłoszenie

Zarząd Almerskiej Komunikacji Miejskiej w dniu 30.12.2017r. stał się właścicielem 3 ligowego klubu piłkarskiego, którego od momentu wykupienia nosi nazwę Riderzy Almery. Pomysłodawcą i głównym organizatorem tego przedsięwzięcia był kierowca Daniel Szekeres. Za co zarząd AKM mu dziękuję i powierza mu pełną odpowiedzialność za prowadzenie klubu. Celem wykupienia klubu było zjednoczenie i poprawa zdrowia fizycznego wszystkich pracowników AKM w sposób sportowy, aby każdy kto ma ochotę mógł przyjść, spotkać się po pracy ze znajomymi i pograć w piłkę. Dla od stresowania się, poprawy relacji między pracownikami, a przede wszystkim poprawy kondycji fizycznej. Każde trening z profesjonalnymi graczami daje szanse rozwoju sportowego, a co za tym idzie daje szanse zagranie w 1 składzie formując już pół profesjonalną drużynę. W imieniu zarządu AKM jak i całej drużyny prosimy o szeroki odzew w śród naszej załogi.

Do zobaczenia na boisku.
Zarząd AKM
(-) Szeregowy Daniel Szekeres
Królestwo Baridasu
Żołnierz Książęcych Sił Zbrojnych
Dobry Obywatel

Re: Ogłoszenie

Postprzez Jihymed 31 gru 2017, o 11:33

Gratuluje!

Mam nadzieję, że spotkamy się na murawie. Sarmaci z Yalen już nie mogą się doczekać meczu ligowego :) również 3 klasa.
Jihymed Niezyd

Przewodniczący Rady Królestwa Baridasu
Poseł na sejm LIV kadencji
Zoolog
Dobry Obywatel
Sejm Księstwa Sarmacji
Królestwo Baridasu

Postprzez Daniel Szekeres 31 gru 2017, o 11:52

To już nie długo, ponieważ 20 stycznia 2018r. Ostatnie 5 kolejek do końca sezonu będą typowo zapoznawczym i eksperymentującymi spotkaniami. W których mam nadzieję, że uda się zdobyć chociaż w jednym spotkaniu 3 pkt. na pewno chłopaki pokarzą się z jak najlepszej strony w tych spotkaniach, żeby mentalnie przygotować się na przyszły sezon. I walkę o wyższe pozycje nie ukrywając może nawet spróbować powalczyć o awans. Ale póki co dosyć rozważań pora wziąć się do ciężkiej pracy. I przy okazji złożyć wszystkiego dobrego dla całego zespołu Sarmaci z Yalen jak i wszystkim drużyną 3 ligi oby wszystkie spotkania w nowym roku odbywały się w duchu fair play i było mało urazów.
Nikt jeszcze nie polubił tej wypowiedzi
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Julian FER 31 gru 2017, o 16:57

Gratuluję!

Nie wiem, czy Pan wie, ale zgodnie z art. 1 ust. 3 Statutu BZPN został Pan członkiem związku :D
(-) Julian hr. Fer at Atera
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Laurencjusz 31 gru 2017, o 18:32

Gratuluję i życzę wielu sukcesów. Sport to ważna dziedzina życia społecznego w Królestwie Baridasu ;)
Obrazek

(-) Laurencjusz diuk Ma Hi at Atera GIDENA
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Wespucci 1 sty 2018, o 11:34

Gratuluję! Pomysł popieram całym serduszkiem.
/-/ bosman Henryk Wespucci
Królestwo Baridasu

Postprzez Daniel Szekeres 1 sty 2018, o 13:31

Dziękuje w imieniu całej drużyny za miłe słowa wsparcia. Na pewno postaramy o się z całych sił o same sukcesy. Prześwietny Panie Julianie nie wiedziałem o tym, że zostałem automatycznie członkiem związku BZPN od razu po utworzeniu klubu, ale dziękuję za poinformowanie mnie.
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Postprzez Guedes de Lima 1 sty 2018, o 14:39

Wieść się niesie po całym Księstwie. Piszą o tym nawet w Przeglądzie Politycznym. :)
GUEDES hr. DE LIMA h. SZACHOWNICA
Dziekan Wydziału Historii i Nauk Humanistycznych
Właściciel Unicorn Media Corporation
Ojciec Założyciel - Dumny Sclavińczyk

"Rzeczpospolita Sclavinii i Trizondalu to był najbardziej nieodpowiedzialny projekt w historii mikroświata". - Piotr von Thorn-Cetnarovich, Prezydent Rzeczpospolitej Sclavińskiej.
Konsulat Sclavinii
Dobry Obywatel

Postprzez Daniel Szekeres 1 sty 2018, o 18:53

A to dopiero początki co to się będzie działo za kilkanaście tygodni, aż sam się tego boję a zarazem nie mogę doczekać :)
Królestwo Baridasu
Dobry Obywatel

Powrót do Królewskie Miasto Almera